стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Вибір спорядження ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Питання, для чого тоді гірська туристична споряга, давай всі перейдемо на службу в НАТО. Чомусь військові не використовують туристичного спорядження, а для чого туристові військове. З цим камуфляжем можна попасти, на випадок біди, а вона приходить з нізвідки і з любим може трапитися, ні один рятувальник тебе не знайде, коротше дригнеш ногами на самоті з НАТО. Світові бренди працюють над туристичною спорягою а ми з автоматом в касках і бронежилетах будемо штурмувати Говерлу... Я теж люблю зброю і маю декілька одиниць, як мисливець, але не нав’язую комусь одівати камуфляж в гори. І чи потрібний такий запас міцності в туризмі, як в бою.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Вибір спорядження ]
  додав(-ла) mandrivnik [registered] 09:19:38 16/01/2009
  Питання, для чого тоді гірська туристична споряга, давай всі перейдемо на службу в НАТО. Чомусь військові не використовують туристичного спорядження, а для чого туристові військове. З цим камуфляжем можна попасти, на випадок біди, а вона приходить з нізвідки і з любим може трапитися, ні один рятувальник тебе не знайде, коротше дригнеш ногами на самоті з НАТО. Світові бренди працюють над туристичною спорягою а ми з автоматом в касках і бронежилетах будемо штурмувати Говерлу... Я теж люблю зброю і маю декілька одиниць, як мисливець, але не нав’язую комусь одівати камуфляж в гори. І чи потрібний такий запас міцності в туризмі, як в бою.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Вибір спорядження ] відповів(-ла) rsumalo 09:47:26 16/01/2009
   Нікому я не навязую своєї думки і нікого ні в чому не переконую ( невдячна справа - переконався). Просто вважаю, що сучасне оригінальне військове спорядження є високотехнологічним і за певними параметрами переважає туристичне ( в т.ч. по міцності, терміну використання і т.д. ). Взяти до прикладу матеріал ріп-стоп, який широко використовується в туристичному спорядженні, хоча первинно це розробка військових. А для запобігання різним "випадкам" потрібно просто розумно і детально розробляти маршрут. А в екстремальних ситуаціях використання GPS, автономних передавачів (чи компактної рації), сигнальних засобів і т.д. дозволить вас знайти набагато легше.
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Вибір спорядження ] відповів(-ла) IrishHighlander 11:54:35 16/01/2009
    "А для запобігання різним "випадкам" потрібно просто розумно і детально розробляти маршрут." Ню-ню :)) Мені от тільки що розповіли про одну мою "колегу по нещастю". Невдало зашпорталася на кухні, перелом гомілки - апарат Ілізарова на нозі :) Те ж саме отримати десь в Ґорґанах на слизьких цекотах - раз плюнути. Особливо у військових черевиках розроблених не для кам’янистих гір, а для мяких грунтів тропічних джунглів. І якщо з кухні можна доповзти до телефону і викликати швидку, то в Ґорґанах, з їх покриттям мобільним звязком виклик рятувальників - річ досить таки проблематична. А якщо тебе ще й шукати важко буде - можна повзти в сторону найближчого окопчика з першої світової і самозавалюватись камінням :))

    "оригінальне військове спорядження є високотехнологічним і за певними параметрами переважає туристичне ( в т.ч. по міцності, терміну використання і т.д." - спірне питання. Армійське спорядження все таки стараються робити економлячи гроші, і розраховано воно як правило на певний термін використання, не дуже великий. І ніхто не заморочується максимальною зручністю. Тобто є деякі винятки, але вартість у них не менша, якщо не більша ніж в туристичних аналогів. А при співмірній ціні я би все таки купував спеціалізовані речі.

    Я взагалі все більше стаю прихильником глибокої спеціалізації. Тобто для туризму/альпінізму - один комплект, для сноубордингу - другий, для страйкболу, чи інших військових ігор - третій. Деякі предмети можуть бути універсальні, але це скорше винятки ніж загальне правило.

    Так, воно дорого виходить, але вже як бавитись , то бавитись :))
   • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Вибір спорядження ] відповів(-ла) duda 01:47:18 18/01/2009
    Підозрюю що ріпстоп розробка не військових,а для військових, причому вояки не задавали технічне рішення, а просто дали державні бабки і поставили задачу щоб було міцне і не рвалось, а вже якийсь ДюПонт ламав собі голову як ото зробити. ЖПС також не для туристів робили... Емммм, нарахунок технологій - зайдіть на будь-який інет-магазин і тикніть там на кнопочці ТЕХНОЛОГИИ або шось в тому роді і ви одразу переконаєтесь що туристична галузь переважає військову в плані високотехнологічності спорядження і програє лише одним параметром - ціною (і то не завжди).

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::