Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Google ] повідовив(-ла) --- Текст повідомлення: а воно, той, з різними там Пулково та WGS 84 нормально розбирається? Озі зі генштабівськими картами (а саме швидше ви їх юзаєте), в системі Пулково 42 дасть координати, А от гугля - саме швидше в WGS 84 працює.
І бог його зна чи Озі автоматично конвертує координати в іншу систему при експорті..
хоча не впевнений, бавлюся з цим лише недавно..
Поки що помітив одну траблу - якщо з жопса координати ручками перенести в озі (кабеля ще не спаяв), то точки стабільно їдуть на захід метрів на 100-150, поки що списую якраз на нестиковку Пулково - WGS 84, спаяю кабель - то гляну, може якщо озі буде напряму в жопс писати, то врахує, що озі в Пулково, а жопс - в іншій системі..
---
ps.. а взагалі народ десь трохи обмінюється цікавими точками в тих же Карпатах?
Чув краєм вуха, що ніби два поважних хлопаки затіяли цікавий проект якраз на ту тему, ніби навіть недавно одного з них бачив, але забув перепитати.. напевно якийсь блуд напав.. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Google ]додав(-ла)IhorOs22:51:06 25/07/2006 а воно, той, з різними там Пулково та WGS 84 нормально розбирається? Озі зі генштабівськими картами (а саме швидше ви їх юзаєте), в системі Пулково 42 дасть координати, А от гугля - саме швидше в WGS 84 працює.
І бог його зна чи Озі автоматично конвертує координати в іншу систему при експорті..
хоча не впевнений, бавлюся з цим лише недавно..
Поки що помітив одну траблу - якщо з жопса координати ручками перенести в озі (кабеля ще не спаяв), то точки стабільно їдуть на захід метрів на 100-150, поки що списую якраз на нестиковку Пулково - WGS 84, спаяю кабель - то гляну, може якщо озі буде напряму в жопс писати, то врахує, що озі в Пулково, а жопс - в іншій системі..
---
ps.. а взагалі народ десь трохи обмінюється цікавими точками в тих же Карпатах?
Чув краєм вуха, що ніби два поважних хлопаки затіяли цікавий проект якраз на ту тему, ніби навіть недавно одного з них бачив, але забув перепитати.. напевно якийсь блуд напав..
[ Re: Re: Google ]відповів(-ла)IhorOs00:47:23 26/07/2006 може все таки не в тему, але.. запаяв кабель, зчитав вейпоінти, лягли точно (на відміну від того, що раніше переносив циферки ручками).. Тобто ОЗІ робить корекцію, якщо карта та GPS в різних системах.
Тобто вертаючись до основного питання - саме швидше у вас причина деякої розбіжності в тому, що ОЗІ імпорт робить не в тій системв, що гугл хоче..