стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Дайте пораду ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Доброго дня! Підкажіть будь-ласка перевірену клініку репродуктології у Львові або у Києві (чоловік там працює, тому маю можливість поїхати на консультацію). Ми переїхали з Тернополя і ще не дуже розібралися в медичних закладах, а проблема нагальна уже виникла. Проблема інтимного характеру - я не можу завагітніти вже 1,5 роки та вважаю, що час звертатися до лікарів. Якщо можна, підкажіть клініку або спеціаліста, якому ви довіряєте. Буду дуже вдячна за контакти.
Все спілкування на дану тему
  1. [ Дайте пораду ] додав(-ла) Kozic [registered] 14:28:36 07/04/2019
    Доброго дня! Підкажіть будь-ласка перевірену клініку репродуктології у Львові або у Києві (чоловік там працює, тому маю можливість поїхати на консультацію). Ми переїхали з Тернополя і ще не дуже розібралися в медичних закладах, а проблема нагальна уже виникла. Проблема інтимного характеру - я не можу завагітніти вже 1,5 роки та вважаю, що час звертатися до лікарів. Якщо можна, підкажіть клініку або спеціаліста, якому ви довіряєте. Буду дуже вдячна за контакти.
    • [ Re: Дайте пораду ] відповів(-ла) Mxssss 17:18:23 07/04/2019
      Привіт. Можу порекомендувати центр Мать и дитя https://mdclinics.com.ua/ Дуже чемний персонал і досвідчені фахівці. Причому дуже зручно, що філії є як у Львові, так і у Києві, вам підійде. Ми звернулися до цього центра з такою ж проблемою як і у вас. Виявилося, що вдружини порушена овуляція на фоні полікістозу. Кохана пройшла курс гормональної терапії, і змогла завагітніти вже через 3 місяці потому. Лікування було довгим, але воно того вартувало! І вам бажаю, щоб лікарі обов’язково допомогли вашій родині.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::