стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Про конденсат ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: У двошарових конденсат в більшості атм. умов утворюється на внутрішній поверхні верхнього тента, а в одношаровому - просто на зовнішній порерхні. Компроміс можливий - вирівнювати температуру і вологість за рахунок повної провітрюваності (вентиляції), але тоді тре мерзнути. Конденсату практично не буває при сталій денно-нічній температурі 22-25 градусів. Однак в горах таке - рідкісне явище. Можна також вигрівати пальником повітря, відповідно його висушувати, але це ненадовго - скоро повітря вигорить/видихається і без свіжої порції вологого озону не обійтися. Не дихати не вийде.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Про конденсат ]
    додав(-ла) Юрко 17:57:22 02/08/2004
    У двошарових конденсат в більшості атм. умов утворюється на внутрішній поверхні верхнього тента, а в одношаровому - просто на зовнішній порерхні. Компроміс можливий - вирівнювати температуру і вологість за рахунок повної провітрюваності (вентиляції), але тоді тре мерзнути. Конденсату практично не буває при сталій денно-нічній температурі 22-25 градусів. Однак в горах таке - рідкісне явище. Можна також вигрівати пальником повітря, відповідно його висушувати, але це ненадовго - скоро повітря вигорить/видихається і без свіжої порції вологого озону не обійтися. Не дихати не вийде.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::