стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Вибір спорядження ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Пост ні про що. До того трохи змахує на самопереконання - підтвердіть що я зробив правильний вибір бо я не впевнений і спати не можу. Як на мене - не правильний. Військове - для військових, туристичне - для туристів. Тема утеплення не розкрита (поляри всякі), тема термобілизни не розкрита (а як тиждень в одній парі трусів припре ходити). На каріматі німецькому пробував спати 2 тижні? При серйозному навантаженні, щоб регенеруватися вночі, а не мучитися. Я пробував - в результаті купив Therm-a-rest. А альпіністське спорядення куда? (а ліміт в літаку як правило ті самі 20кг). Військові за надвагу не доплачують, їм добре. Відкрию ще таємницю - система Camelback (вода в рюкзаку з трубкою в рот) куди як зручніша на марші ніж фляги на поясі. Пончо-дощовик потрібний на варті. На марші куди як практичніша куртка Precip (10x10см спакована, 300г) - якщо лиє. Якщо не дуже лиє вистарчить Softshell з якого можна не вилазити цілодобово при температурах +25-0.
І взагалі військові у "вільне плавання" відпускають те, що їм уже не дуже потрібне. От якби ти про екзоскелети написав, наприклад, то було б цікавіше :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Вибір спорядження ]
    додав(-ла) akorud [registered] 01:35:19 18/01/2009
    Пост ні про що. До того трохи змахує на самопереконання - підтвердіть що я зробив правильний вибір бо я не впевнений і спати не можу. Як на мене - не правильний. Військове - для військових, туристичне - для туристів. Тема утеплення не розкрита (поляри всякі), тема термобілизни не розкрита (а як тиждень в одній парі трусів припре ходити). На каріматі німецькому пробував спати 2 тижні? При серйозному навантаженні, щоб регенеруватися вночі, а не мучитися. Я пробував - в результаті купив Therm-a-rest. А альпіністське спорядення куда? (а ліміт в літаку як правило ті самі 20кг). Військові за надвагу не доплачують, їм добре. Відкрию ще таємницю - система Camelback (вода в рюкзаку з трубкою в рот) куди як зручніша на марші ніж фляги на поясі. Пончо-дощовик потрібний на варті. На марші куди як практичніша куртка Precip (10x10см спакована, 300г) - якщо лиє. Якщо не дуже лиє вистарчить Softshell з якого можна не вилазити цілодобово при температурах +25-0.
    І взагалі військові у "вільне плавання" відпускають те, що їм уже не дуже потрібне. От якби ти про екзоскелети написав, наприклад, то було б цікавіше :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::