Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Питання до професіоналів ОзіЕксплорера ] повідовив(-ла) Alex Текст повідомлення: В мене були подібні проблеми, отже мав я робочу версію Ozi 3.95.2 і Ozi3D 1.07b (зламані). Він працював з даними DTED нормально, але вони мають роздільність лише 30", тому нічого гідного не виходило. Дані SRTM-3 (3") ця версія тупо не сприймала.
Поставив новішу версію - 3.95.4c, вона бачить дані висот SRTM-3, але крека до неї немає (принаймні я не знайшов), тому майже нічого не працює.
Тепер знайшов здається ще якісь проміжні версії з креками, перевірю. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Питання до професіоналів ОзіЕксплорера ]додав(-ла)Alex [guest] 14:30:02 04/02/2005 В мене були подібні проблеми, отже мав я робочу версію Ozi 3.95.2 і Ozi3D 1.07b (зламані). Він працював з даними DTED нормально, але вони мають роздільність лише 30", тому нічого гідного не виходило. Дані SRTM-3 (3") ця версія тупо не сприймала.
Поставив новішу версію - 3.95.4c, вона бачить дані висот SRTM-3, але крека до неї немає (принаймні я не знайшов), тому майже нічого не працює.
Тепер знайшов здається ще якісь проміжні версії з креками, перевірю.
[ Re: Re: Питання до професіоналів ОзіЕксплорера ]відповів(-ла)Alex [guest]14:36:48 04/02/2005 До речі, зовсім не потрібно тягнути 426 чи скільки там мегабайт даних з висотами, якщо ви звичайно не плануєте будувати тривімірні карти сумних поліських боліт і безкраїх степів...
Ті квадрати, котрі покривають Карпати, важать десь 15-16 метрів. Я стягнував файли з координатами десь від 21-26E і 47-49N (відповідні лінки мають вигляд <ftp://e0mss21u.ecs.nasa.go v/srtm/Eurasia/N49E026.hgt.zip >), а назва файлу містить координати лівого нижнього кута потрібної ділянки.
[ Re: Re: Re: Питання до професіоналів ОзіЕксплорера ]відповів(-ла)rstm15:46:58 04/02/2005 дійсно, в мене були версії 3.95.2 та 1.07, закачав останні версії 3.95.4 та 1.08 і strm дані по висотах почали працювати, за кряком звертатися на мило.