Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: GPS і Карпати. ] повідовив(-ла) Tolstopuz Текст повідомлення: Хто знає як після привязки карти в OziExplorer створити її трьохмірне зображенняю Повертається помилка. Чув що потрібно файли координат якщо так то можливо в когось є файли для південної частини карпат (серед туристів: Міжгір’я-Хуст та Надвірна-Рахів) Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: GPS і Карпати. ]додав(-ла)Tolstopuz [guest] 17:09:11 02/05/2005 Хто знає як після привязки карти в OziExplorer створити її трьохмірне зображенняю Повертається помилка. Чув що потрібно файли координат якщо так то можливо в когось є файли для південної частини карпат (серед туристів: Міжгір’я-Хуст та Надвірна-Рахів)