стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Hannah ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Хто щось знає про нову колекцію наметів від Ханаха. Кажуть там є непогані зразки. Де їх можна придбати, чи прочитати про властивості?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Hannah ] додав(-ла) kurulo 21:57:53 10/02/2006
  Хто щось знає про нову колекцію наметів від Ханаха. Кажуть там є непогані зразки. Де їх можна придбати, чи прочитати про властивості?
  • [ Re: Hannah ] відповів(-ла) Семен [guest] 12:10:43 14/02/2006
   www.hannah.com.ua але то тільки з березня
  • [ Re: Hannah ] відповів(-ла) lavrykslava 14:21:13 14/02/2006
   Не знаю як нова серія, а от минулих вихідних пробували Mountain. Враження чудові. Очікували більше проблем від зимової ночівлі в наметі, все виявилось легше. Рекомендую.
  • [ Re: Hannah ] відповів(-ла) myskiv 14:58:00 14/02/2006
   Вже є на сайті http://www.robinzon-ua.com.ua , там де спорядження.
  • [ Re: Hannah ] відповів(-ла) dumala [guest] 10:33:24 15/02/2006
   Цікаво, що в цій колекції непоганого?
   Всі намети стали дорожчі, моделей стало менше. а якість - в березні зможете побачити!!!
   • [ Re: Re: Hannah ] відповів(-ла) robinzon [guest] 16:59:07 15/02/2006
    Вже з першої серії комфорт змінилися якісні характеристики водонепроникності тенту з 1500 мм до 3000 мм, використано нові іноваційні розробки для альпінштоків. і І при цьому ціна майде не змінилася порівняно з моделями минулого року, що мали інші зарактеристики.

    З"явилися нові моделі в Адвечур серії, з дуже гарними характиристиками. Вдосконалені старі моделі щодо форми. Але то треба все уважно читати.
  • [ Re: Hannah ] відповів(-ла) Alex [guest] 13:37:23 16/02/2006
   Таке враження, що то вже зовсім інша фірма. До речі, щось не видно, щоб вони займалися оновленням власного сайту ;-)
   Щодо самих наметів, по фотографіях погано видно, що там всередині, тому судити про конструкції важко. Зрозуміло, що вага тканини зменшена (зменшили кількість важкого поліуретану (PU), додали силікон - Si), і це дуже добре, але виникають певні підозри -
   1) силікон не збільшує водяний стовп, подивіться в каталоги серйозних фірм (наприклад TNF) - там або взагалі не вказується водостійкість силіконізованого тенту або є щось типу 1500 PU/Si, а аналогічна модель без Si має PU5000; а тут ми бачимо:
   > Polyamide Si waterproof 4000
   2) силіконізовані тенти не проклеюються - до силікону практично нічого не липне; вони промазуються спеціальною пастою і це треба повторювати зосезону (Salewa щоб вирішити цю проблему зробила силіконізований тент без жодного шву). Відповідно може бути одне з двох - або шви не проклеєні, або немає силікону;

   "Екстремальна" ;-) серія далі залишається неекстремальною. Єдина нормальна модель - Vertigo II але ціна підскочила в 1,5 рази, за такі гроші можна купити оригінал від Artiach а не його копію; Expedition зникла?
   Хтось пояснить чому Lighter - екстремальна модель? за таку ціну його можна би було купляти якби при тій самій вазі у нього бути дуги в рукавах, два тамбури і сніговий комір.
   "Іноваційні розробки" в галузі скловолоконних каркасів мабуть краще не коментувати; таке явище дійсно є, але не в тій ціновій категорії (каркаси у них мабуть не від DAC...) Але намет за 800 грн із фібергласом - це нонсенс ;-)
   • [ Re: Re: Hannah ] відповів(-ла) Alex [guest] 13:39:52 16/02/2006
    Коли вже нам перестануть впарювати китайську якість за європейськими цінами?... ;-)
    Але то риторичне питання, сам маю 2 ханахи :-)
   • [ Re: Re: Hannah ] відповів(-ла) Семен [guest] 12:19:54 18/02/2006
    В наметі ((Lighter - екстремальна модель? ) Але намет за 800 грн із фібергласом - це нонсенс ;-) в ній стоїть Дюралевий каркас це поперше а на рахунок карманів для каркасу то дуже тяжко вставити туди потім каркас якщовін намерз від конденсату.
    Сіліконові тенти клеють якщо ти дома пробував клеїти і втебе не вийшло ккупи самий дешевий станок для проклейки швів 50000 дол і тоді подивись буде проклеюватись чи ні.
    ти так говориш як Ю.Гудима про деякі речі які ти не знаєш.
    ДАВАЙТЕ СВОЇ КОМЕНТАРІ ПО ЦЬОМУ ПИТАННЮ
    • [ Re: Re: Re: Hannah ] відповів(-ла) Alex [guest] 11:22:52 20/02/2006
     800 грн - це я не про лайтер, а про, наприклад серак.
     Вдома я тенти не проклеював, думаю, як і ви, просто трохи цікавився технологією; зараз не можу навести лінки на ті джерела, вже не пам’ятаю. Пошукайте на серйозних російських і іноземних форумах по спорядженню, там це все тисячу разів перетерто. Справді, якщо тент зовні Si, а зсередини PU, то шви можуть бути зсередини _проварені_ стрічкою. Якщо тільки Si - то тільки проклеєні силіконовим клеєм (вище я написав - промазані).
     Я наметами не торгую, я їх часом купляю, тому мабуть в мене трошки інше ставлення до цього питання :-)
     Більше антиреклами вам робити не буду. Я ж написав - у мене самого 2 ханахи, тому що за ту ціну нічого кращого купити у Львові не можна було.
     • [ Re: Re: Re: Re: Hannah ] відповів(-ла) zhyvoy 15:33:05 20/02/2006
      у Київі також, і думаю що у будь якому другому місті України! І ще коли були тільки брезентові намети ніяких питань не виникало;)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::