стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Думки mutya - це реалії, а не "пережиток минулого"
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ]
    додав(-ла) Sunrise 16:07:55 01/07/2010
    Думки mutya - це реалії, а не "пережиток минулого"
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) vasyl 16:51:21 01/07/2010
      Реалії в тому, що вам особисто ніхто нічим не зобовязаний і в горах за своє виживання треба боротись самому. І перед виїздом надіятись тільки на себе.
      На жаль, більшість тут вважає що їм напевно ЗОБОВЯЗАНІ, але насправді то дуже часто вилазить боком.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) mutya 18:10:45 01/07/2010
        Така постановка питання дуже підходить і до решти нашого життя. Ми не покладаємося ні на наші суди, ні на нашу медицину, ні на правоохоронні органи. В нашій державі нам ніхто нічим не зобов’язаний. Тут Ви без сумніву праві. Питання тільки в тому правильно це чи ні.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) eliashyur 10:35:26 02/07/2010
        Оце "реалістичний" погляд на життя! А я і не знав... Справді, рятувальники не зобовязані рятувати (а нащо? кожен сам за себе відповідає), прикордонники -нелегалів ловити (для чого? таблички на кордоні вистачить), вчителі - вчити дітей (а для чого? в книжках все розписано :)) прикладів багато ... І Вам ніхто нічого не зобовязаний... Виходить, що рятувальники даром по горах-ярах через матолків-туристів бігали? Виходить вони взагалі непотрібні? А хто має вирішувати який виклик приймати? Ви? А як же тоді найвища цінність - людське життя? Стосовно реалій нашої країни: тут чітко треба розрізняти - як має бути - і до того прагнути, а що є поганого - і цього позбуватися. В даному випадку наші рятувальники молодці -хлопці виконали свою роботу, якби всі так діяли - не дивилися б ми з заздрістю на Європу. Не має значення хто викликав, якщо людині потрібна допомога - або діємо по совісті , або ...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) Qbl 10:44:26 02/07/2010
        Стосовно європейських рятувальників, то, по-перше, вони далеко не завжди і не в повній мірі фінансуються державою. Минулого року бачив в інтернеті інформацію про те, що державами альпійського регіону фінансується менше 30% потреб альпійських рятувальників, решта фінансування надходить з різних фондів, альпіністських організацій та в якості оплати за надані послуги. Так Німецький Альпійський союз налічує близько 820 тис. членів(лижників, туристів, альпінстів, парапланеристів), які щорічно платять 50-100 євро, значна частина з цих коштів йде на фінансування рятувальників. Цікаво, як фінансуємо свій порятунок ми з вами.
        В більшості європейських країн рятувальники виставляють рахунок за свої послуги, є організації, які рятують безкоштовно в окремих регіонах, але в випадку НС ніхто не гарантує, що рятувальники врятують вас БЕЗКОШТОВНО.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) PrimusOFF 17:09:45 02/07/2010
          Щорічний членский внесок до німецької та австрійської альпійської спілки - 50 евро, 70% з цих грошей йдуть на страхування. Сума відшкодування - 20 тисяч евро... Це за інформацією з статутів самих спілок... Так що з своєї кишені там ніхто не платить... А більшість рятувальних служб фінансується місцевими громадами, які дуже зацікавлені, щоб з туристами, які витрачають там свої гроші, нічого не сталося... А от НЕ членам спілки, дійсно доводиться платити... Але не за евакуацію, а за медичні послуги.
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) Qbl 18:04:11 02/07/2010
            І за евакуацію теж. В Баварії, наприклад, законодавством визначено, що послуги рятувальників ПЛАТНІ. Страховка членів DAV покриває як рятувальні, так і медичні послуги, при чому, навіть не у всіх випадках(наприклад, якщо страховик доведе, що надані рятувальниками послуги перевищили той мінімум, який необхідний для порятунку життя, то ці послуги оплачуватимуться потерпілим).
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) Qbl 10:55:27 02/07/2010
        Цікаво, що думка озвучена Василем, кілька років тому була озвучена Тоні Грабом, президентом Міжднародной Комиссії Альпийского Порятунку (IKAR/CISA).
        Найвища цінність - людське життя. Пригадуючи зимову трагедію на Стої, хочу сказати, що рятувальники теж люди, і вони не зобов’язані ризикувати своїм життям заради Вашого порятунку.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) mutya 12:29:05 02/07/2010
          Дайте будь-ласка відповідь на таке питання - якщо у Вас не дай Бог станеться пожежа чи станете Ви викликати пожежніків ? Адже вони теж люди і зовсім не зобов’язані ризикувати своїм життям рятууючі Ваше майно і життя.
          Так от, вертаючись, все-таки до теми зобов’язаннь, рятувальні служби Карпат поки що не працюють на громадських засадах і мають певні зобов’язання як і ми всі перед державю і її громадянами. Дивно, що такі речі треба розтлумачувати.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Нема слів.. ] відповів(-ла) eliashyur 13:40:39 02/07/2010
          В такому випадку кожен (рятувальник чи звичайна людина) особисто сам вирішує якою мірою і при яких умовах він здатен ризикувати власним життям і здоровям заради життя і здоровя іншої людини. І це вже не залежить від посади - офіційний рятувальник ти чи ні, а від моральних якостей людини. Як в альптаборах на Кавказі -Памірі, так як і в гірському туризмі досвідчених людей (чи цілі групи) завжди залучають до рятувальних робіт, ясна річ, на добровільній основі. Про те що тут розводять дискусії дорослі дядьки, малі діти розуміють на підсвідомому рівні. Досить часто проскакують статті в газетах, як дошкільнята рятують один одного чи то з води чи з пожежі, а Василь каже - треба думати чи варто рятувати і кого варто. З християнської точки зору "Нема більшої любові ніж життя своє віддати за други своя" - приблизно так. Рятувальник, що загинув під Стоєм, віддав своє життя недарма. Мені шкода тих, хто цього не розуміє


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук



 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::