стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / МАТЕРІАЛИ / Маркування шляхів і стежок / Основні підтверджуючі знаки польської системи знакування :::

Основні підтверджуючі знаки польської системи знакування

(кольори в залежності від маршруту)

 

 Матеріал підготував (написав): Василь Гутиряк


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
Нормалайзер повідомив(-ла) 13.09.2003 11:35
Я хочу припинити потік взаємних звинувачень, а тому:

- дякую панові RIM за його позицію, висловлену в коменті до "Інструкції"

- прошу пана Юліана (kwicia) а також усіх учасників дискусії, хто так чи інакше чується ображеним, прийняти мої вибачення за ненавмисні різкості і образи.

- як “лазер”, якщо у нього все в Нормі (с)kwicia та "великий “модератор” (він же одночасно найактивніший опонент, людина з бурхливою фантазією)" і автор "шедеврів"(с)Анатолій прийму на мило вибачення за особисті образи і офтопікові коментарі.

- хочу повідомити, що надалі будь-які та будь-чиї повідомлення, що є чи містять офтопік, будуть витиратись.

Анатолій [guest] повідомив(-ла) 13.09.2003 01:14
Дуже б не хотілося дальше брати участь в цьому псевдообговоренні, проте прийдеться повідомити востаннє. Але щоб відразу не витерли за підозрою на образу (я ж не в команді Нормалайзера, кому це дозволено), спочатку поясню сказане. Так як представлення Гутиряка “польської системи” побудоване на неправді (не буду повторювати чому), обговоренню, не те що співставленню, не підлягає. Додам лише до аналізу від Юліана, (kwicia,11.09.)що ті кілька знаків, представлених як “польська система” самі не використовуються, а тільки в поєднанні з іншими, (див. Інструкцію РТТК) і їх питома вага в кількості шляхів щороку зменшується. Термінове “кваліфіковане” перейменовування Нормалайзером представленої ним польської “системи” на “підхід” а потім на “спосіб маркування” нічого, крім сміху не викликає (кілька окремих знаків, як і гвинтиків в механізмі не є ні системою, ні способом). Воно має собі назву, та підказок не буде.
Те, що Василь знакує тільки цими знаками, тобто безсистемно, ні йому, ні регіону честі не приносить. Про які компроміси йде мова? Де є його, чи компромісний варіант? Про це ми вже запитували, але все було завбачливо витерто. Незважаючи на те, що ми неодноразово наголошували в попередньому обговоренні і в переписці з організатором сайту про некоректність порівнювання декількох знаків з польської інструкції з якою б то не було (в даному випадку з нашою) інструкцією в цілому, реакції відповідної не було Тому і обговорення серйозного, на жаль, не відбулося. Ми старалися пояснити, що наше завдання полягає не в обмеженні “фінансових рухів” (термін Нормалайзера 05.09.) сюди а навпаки, але грати на своїй території треба за своїми правилами і вести себе достойно. Та мабуть попрацювати над правилами для опонентів виявилося недосяжною вершиною. Наші аргументи витерли. І відверте пояснення “То це, панове, - справа автора сайту: що, як і коли виносити на обговорення, на показ чи просто так” красномовно свідчить про компетентність і порядність. Не знаю, чи це думка всіх організаторів сайту. І компетентність не тільки туристичну але і організаторську з публічного обговорення проблеми. Думаю, що великому “модератору” (він же одночасно найактивніший опонент, людині з бурхливою фантазією) все таки треба вибачитися перед kwicia за образи. Або принаймі якнайшвидше витерти свої шедеври.
Все ж, вважаємо, що спроба обговорення була корисною. Наша помилка полягає у виборі місця його проведення.
Комісія зі знакування вирішила звернутися з пропозицією зняти з обговорення нашу інструкцію. Передаємо це звернення організаторам сайту.
Дякуємо всім, хто прийняв у ньому участь.


vasyl повідомив(-ла) 12.09.2003 13:08
Шановні опоненти. В цій дискусії для мене самим цікавим є те, що Ви дуже добре знаєте те, що я роблю і для чого, про мою свідомість та інші речі. Я б погодився, якби Ви були моїми батьками, родичами чи хоча б друзями, ну як мінімум добрими знайомими. Але це не так. Тому Ваші звинувачення є тільки показником Вашого відношення до цього - людина думає так, якою вона є насправді. Тому перш за все краще поговоріть перед зеркалом про Ваші власні проблеми. Це про "фінансові рухи".
Що стосується інструкції, я є практиком. І вже не раз писав, що інструкція в цілому широкій громадськості для прочитання не потрібна, це питання фахівців.Саме вони повинні цим займатись - теоретики писати основу, практики - поправляти та доповнювати. І ЗНАХОДИТИ КОМПРОМІСИ. Я застосовую тільки певні знаки. Реально, в даний час, в питанні розвитку активних форм туризму тільки одні балачки. Є декілька ентузіастів (до яких відношу і Вас), які намагаються щось зрушити. Але це не приносить реального заробітку КОНКРЕТНИМ особам при владі, тому все залишається на місці.
Те, що намагався я зробити, було спробою зрушити цей нерухомий віз. Так, були помилки, але хто нічого не робить, той і не помиляється. Ви правильно помітили, що це знаки не тільки польської системи (Також погоджуюсь і з Нормалайзером про неправильність термінів "львівська" та "польська"). Вони ще й подібні до знакування в Словакії та Чехії, тобто на території всіх Карпат. Це моя помилка і це відобразилось на голосуванні, так як в наших людей історично ще збережене негативне відношення до поляків(особливо у деяких львівян).
Свідомо не застосовував інших знаків, так як ми не маємо власної інструкції загальнодержавного або хоча б карпатського рівня. Але для початку прознакував прочищений нами відрізок Східно-Карпатського туристичного Шляху. Це все відбувалося з погодження з іншими членами комісії від нашої області, тому всі Ваші домисли і спекуляції є надуманими і говорять тільки про небажання перебороти своє ЕГО. Власне я вже було зовсім заспокоївся з цього приводу. Але комусь це все-таки заважає.
Нормалайзер повідомив(-ла) 11.09.2003 13:22
Шановний (на) квіця (кшиця) - одним словом, дописувачу без мила (а разом з вами - й інші безмильні опоненти),

як модератор цього сайту хочу Вам повідомити, що дійсно, першим моїм бажанням було витерти Ваш комент, не роблю цього власне зараз з декількох причин:

- коменти під цією статтею були витерті тому, що стороною, опонуючою до "польського" способу маркування, було допущено особисті образи, а це виходить за рамки діклейму цього сайту.

- вебмайстер цього сайту в змозі самостійно прийняти рішення стосовно потрібності й можливості виставлення на сайті тих чи інших матеріалів

- в діклеймі сайту вказано принцип виставляння матеріалів: "AS IT" - як дали, так і виставили. Матеріали по "польському" способу в такому виді були виставлені у відповідності до цього принципу

- принциповою різницею між Вашим і Гутиряковим способами маркування (ІМХО, це точніші терміни, ніж "львівський" і "польський") є, насамперед, не "фінансові рухи", а те, що Гутиряк - маркує ВЖЕ. Ви - далі кипите :))

- щодо правил ведення дискусії. Чи не вважаєте ви, що, не подаючи власних координат тоді, коли апелюєте до ведення дискусії в певних рамках, ви апріорі не виходите за ці ж межі?

І, так би мовити, організаційний висновок: якщо ви маєте особисті претензії до пана Василя - висловлюйте їх поза межами сайту (мило його - доступне). Маєте претензії до вебмайстра - його мило - також доступне. Моє - також. Інакше Ви не лишите іншого виходу для Ваших коментів, крім кіку.

До Свана. Думаю, що останні коменти групи нереєстрованих дописувачів доводять необхідність введення новшеств в введення дискусій. Давай доробляй нову версію поскоріше...

До усіх відвідувачів. Соррі, що доводиться на загальний огляд то виносити...

kwicia [guest] повідомив(-ла) 11.09.2003 12:38
Шановний “webmaster”
Для чого Ви витерли мій допис? Невже для Вас правда-це кістка в горлі? Мушу ще раз повторити свій попередній допис, а заодно дати роз’яснення, бо
мені дуже шкода буде, якщо Ви витрете знов його, як Ви зробили літом з іншими дописами, що вже пояснювали сказане мною. Прошу ще хвильку зачекати. Я ж не сиджу постійно в Інтернеті. Та й сайтів справді цікавих є багато. Розяснення звичайно не для Вас, бо Вам вже це відомо.
В представленні Гутиряка “польської системи” зроблені свідомо багато чисельні перекручення, починаючи з заголовка (не говорячи вже про пояснення): ті знаки, які вирвав Гутиряк з контексту інструкції не є ні основними, ні підтверджуючими знаками, як не є знаками польської системи (польської системи знакування немає). Таких “основних” знаків, що виконують ті самі функції, що і приведені Вами, в тимчасовій інструкції РТТК налічується більше 20, а всіх, які є в цій інструкції, яку Ви так боїтеся опублікувати - більше 80.
Це (та багато іншого з попереднього обговорення) дозволяє стверджувати, що ми маємо справу з свідомою неправдою від Гутиряка. А поширюєте її Ви. Вперто і безцеремонно, цинічно витираючи всі зауваження, що Вам не підходять для продовження цієї провокації. Очевидно причиною справді є “фінансові рухи”. Отже мені вибачатися немає за що. Зате я з нетерпінням чекаю на вибачення від Гутиряка за введення в оману громадськості і “лазера”, якщо у нього все в Нормі І ще в мене для Вас порада: не можна так демонстративно негативно відноситися до однієї частини учасників обговорення, якщо Ви не вмієте проводити дискусій в публічних місцях, яким є цей сайт, то не беріться, бо це дуже псує Вам імідж.


я-це я повідомив(-ла) 11.07.2003 15:46
Моє єство перевертається коли я бачу в лісі сліди людської життєдіяльності, без маркування цікавіше мандрувати.
tushkan повідомив(-ла) 11.07.2003 11:27
Усе геніальне - просте! Як на мене, якщо на мить уявити собі маршрути Карпат промарковані "львівським" способом, а потім - "польським", то кожна нормальна людина, з здоровим глуздом віддасть перевагу "польському". Це якщо виходити з міркування, що маркування взагалі потрібні:)


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::