Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: мапи України з привязкою GPS !!! ] повідовив(-ла) Текст повідомлення: погрався з цими програмками. принципово життя не покращили, поки не маю GPS receiver. але наразі можна добитися наступного:
1. відмічаєш на карті дві точки, моментально отримуєш відстань між ними; точок можна ставити до 250 - непогана альтернатива курвиметру при плануванні походу
2. водиш мишкою по мапі, синхронно світяться координати. можна легко безпомилково отримувати космічні знімки саме потрібного району, напр. з NIMA
3. цікава забавка - моделювання 3D моделей місцевості. Приклад з г.Стій (Боржава) виставив тут http://inv4.tripod.com/ (знімок має 180кб). Як видно, мапа досить непогано накладена на рельєф - здається, це може бути свідченням правильної привязки мапи до системи координат, оскільки мапи і дані про висоти отримано з різних джерел
4. висвітлюється абсолютна висота місцевості під курсором мишки. але поки що бреше на кілька десятків метрів - треба виставити додаткові параметри, ще не розібрався які Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: мапи України з привязкою GPS !!! ]додав(-ла)yhirnyak15:53:16 20/04/2004 погрався з цими програмками. принципово життя не покращили, поки не маю GPS receiver. але наразі можна добитися наступного:
1. відмічаєш на карті дві точки, моментально отримуєш відстань між ними; точок можна ставити до 250 - непогана альтернатива курвиметру при плануванні походу
2. водиш мишкою по мапі, синхронно світяться координати. можна легко безпомилково отримувати космічні знімки саме потрібного району, напр. з NIMA
3. цікава забавка - моделювання 3D моделей місцевості. Приклад з г.Стій (Боржава) виставив тут http://inv4.tripod.com/ (знімок має 180кб). Як видно, мапа досить непогано накладена на рельєф - здається, це може бути свідченням правильної привязки мапи до системи координат, оскільки мапи і дані про висоти отримано з різних джерел
4. висвітлюється абсолютна висота місцевості під курсором мишки. але поки що бреше на кілька десятків метрів - треба виставити додаткові параметри, ще не розібрався які
[ Re: Re: Re: мапи України з привязкою GPS !!! ]відповів(-ла)Myroslaw20:09:12 20/04/2004 Буду мати ті диски після 10 травня(дякуючи Володі Спариняку), кому треба буде дам переписати, або запишу і передам
[ Re: Re: мапи України з привязкою GPS !!! ]відповів(-ла)kitolko [guest] 18:15:33 12/04/2005 Як тобі вдалось привязати карту по висоті?
В мене інстальований Ozi, файл привязки(.map)+імедж(jpg) карти. По мередіанах та паралелях карта привязується, а по висоті нє. /В config вказана потрібна папка/
Шо бракує?