стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в

[ Re: Нема слів ... (продовження) ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Погоджуюсь з думкою, що краще дзвонити аніж не дзвонити якщо ти "чайник" чи "лузер". Але мною питання ставиться ширше - як зробити так, щоб таких неготових до гір дітей було там поменше, тому що тенденції саме до зростання. Ще тут згадували пожежників і т.п. Але суть рятувальних служб у виїзді на рятування, але без гарантій що врятують, і саме тому таких нерадивих мандрівників треба стримувати і заставляти задумуватись що не так все просто: позвонив - прибігли - знайшли - спустили. Слова "рятувати" і "Врятувати" таки відрізняються ціною людського життя. Потрібна ВЗАЄМНА відповідальність і туриста і рятівника, а то тепер виходить що тільки одні зобовязані. Раніше цих дітей або готували в гори в клубах або не пускали - рятівники, лісники тощо. Тепер все відкрито, а відповідати мають тільки рятівники. Одним з дієвих способів навчання може стати оплата за послуги, які створили такі нерадиві мандрівники. Як варіант - гірське страхування, про яке згадувалось. Пригадую, що керівники груп гірських туристів розказували, що вони ОКРЕМО страхуються на випадки небезпеки під час гірських мандрівок і даними коштами компенсовуються затрати на їх порятунок.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Нема слів ... (продовження) ]
    додав(-ла) vasyl 10:47:14 05/07/2010
    Погоджуюсь з думкою, що краще дзвонити аніж не дзвонити якщо ти "чайник" чи "лузер". Але мною питання ставиться ширше - як зробити так, щоб таких неготових до гір дітей було там поменше, тому що тенденції саме до зростання. Ще тут згадували пожежників і т.п. Але суть рятувальних служб у виїзді на рятування, але без гарантій що врятують, і саме тому таких нерадивих мандрівників треба стримувати і заставляти задумуватись що не так все просто: позвонив - прибігли - знайшли - спустили. Слова "рятувати" і "Врятувати" таки відрізняються ціною людського життя. Потрібна ВЗАЄМНА відповідальність і туриста і рятівника, а то тепер виходить що тільки одні зобовязані. Раніше цих дітей або готували в гори в клубах або не пускали - рятівники, лісники тощо. Тепер все відкрито, а відповідати мають тільки рятівники. Одним з дієвих способів навчання може стати оплата за послуги, які створили такі нерадиві мандрівники. Як варіант - гірське страхування, про яке згадувалось. Пригадую, що керівники груп гірських туристів розказували, що вони ОКРЕМО страхуються на випадки небезпеки під час гірських мандрівок і даними коштами компенсовуються затрати на їх порятунок.


до початку форуму ::: список форумів ::: перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::