стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Куплю-продам"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: namet commandor Midnight II ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: така інформація вказана на самому наметі. Щодо матеріалу, то запевняються власники вони куують такий матеріал за єдиним замовленням на шо мають відповідні документи.
Кілки є здається 10 шт. розтяжки також є, щоправда їх потрібно причіпити. І ціна намету як бачите трохи більше 100 доларів (приблизно 107)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: namet commandor Midnight II ]
  додав(-ла) myskiv 23:05:34 02/06/2005
  така інформація вказана на самому наметі. Щодо матеріалу, то запевняються власники вони куують такий матеріал за єдиним замовленням на шо мають відповідні документи.
  Кілки є здається 10 шт. розтяжки також є, щоправда їх потрібно причіпити. І ціна намету як бачите трохи більше 100 доларів (приблизно 107)
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: namet commandor Midnight II ] відповів(-ла) IrishHighlander 09:09:00 03/06/2005
   Ну то накінець почали нормально комплектувати. Бо мій Midnight II минулого сезону комплектувався тільки 4-ма кілками (при тому щоб нормально закріпити треба 8), а розтяжки забули покласти взагалі. Потім за розтяжками їздив на Командор (мені не впадло щось купити окремо, але хочеться. щоб речі були комплектованими як треба) то щоб укомплектувати розтяжки мені, відкрили 3 намети - в одному було 3 замість 4, в другому якісь шнурочки короткі сантиметрів по 40, і тільки в 3-му знайшлась 4-та :)
   Шви на той час не проклеювались. Машина для проклейки швів була закуплена тільки цією зимою. Цікаво, чи добре вони навчились нею користуватись :)) А взагалі той намет і з непроклеєними швами практично не тече - пеервірено на досвіді використання двох таких наметів (у мене і в друга).
   Да... От замки на тенті - глючні - періодично нормально закриватись не зочуть. По гарантії поміняли. Зовсім глючні на терпимо глючні :)
   А в цілому намет як на його ціну досить непоганий :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::