стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: зовнішні/внутрішні дуги ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: З зовнішнім каркасом можна побачити як намет "для прогулянок", так і штурмовий намет для найважчих умов експлуатації. А відсутність аргументації свідчить про повну необізнаність в даному питанні. Так що раджу критично ставитися до порад тої людини.
Ще з плюсів зовнішнього каркасу - як правило є можливість розкласти тент без внутрішньої частини. Іноді це може стати у пригоді.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: зовнішні/внутрішні дуги ]
  додав(-ла) Andre [registered] 15:31:16 24/03/2004
  З зовнішнім каркасом можна побачити як намет "для прогулянок", так і штурмовий намет для найважчих умов експлуатації. А відсутність аргументації свідчить про повну необізнаність в даному питанні. Так що раджу критично ставитися до порад тої людини.
  Ще з плюсів зовнішнього каркасу - як правило є можливість розкласти тент без внутрішньої частини. Іноді це може стати у пригоді.
  • [ Re: Re: зовнішні/внутрішні дуги ] відповів(-ла) dumala [guest] 15:54:54 25/03/2004
   По перше, екстремальний і кемпінговий намети відрізняються навіть за зовнішнім виглядом, а , якщо цьюго недостатньо, то можна визначити це за характеристиками наметів(матеріал каркасу, тенту, кількість дуг та інше).
   Якщо аргументація відсутня, то, можливо, різницю помітно і без додаткових роз"яснень, а не тому, що немає аргументів(тобто, як не потребують доказа аксіоми).
   По друге, у нас в державі майже повністю відсутні дійсно екстремальні намети, а в основному продаються туристичні і кемпінгові.
   А серед екстремальних наметів не так і багато моделей із зовнішнім каркасом, наскількі мені відомо, офіційно вони в Україну не завозяться.
   Андрій.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::