::: ГОЛОВНА /
>>> ФОРУМИ > "Загальний"
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення:
- свіжіші за дві доби;
- одну добу;
- 6 годин
- старе повідомлення.
до початку форуму :::
список форумів ::: перейти в
Загальний Приватні оголошення, пиво і т.п. Походи Спорядження Мапи, навігація, GPS. Транспорт, добирання і т.п. Фото-форум Акції Куплю-продам Про KARPATY.COM.UA
[ Re: Re: Google ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: 1. Я працюю в Озі, не торкаючись Пулково, тобто карти, записані апріорі в згаданій проекції, насильно конвертуються в WGS 84, і з них мітки через жопс читаються на місцевості читаються добре (похибка 30 м).
Нестиковка 150 м мені добре відома, є наслідком експериментування налаштування під Пулково. Так як жопс під Пулково погано лягає, повернувся в дефолт ВЖС.
2. Мітки і треки накопичуються із загрозливою швидкістю. А проект поважних хлопців вже довгобуд, alas...
Оффтоп: десь в червні в Гуглі обновили дані, пощастило району Осмолоди (по кілометровій номенклатурі відповідає мапі М-34-121). Все решта в черзі. Чіткість потрясна, видно хати, стежки, окремі смереки!!!!!! А-а-а-а!
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=8
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=5
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=7
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=10
Якщо інфа не актуальна - сорі. Все спілкування на дану тему <<< до початку теми <<< [ Re: Re: Google ] додав(-ла) Юрко 17:33:10 26/07/2006 1. Я працюю в Озі, не торкаючись Пулково, тобто карти, записані апріорі в згаданій проекції, насильно конвертуються в WGS 84, і з них мітки через жопс читаються на місцевості читаються добре (похибка 30 м).
Нестиковка 150 м мені добре відома, є наслідком експериментування налаштування під Пулково. Так як жопс під Пулково погано лягає, повернувся в дефолт ВЖС.
2. Мітки і треки накопичуються із загрозливою швидкістю. А проект поважних хлопців вже довгобуд, alas...
Оффтоп: десь в червні в Гуглі обновили дані, пощастило району Осмолоди (по кілометровій номенклатурі відповідає мапі М-34-121). Все решта в черзі. Чіткість потрясна, видно хати, стежки, окремі смереки!!!!!! А-а-а-а!
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=8
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=5
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=7
http://dlearn.tstu.edu.ua/moun tains/wg/displayimage.php?albu m=64&pos=10
Якщо інфа не актуальна - сорі. до початку форуму :::
список форумів ::: перейти в
Загальний Приватні оголошення, пиво і т.п. Походи Спорядження Мапи, навігація, GPS. Транспорт, добирання і т.п. Фото-форум Акції Куплю-продам Про KARPATY.COM.UA