стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Загальний"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Экстрасенсы и ясновидящие ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: У меня была серьезная проблема - муж- игрок, это огромное горе для семьи, постоянный обман, отсутствие денег и надежды на будущее. Прочитав отзывы в интернете вышла на Наталью из Киева (её номер +380986753981). Невероятная женщина, помогла решить мою проблему, сделала обряд и поставила защиту на отношения, рассказала что ждёт в будущем, пока что все совпало. Муж больше не играет, это невероятно, ибо ничто не могло его уговорить лечиться, я очень благодарна вам Наталья, низкий поклон.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Экстрасенсы и ясновидящие ] додав(-ла) Elena1989 [registered] 20:05:51 01/12/2018
    У меня была серьезная проблема - муж- игрок, это огромное горе для семьи, постоянный обман, отсутствие денег и надежды на будущее. Прочитав отзывы в интернете вышла на Наталью из Киева (её номер +380986753981). Невероятная женщина, помогла решить мою проблему, сделала обряд и поставила защиту на отношения, рассказала что ждёт в будущем, пока что все совпало. Муж больше не играет, это невероятно, ибо ничто не могло его уговорить лечиться, я очень благодарна вам Наталья, низкий поклон.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::