стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Старе і нове ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Є в Кийові такий склеп, називається Адреналін, куди я ніяк добратися не можу. Розташований він на пр. Чорновола 33/30(кол. Косіора), неподалік перетину проспектів Повітрофлотського і Перемоги. Туди найкраще пішки добиратися. Наразі там є така штука як знижка, скажімо: Намет Ханна (2-3) ~329 грн. + спальник Ханна ~ 129 грн. дають зі знижкою 25% і фірмову майку за 70 грн. в подарунок. Акція дійсна до 31.08.03 або до останнього комплекту. Тел.: 236-98-59. Сайт ще шукаю, хоча сумнівно.
***********
Сайт команди ЕКС: http://www.snaryaga.narod.ru
Купа інших нових лінків (Екстрім-Тревел http://www.travel-extreme.com. ua , Капрікорн і т.д.): http://www.ecsat.kiev.ua/~gleb /gears_trade.html
2 Vassia: твоя Терра, таки бренд, але російський (СПБ).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Старе і нове ] додав(-ла) Юрко [registered] 10:27:39 05/06/2003
  Є в Кийові такий склеп, називається Адреналін, куди я ніяк добратися не можу. Розташований він на пр. Чорновола 33/30(кол. Косіора), неподалік перетину проспектів Повітрофлотського і Перемоги. Туди найкраще пішки добиратися. Наразі там є така штука як знижка, скажімо: Намет Ханна (2-3) ~329 грн. + спальник Ханна ~ 129 грн. дають зі знижкою 25% і фірмову майку за 70 грн. в подарунок. Акція дійсна до 31.08.03 або до останнього комплекту. Тел.: 236-98-59. Сайт ще шукаю, хоча сумнівно.
  ***********
  Сайт команди ЕКС: http://www.snaryaga.narod.ru
  Купа інших нових лінків (Екстрім-Тревел http://www.travel-extreme.com. ua , Капрікорн і т.д.): http://www.ecsat.kiev.ua/~gleb /gears_trade.html
  2 Vassia: твоя Терра, таки бренд, але російський (СПБ).
  • [ Re: Старе і нове ] відповів(-ла) vassia 11:33:08 05/06/2003
   А-а-а-а-а!!!! Це ж я хожу з москальським плєцаком , якби неньо знали :-))...Про акцію, в Команчеро та сама фігня тільки все разом 325 грн, а в Києві 395. Беру малатку Ханах Естрім лайт- 3000, дві дуги, 3.0 кг.670 грн.,підозрвіваю, що в тебе така сама
  • [ Re: Старе і нове ] відповів(-ла) Юрко 11:39:02 05/06/2003
   В мене LIGHTER. 2,7 кг. Для неї треба підкладку під дно докупляти, рідний нейлон для снігу розрахований, на каміннях можна подерти. А ціна справедлива. Команчерівці не жмуться ;)
   • [ Re: Re: Старе і нове ] відповів(-ла) vassia 12:01:46 05/06/2003
    оця ?? http://hannah.ru/sezona03/stan y/lighter.htm

    ая більше схиляюся до Modul, до речі , як вона ставиться до 2+1
   • [ Re: Re: Старе і нове ] відповів(-ла) Юрко 12:56:27 05/06/2003
    Він важчий за рахунок 8,5 мм трубок (2,7-2,9 кг номінально, а реально на грам твій 400 важчий), і вужчий в ногах. Якщо в мою валєтом (ноги-голова-ноги) ще кобіту на плечі вкладеш, в твою вже не так все яскраво. 135 см проти твоїх 130. Виробник ні мою ні твою до 2+1 не ставить, це "адаптація" Команчеро.
    • [ Платка :-) ] відповів(-ла) vassia 16:43:20 05/06/2003
     Я напевно народ в форумі вже забембав....:-)

     Останній робочий варіант Hannah Serak-S (ширша на 150 см, але без "юбки", і стійки склопластик)
     або така як в Юрка "Lighter" - відмінність при всіх інших праметрах однакових -легша на 400 гр, вужча на 15 см- 135 см , дюраль, юбка...

     В мене власне питання, наскільки ця "Юбка" помічна, наскільки дюраль від пластика відрізн, наскільки вагомі 400 гр, після 5 днів походу....????

     Звиняйте браття, більше не буду..
    • [ Re: Re: Re: Старе і нове ] відповів(-ла) Юрко 17:13:57 05/06/2003
     Для того той форум й існує, шоб його бембали час від часу...;)
     150 см - вже всі троє на спині і не змерзнуть ;). Сніговий комірець - аби сніжок/вода/вітер під намет не задувало. Корисна штука, мені здається. Склопластик (fiberglass) - я наполегливо НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Як писав Дімка з прогресора: стеклопластиковый каркас (хотя он и легче процентов на 30) в среднем летит первый раз через неделю и далее по одной - две палочки в день :-(.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::