стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Допоможіть обрати наплечник ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Суб’єктивно я би вибрав ТІ, але для правильного вибору не полінися піти до склепу, взяти обидва наплечники і добру годину з ними пововтузитися. Одною з рис, які відрізняють ці наплечники від решти, є особлива система підвіски - кріплення на приліпці взамін класичних - на стяжках. Окрім недостатньої надійності, приліпкові також мають обмеження по регулюванню - десь 30-40%. З альтернативних варіантів пропоную звернути увагу на Коммандор. Свої колишні болячки - водопроникна кордура і сумнівної якості фурнітура - вони здається вже подолали. Кампуси колекції 2003 наразі брати не раджу, реселлери мають проблеми із заміною фурнітури, яка, як відомо, не тримає стяжки, хоча підвіска там продумана. Капрікорни продають за поки що неоправдано вищими цінами (фірмова кордура не підтверджена). Російські вироби (Терра просто, Снаряжение) я не пробував - не знаю. А купувати в Києві варто не тільки з міркувань вибору, але й нижчих цін. Ще глянь тему №8 даного форуму.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Допоможіть обрати наплечник ]
    додав(-ла) Юрко [registered] 10:18:35 12/08/2003
    Суб’єктивно я би вибрав ТІ, але для правильного вибору не полінися піти до склепу, взяти обидва наплечники і добру годину з ними пововтузитися. Одною з рис, які відрізняють ці наплечники від решти, є особлива система підвіски - кріплення на приліпці взамін класичних - на стяжках. Окрім недостатньої надійності, приліпкові також мають обмеження по регулюванню - десь 30-40%. З альтернативних варіантів пропоную звернути увагу на Коммандор. Свої колишні болячки - водопроникна кордура і сумнівної якості фурнітура - вони здається вже подолали. Кампуси колекції 2003 наразі брати не раджу, реселлери мають проблеми із заміною фурнітури, яка, як відомо, не тримає стяжки, хоча підвіска там продумана. Капрікорни продають за поки що неоправдано вищими цінами (фірмова кордура не підтверджена). Російські вироби (Терра просто, Снаряжение) я не пробував - не знаю. А купувати в Києві варто не тільки з міркувань вибору, але й нижчих цін. Ще глянь тему №8 даного форуму.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::