стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Вибір снігоступів ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: користуєм усією компаною TSL, різні моделі. матеріал підпяточника суті не міняє, в мене метал, у друзів пластик. метал важче перемкнути в потрібне положення. якщо про INOOK то старий підпяточник, обертовий, кращий ніж новий висувний. висувний забивається снігом і важко звідти вишпортати, деколи взагалі неможливо. розмір має значення лиш по вазі користувача і глибині провалювання. сам ношу TSL 325 ESCAPE 70кг+28рюк, мені достатньо...при тому ж менші розміри менше вивертають гомілкостоп на траверсах, суттєво глибше не провалюючись. текстильні ремінці гірше фіксують ногу ніж пластикові з зубчиками але легші. підпяточник не потрібен якщо йдеться про рівнинні поверхні, під горку без нього дуже забивається литка. взагалі такий дєвайс рятує 15% швидкості і нервів (деколи набагато більше). до придбання своїх відточував майстерність втоптувати сходини в пухкому снігу, незабутні навики і спогади))) передня кішка добре забивається в фірні, в льоді мабуть погано, але й льоду в карпатах важко зустріти
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Вибір снігоступів ]
    додав(-ла) Liber72 20:18:19 10/01/2013
    користуєм усією компаною TSL, різні моделі. матеріал підпяточника суті не міняє, в мене метал, у друзів пластик. метал важче перемкнути в потрібне положення. якщо про INOOK то старий підпяточник, обертовий, кращий ніж новий висувний. висувний забивається снігом і важко звідти вишпортати, деколи взагалі неможливо. розмір має значення лиш по вазі користувача і глибині провалювання. сам ношу TSL 325 ESCAPE 70кг+28рюк, мені достатньо...при тому ж менші розміри менше вивертають гомілкостоп на траверсах, суттєво глибше не провалюючись. текстильні ремінці гірше фіксують ногу ніж пластикові з зубчиками але легші. підпяточник не потрібен якщо йдеться про рівнинні поверхні, під горку без нього дуже забивається литка. взагалі такий дєвайс рятує 15% швидкості і нервів (деколи набагато більше). до придбання своїх відточував майстерність втоптувати сходини в пухкому снігу, незабутні навики і спогади))) передня кішка добре забивається в фірні, в льоді мабуть погано, але й льоду в карпатах важко зустріти
    • [ Re: Re: Вибір снігоступів ] відповів(-ла) vasarogov20 20:59:32 10/01/2013
      Маю такы снегоступы TSL 205 RANDO
      Отличные универсальные снегоступы
      Снегоступы идеально приспособленные для подъемов и спусков. Максимальная нагрузка 80 кг.
      Особенности:
      • Быстрая регулировка
      • Подходят под любой ботинок
      • Встроенная передняя кошка
      • Настовые шипы
      • Система быстрой регулировки угла наклона ботинка
      Характеристики
      • Материал: Пластик
      • Вес, г.: 1560
      • Тип крепления: Мягкие
      • Рекомендуемая нагрузка MIN: 30
      • Рекомендуемая нагрузка MAX: 80
      • Ширина снегоступа: 20
      • Длина снегоступа: 55
      Сделано во Франции.

      Так як моя вага 70 кг, а допустима 80 на ПВД підуть!!))..і не тільки, так як Французи допустиму вагу навантаження ставлять з запасом!!Якшо порівнювати "з"..і "без" навіть при більншому навантженні ніж допустиме за рахунок більшої площі тримають, і + передні кошки тримають на фірні, шо тож не мало важно.

      Минулого року бігав ПВД в них на Боржаву, так чуть не продав закарпатцям, які при спуску з Плаю провалювались по коліна і вище, я ж см. на 20! З зафірнованого ВВ просто збігав, без них же їхав би на 5 точці.

      Так що снігоступів до кольору до вибору!!TSL рулять!! Всьо доступно і залежить не тільки від вашої ваги, але і ваги гаманця!!))
      • [ Re: Re: Re: Вибір снігоступів ] відповів(-ла) zhyvoy 08:52:34 11/01/2013
        В Україні зараз можна знайти переважно тільки TSL і MSR. Також можна і знайти там різні Salewa та інш., але то привезені кимось з Европи та продають на форумах. Впринципі любі снігоступи роблять свою справу, бачив і китайскі і саморобні, і все це пробував) Питання тільки скільки вони прослужать, TSL і MSR точно довго при правильному використанні. Також є з трубки по перемитру та повністю пластикові, виписка
        Дека — ключевой элемент снегоступов. Основная функция которой — облегчить передвижение человека по рыхлому снегу, то есть не позволить ему проваливаться в снег. Деки бывают двух видов:
        жесткая пластиковая дека. Снегоступы с такой декой применяются в районах, где встречается не только рыхлый снег, но также фирн и лёд — в горах, на замерших водоёмах;
        алюминиевая рама. Снегоступы с такой декой применяются там, где снег остаётся почти всегда рыхлым — в лесу.
        Крепление — предназначены для фиксации ноги на деке. По виду применяемой обуви крепления можно разделить на два вида:
        для ботинок с рантом;
        для любого вида обуви.
        Ко&#769;шки — устанавливаются для облегчения подъема по склону с жестким снегом. В основном кошки применяются на снегоступах с жесткой пластиковой декой и используются для передвижения по горам, а также для сноубординга и фрирайда. В некоторых случая применяются в качестве альпинистских кошек.
        Разме&#769;р подбирается исходя из веса и эргономических особенностей человека. В среднем снегоступы имеют размеры: по ширине 20-23 см и по длине 52-95 см.
        Звідси бачимо, що для походів у гори практичніші з пластиковою декою, і у TSL і MSR таких моделей дуже багато, можна підібрати що необхідно. Відразу треба сказати що у MSR нереальна ціна на снігоступи в Україні, ТСЛ дешевше. Сам користуюсь і усі мої друзі ТСЛями, поки ще значних проблем не було на протязі років 5, зараз користуюсь TSL 325 ESCAPE EASY. Обовязково брати до 110 кг. ваги, бажано підпятник, тепер більше почали робити з сноубордним кріплення пяти та носка, че значно краще ніж стрічками з за
        • [ Re: Re: Re: Re: Вибір снігоступів ] відповів(-ла) zhyvoy 08:59:42 11/01/2013
          це значно краще ніж стрічки з защипками. Так такі снігоступи не дешеві, але як є необхідність раз купив і користуєшся тривалий час. Приклад оптимальної моделі для Карпат, правда в описі вказано що жіноча модель на вигляд вони однакові)
          http://ex.com.ua/product/tsl-t sl-305-escape-23086/
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Вибір снігоступів ] відповів(-ла) zhyvoy 09:03:55 11/01/2013
            приклад кріплення стрічки з фастексом, дешевше і гірше фіксує ніж бордне
            http://ex.com.ua/product/tsl-p air-tsl-205-rando-523/


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::