стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Будинок ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: А ви коли-небудь задумувались над тим аби придбати собі домівку у Карпатах? Просто цікаво, оскільки самому набридло жити у квартирі й хочеться чогось нового. Можливо хтось підкаже по цінам й тп.?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Будинок ] додав(-ла) Kraymiy [registered] 18:53:38 11/10/2018
  А ви коли-небудь задумувались над тим аби придбати собі домівку у Карпатах? Просто цікаво, оскільки самому набридло жити у квартирі й хочеться чогось нового. Можливо хтось підкаже по цінам й тп.?
  • [ Re: Будинок ] відповів(-ла) ValenWood 21:41:34 11/10/2018
   Я и так там живу. Природа красивая, только нужно было привыкнуть к нюансам. Долгое время жил в квартире просто, и немного не привычно приучить себя к такому образу жизни. Слишком кардинально смена произошла, однако со временем адаптировался.
  • [ Re: Будинок ] відповів(-ла) sashabutko 14:37:27 12/10/2018
   Я задумувався. 3 місяці тому якраз будівельні роботи закінчились... Замовляв проект у цих панів https://servuskyiv.ua/, дуже задоволений результатом. Обійшлось майже в 2 раза дешевше,ніж цегляна хата, та й будували всього 4 місяці, це з ремонтом, при тому, що дім величезний,2-поверховий, 150 квадратів. А ще він дуже теплий, не дивлячись на те,що стіни досить тоненькі. Я спочатку дуже сумнівався, чи правильно матеріали вибрав, коли побачив ті панельки... Але,як виявилось, все супер. От зараз похолодніло,то ми обігрівач включаємо раз в 2 дні, він погріє годинку - і в хаті можна хоч в футболці ходити.
   • [ Re: Re: Будинок ] відповів(-ла) sashabutko 14:41:09 12/10/2018
    Йой, ссилку зле вставив, ось нормальну ловіть https://servuskyiv.ua/

    Дуже надійна фірма, і матеріали якісні,наскільки чув, для панелей використовують наше карпатське дерево, а не якусь хімію.
  • [ Re: Будинок ] відповів(-ла) Kraymiy 16:15:51 12/10/2018
   Красно дякую. Будемо думати, можливо й звернемось.
  • [ Re: Будинок ] відповів(-ла) VasilLik 14:10:25 14/10/2018
   Я так понимаю, что вы как и все остальные задумали бежать от городской суеты подальше. Что же вполне логично как по мне. Я бы и сам не против, тем более что сейчас можно за неплохие деньги дом построить и оборудовать его всем необходимым. Солнечные электростанции к примеру могут полностью обеспечить дом электроэнергией. Мы в ЕнергоКуб https://energokub.com.ua/ интересовались, так по идее вполне перспективная находка, кроме того от инвестиций помимо самого обеспечения энергией, можно еще и получать прибыль в 10% процентов. Просто вы же понимаете, что старые электростанции мало того что не эффективны, так еще и вред наносят людям и окружающей среде. Про Чернобыль я думаю говорить не нужно. По мне так альтернативные источники энергии - вполне выход и хорошая альтернатива(да простят меня за тавтологию).
  • [ Re: Будинок ] відповів(-ла) Folievsky 15:08:39 14/10/2018
   Не знаю. Я як людина, яка глибоко урбанізована, не можу собі представити, як то жити серед дикої природи. Суто моя думка.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::