стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Еліта ] повідовив(-ла) vasyl
Текст повідомлення: Продивився сьогодні рекламований сайт "Еліти" а також "Командора". Враження - що вони колись разом то все "придумували". Згоден з вашою думкою про ці намети.В нас є такі вже років 3-4 Поділюся інфою про свій новий намет, придбаний в Польщі. Враховуючи вічну нехватку коштів, шукав найдешевший та найоптимальніший. І знайшов за 41$ "Gosport" -франція, пошив оригінал Китай. Витримував більш 12 годин зливи, шви проклеєні,160х210, 2 дуги, єдине, що не дуже мені подобається - тент клювом. Вага повністю з відтяжками - 3.3 кг. На мій погляд- халява за такі гроші.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Еліта ]
    додав(-ла) vasyl [guest] 19:39:50 31/07/2002
    Продивився сьогодні рекламований сайт "Еліти" а також "Командора". Враження - що вони колись разом то все "придумували". Згоден з вашою думкою про ці намети.В нас є такі вже років 3-4 Поділюся інфою про свій новий намет, придбаний в Польщі. Враховуючи вічну нехватку коштів, шукав найдешевший та найоптимальніший. І знайшов за 41$ "Gosport" -франція, пошив оригінал Китай. Витримував більш 12 годин зливи, шви проклеєні,160х210, 2 дуги, єдине, що не дуже мені подобається - тент клювом. Вага повністю з відтяжками - 3.3 кг. На мій погляд- халява за такі гроші.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

На сайті (1): Inanimate.
Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::