стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Дім по канадській технології в Карпатах ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт. Довго думав про те, що краще - купити квартиру чи збудувати дім. Все ж, зупинився на останньому, дякуючи другові,який порадив будувати будинок по канадській технології. Будував не сам, а скористався послугами компанії Сервус (https://servuskyiv.ua/). Коротше, за 3 місяці з*вилась в мене хатка, це термін з ремонтом включно. Дуже затишна і тепла, і виглядає гарно. Ніяка квартира не забезпечить такого комфорту.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Дім по канадській технології в Карпатах ] додав(-ла) sashabutko [registered] 18:50:04 02/10/2018
  Привіт. Довго думав про те, що краще - купити квартиру чи збудувати дім. Все ж, зупинився на останньому, дякуючи другові,який порадив будувати будинок по канадській технології. Будував не сам, а скористався послугами компанії Сервус (https://servuskyiv.ua/). Коротше, за 3 місяці з*вилась в мене хатка, це термін з ремонтом включно. Дуже затишна і тепла, і виглядає гарно. Ніяка квартира не забезпечить такого комфорту.
  • [ Re: Дім по канадській технології в Карпатах ] відповів(-ла) sashabutko 13:52:11 18/10/2018
   Йой, ссилку зле вставив, ось нормальну ловіть https://servuskyiv.ua/ Дуже надійна фірма, і матеріали якісні,наскільки чув, для панелей використовують наше карпатське дерево, а не якусь хімію.
  • [ Re: Дім по канадській технології в Карпатах ] відповів(-ла) Oli4ka99 02:14:09 09/04/2019
   Звичайно будинок значно краще ніж квартира. І як вам зимувалося в новому будинку? Ми з чоловіком теж дуже хочемо власний будинок, по бюджету нам підходить каркасний варіант. Знайшли дуже класний проект https://www.house-group.com.ua / вони займаються і будівництвом, але ще поки досліджуємо технологію. Які плюси - мінуси. Поки тільки плюси знайшли дім теплий, екологічний, бюджетний. Але ж напевно є і нюанси? Хто що скаже?

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::