стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Походи"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Маркування маршрутів ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Від Великого стежка далі не чищена/не маркована. На спуску до Німецької полонини рекомендую взяти азимут, так як чіткої стежки немає. На полонині в районі бурелому є джерело (навесні було повне, не знаю як зараз). Далі на Ґорґан треба трішки попотіти аби відшукати стежку-вхід в ліс. Далі блуди можуть на виході з лісу і переході до безпосереднього підйому на вершину. Далі з Ґорґана на пол. Мшану стежку теж треба шукати, працюй з азимутами. Низом йти дуже тужливо, зате надійно. Хочеш розваг - йди верхом.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Маркування маршрутів ]
    додав(-ла) Юрко 16:57:08 08/09/2006
    Від Великого стежка далі не чищена/не маркована. На спуску до Німецької полонини рекомендую взяти азимут, так як чіткої стежки немає. На полонині в районі бурелому є джерело (навесні було повне, не знаю як зараз). Далі на Ґорґан треба трішки попотіти аби відшукати стежку-вхід в ліс. Далі блуди можуть на виході з лісу і переході до безпосереднього підйому на вершину. Далі з Ґорґана на пол. Мшану стежку теж треба шукати, працюй з азимутами. Низом йти дуже тужливо, зате надійно. Хочеш розваг - йди верхом.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::