стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / МАРШРУТИ / Маршрути / Походи вихідного дня :::

Походи вихідного дня

На мою думку досить потрібний матеріал, оскільки, більшість народу має час відвідувати гори лише з вечора п'ятниці до ранку понеділка. Ці маршрути можуть виявитись для декого нецікавими, але для мене краще нецікаво сходити в гори ніж цікаво провести вихідні на канапі. Будемо опиратись на то що стартова точка Львів (хоча деякі маршрути можна робити з Києва)

Отже,

1. Класика жанру. Маршрут Гребенів - Лопата - Зелемінь - хр. Магури - хр. Магія -Писана криниця - Славськ.

П'ятниця вечір 19:45 - з приміського вокзалу їде чарівна електруха Львів - Трускавець. Їдемо до славного міста Стрия. Там пересідаємо на Стрий - Лавочне. За час пересадки в Стрию на привокзалці можна докупити необхідні продукти, які забули у Львові. І десь в 23:00 ми на старті в селі Гребенів.
Щоб вийти на початок маршруту нам необхідно пройти через село по трасі в напрямку Тухлі.
По лівій стороні при виході з села стоїть 2 поверховий бар (на карті №1), біля нього йде дорога, нам по ній в гору. Вона трохи йде вуличкою села. З правого боку тече потічок. В кінці хат шлагбаум. Йдемо ще по дорозі хв. 10 - 15. Дорога поступово зближується з річкою. На протилежній стороні річки з'являється просвіт - колишня вирубка. Треба переправитись через річку і по дорозі на вирубку піднятись на хребет це десь 15 - 20хв. По хребту йде чітко виділена дорога - стежка. Вершину перед Лопатою бажано траверсувати. Правий траверс. Здається що він за дуже падає донизу. Але без паніки. Після виходу з травесу перед вами вогні Сколе та Стрия. Лопата, на ній стоїть залізний хрест. І залізна плита з написами. Ще 5 хв. Спуску в сторону Зелеміня - місця для наметів справа по хребту, вода зліва. Дрова всюди. Орієнтовно 2-3 година ночі. Тре спати. (на карті №2)
День другий треба вийти десь в 9-10 взимку в 10-11 влітку. Швидко пробігаємо хребет до кінця.
Він відвертає направо ми за ним. Там існує чітка перемичка між хребтами. При підйомі бажано брати трохи вправо. На вершині горки - деревяний стовбчик (на карті №4). Ще 10 м вправо і дорога яка спускається в сторону Либохори. Дорога виводить нас під високовольтку. Не раджу спускатись по під дротами, оскільки метрів за 30 вліво є нормальна дорога донизу. Якщо це зима то в цей час починає темніти . Внизу також є чудовий ельник де можна поставити намет.(на карті №5). Потім по добрій викатаній дорозі, що веде в Либохору проходимо метрів з 150 вправо. Виходимо до кінця села, переходимо вниз повертаємо наліво, по такій же добре прокатаній дорозі, проходимо так само метрів зі 150 і по праву сторону вверх починає підніматись дорога. По ній виходимо на хребет, на якому стоять сумнозвісні Либохорські курні хатки - пристаніще наркоманів, алкоголіків та матрасів. (на карті №6), повертаємо наліво і йдем по дорозі по хребту докі вона не буде впиратись в газопровід. Його не видно він під землею, але чітка смуга вирубки, шириною з 10 метрів, яка чітко йде наверх його видає. Піднімаєтесь по цій вирубці на сам верх. Там колись була підстанція, так що не лякайтесь купі дротів, металу. Йдемо далі догори. Десь по праву сторону буде перемичка. Її треба трохи пошукати. Справа в тому що там колись хотіли щось робити, і взовш всієї перемички йде рів. Після перевички дороги на хребет нема, треба просто йти догори. По хребту йде стежка, по ній наліво доки не вийдемо на полонини (на карті №7). З них класно видно початок Горган, та Бескиди. Писана Криниця, здається до неї рукою подати. Літом бажано дійти до цього місця і тут заночувати.
Потім досить простий спуск в Рожанку. В селі переходимо річку і піднімаємось на Писану Криницю(на карті №8). З неї в Славсько.
А потім додому.
P.S. Маршрут має такі переваги, що в любий час можна його переробити.
1. Проспали перший день до 12.00 :) Тоді на перемичці (на карті №3 ) йдемо на право виходимо на хребет Ключа і матраснічаємо. Потім спуск в Сколе.
2. Проспали перший день до 14.00 Ж:) Тоді Відразу з Лопати спускаємось в Сколе.
3. При першому ж підйомі на другий день відчуваємо що щось не то. З п. (на карті №4) починаємо йти направо. Матраснічаємо біля Кіндрата. Спускаємось в Тухлю.
4. Якщо переночували в п.5 і проспали можна вийти в Либохору.
5. Якщо переночували в п.5 і не встигаєте на Писану то в Рожанці берете автостопом транспорт і в Славське.
Map2. Теж такій маршрут що треба пропотітись трохи.Сколе - Парашка - Крушельниця - Урич - Орів - Трускавець. Треба довгій світовий день.

Бажано попасти в Сколе зранку. Підходить Львів - Мукачево, Стрий - Лавочне, Київ - Ужгород.
В Сколе переходимо колію на вокзалі і виходимо на трасу. Направо буде дорога, по ній і йдемо, вона проходить вздовш потічка. Але нам треба слідкувати за дротами, які згодом відвернуть наліво. Вони йдуть на Корчанку - передавальну станцію, котру видно звідусіль. І йдеш по дротам, не заблукаєш, хіба подряпаєшся. В народі це називається Руський путь на Парашку. Обходиш станцію вздовш заборчика, і валиш по хребту вниз вверх поки тобі не зустрінеться хрест. То і буде верх гори. Від нього просто вниз на праву сторону по відрожку. Він спускається в Крушельницю. Там по обстановці Якщо година 3 то автобус їде до Урича. Якщо нема вже автобуса прийдеться трохи пройти пішки по асфальту, або стопом. Літом ви йдете вздовш Стрия де можна покупатись.
В Уричі за церквою повертаєте направо до гори. Там купа скель і місць для стоянок. Я вибирав завжди самі останні десь 20 хв. від церкви вверх по дорозі. Перед тим як вона виходить на сінокоси. Там гарні краєвиди. І можна спокійно поспати. Але в 9 треба вже виходити
Піднімаючись далі вверх виходимо на хребет. Йдемо по ньому направо. В кінці нього впираємось в ельник (але бажано питатись аборигенів - "Нам треба в Орів біля школи спуститись"")по якому дуже розїздженна дорога і спускаємось в Орів до школи. Село Орів не знає що таке туристи їх в тому районі ніколи не буває отже можна спокійно зайти в любу хату попросити молока. Від школи йде пряма дороха наверх на наступний хребет. З нього вже видно долини - Трускавець, Дрогобич як на долоні. З хребта спускаєтесь по закинутим дорогам треба брати трохи правіше в сторону Трускавця. З часом десь через 1 -1,5 год. виходите на асфальтову дорогу яка веде Вас через урочище Помярки в Трускавець. Остання електричка в 19:00 але зараз курсують маршрутки як до Стрия так і до Львова.
PS Якщо десь заблукали на спуску з Парашки то краще в Крушельниці сісти біля 17:00 на автобус до Стрия.
В другий день по частіше питайте місцевих про дорогу, їх має зустрітись трохи, найбільш тяжким для орієнтування буде дорога з останнього хребта до Трускавця. Там і місцевих не дуже.
Map3. Ще один маршрут. Тухля - Магура - Хом - Мислівка
Приїзд в Тухлю зранку. Підходить Львів - Мукачеве, Стрий - Лавочне, Київ - Ужгород.
Піднімаємось на Кіндрат. До речі е що підніматись. А далі без поворотів по хребту до Магури. Цю частину дороги описувати немає потреби , по орієнтуванню вона не тяжка. За винятком дороги коли пересікаємо лінію електропередач. Там просто через лопухи та кущі догори. За Магурою трохи нема дороги. Ну тобто її там нема. Але падаємо просто скільки можемо по хребту, а потім забираючи потрохи наліво падаємо до самого низу. Там закинуті узкоколейкі виведуть нас в село Солотвину. Це напів закинуте село з купою закинутих хат. Ми там ночували в школі на підлозі. Прийшли десь по 9 вечора.
З ранку трохи піднімаємось вверх по течії річки і перший відворот узкоколійки наліво. Справді там Сталкера знімати можна, закинуті вагони, які обросли травою. Рейки без шпал і трохи глухий ліс навкруги. На Хом як такої дороги нема піднімаєшся по азимуту. На хребті Хома теж непонятка стежка то є то нема. І так до самої Мислівки. Трохи можна повчитись орієнтуванню. В Мислівці бажано бути в 5 годині, оскільки після цього напряг з транспортом. В 17,00 до Долини їде автобус Ужгород - Франківськ. В долині за 2 години буде дизель до Моршина, який стикується з електропоїздом Моршин -- Львів і в пів першої ночі ви у Львові.
PS Маршрут складний найоптимальніше проходити травень - вересень, оскільки зимою спуск в Солотвино і підйом на Хом тяжко уявляю (можливі травми). Та й при наявності свіжого снігу в походи вихідного дня він не вкладаються.
Map


Ну і самий халявний
Воловець - ВВ - Стій - Вовче
В Воловець можна доїхати Мукачівкою, або Київським. На вокзалі проходимо вперед по руху поїзда і повертаємо метрів через 50 під міс і йдемо вуличкою, яка поступово перетворюється на лісову дорогу. Йдем вздовш річки доки не натрапимо на стовпи які прямо йдуть до гори. Теж "руський путь " на Плай. Звідтамти на ВВ і на Стій. На Стою ночуємо. На самому верху воду можна брати (не в зимовий період) в якихось залізних непонятних штуках. Вона трохи іржава але це не перешкода.
Зраненька насолоджуємось або краєвидами або туманом і відповідно пиляємо далі по хребту.
Потім по 2 відрожку спускаємось по добрій дорозі (місцеві возять металолом з бувших Яйок в Сваляву) виходимо на річку потім по тій же дорозі виходимо в Вовче. Звідтамти Мукачівкою до Львова.
Мапи не потрібно!

 Матеріал підготував (написав): Юра Мартинов


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
magek повідомив(-ла) 28.08.2014 14:06
щодо Марш. №1. Простіше йти не вулицею (Зелена) а пройти трохи далі по тасі. Зліва піднятися стежкою попри таблички "Гребенівське лісництво". Ми пішли на г.Кудрявець. Раджу всім - дуже гарні краєвиди. Видно Сколе, Стрий далеко - г.Корчанка і Парашка. Лопата буде 500м справа, на Схід.
HGz повідомив(-ла) 29.06.2011 00:18
ходили по маршруту №2.
Ось , що хочу сказати - тому хто це писав потрібно ноги переламати.
Уточнення :
Повертати на маршрут №13 потрібно біля заправки ОККО яка за метрів так 500-600 від вокзалу,а не Шелл, якщо підете так як написано то попадете на Корчанку - підйом а гору пі кутом десь 40-45 гр. ЗАмість того, щоб іти по нормальній дорозі
olleksand7r повідомив(-ла) 28.08.2010 23:04
Ходили ми маршрутом номер 2.
Гарно,навіть досить класно... Але по потіти треба)))
Пройшли ми тільки половину маршруту тому були певні причини зустріч групи туристів на горі Корчанка з наявним у них спиртом і у нас пляшки горілки з пивом було вирішено зробити привал)))І нас так сказати привалило)) тим паче на корчанці є потічок де хоч і повільно но можна набрати води... Вийшли ми на маршрут тільки о 12 дня піднімались до корчанки 3 години "Руським шляхом" якщо чесно стежку ми знайшли в хвилах 20 від виходу до вершини до того пробирались крізь хаші і повалені дерева під великим кутом нахилу ... коротше кажучи на мою думку краше йти не руським шляхом а нормальним туристичним маршрутом №13 на гору Парашку там можна повернути і на корчанку і вернутись назад на хребет до Парашки чим лізти по тим хащам... ну а хто хоче по жорсткіше то самий раз) перед Крушівницею не ловить мобільний а так як я був ломанувся від товаришів вперед "повільно чалапали" і вже стемніло часу на проходження далі маршруту вже не було і друзі загубились довелося шкандибати до Сколе вночі а там на ранок до Львова... впринцепі якщо виходити на маршрут рано годин в 7-8 ранку то можна пройти навіть не спіша.... Хочу пройти цей маршрут повністю так як написано по годинам десь в кінці вересня початку жовтня.. якщо є бажаючі приєднатись буду радий olleksand7r@ukr.net
Aragon повідомив(-ла) 02.01.2010 13:16
Планую в лютому на Стій, хотілось би почути думки тих хто зимою ходив (про маршрути і окремі ділянки). Зараз лише розробляю маршрут і є два варіанти: 1)Воловець - ВВ - Стій - Вовче; 2)Воловець - ВВ - Стій - ВВ - с. Подобовець - Воловець.
Цікавлять особливості підйому з Воловця, ділянка маршруту між ВВ і Стій, спуск в Вовчий.
Буду дуже вдячний за відгуки:)
_demon повідомив(-ла) 08.07.2009 22:25
хотів би написати свої враження про останній маршрут (Воловець - ВВ - Стій - Вовче) - та повисмикувати руки, ноги та все інше тому хто його писав -

"руський путь " на Плай - якщо хто не знає, то там вузька кам"яниста стежка під кутом 45" що осипається під ногами. - не ходіть там, не зекономите ні час ні сили. Значно легше так: від станції проходимо про шпалам назад до залізничного переїзду і повертаєм праворуч, нікуди не звертаєм, виходимо на дуже погану дорогу, якою возять ліс, ідемо вздовж неї з лівого боку - там добре протоптана суха стежка(доречі промаркована (15)) далі впираємось в широку дорогу, повертаємо праворуч і йдемо дуже приємним серпантином аж до самого Плаю, на який доречі підніматись зовсім не обов"язково, а краще обійти зліва по траверсу(доречі там є джерельце, але влітку воно пересихає, тому води бажано набрати з джерела біля сироварні).

далі. "Звідтамти на ВВ і на Стій" - все дуже зрозуміло якщо хороша погода, а останніми роками погода на Боржаві сильно зіпсувалась, так от, якщо густий туман і вітер, то для тих хто іде перший раз, без мапи зорієнтуватись дуже важко. Тому дуже не раджу перший раз підніматись туди в туман навіть з мапою. з ВВ на Стій краще іти не по самому хребту, хоча і там є стежка, а по траверсу зліва.

про воду на Стою "в якихось залізних непонятних штуках" - так от, з тих штук вода зовсім не придатна до пиття. І сама стоянка на стою досить екстремальна – дров нема, води нема, а ще не дай боже гроза.

Ну от, далі по такому описі маршруту ми іти не ризикнули, а вернулись назад тією ж дорогою у Воловець. Якщо хто знає, як без зайвих пригод дістатись зі Стоя у Вовче, напишіть будь ласка.

З повагою.
Д.

schakal08 повідомив(-ла) 08.06.2009 09:27
Всім привіт! 2009 року я з компанією пробували піднятися по маршуту 1 Але не змогли за 2 дні . Хоча я вже побував на багатьох горах (Говерла Пікуй Парашка Магура Маківка Петрос та інші ) тож моє питання наступне як людина яка складала цей маршут вийшов наЛопату за годину і ше в легкому темпі ?
turystyk повідомив(-ла) 12.02.2009 14:47
У мене теж є пару стареньких відео про одноденні маршрути
http://turystyk.io.ua/video
Mery Jane повідомив(-ла) 06.12.2008 11:28
прикольные фотки на gde.biz.ua
superbelka повідомив(-ла) 04.08.2006 17:41
Питання по маршруту 2: підкажіть, будь ласка, хто знає - скільки часу їде маршрутка з Трускавця до Львова, щоб вірно розрахувати час і у Львові сісти на поїзд до Києва?
Chortynya повідомив(-ла) 27.07.2006 14:37
В Майдан можна доїхати автобусом з Дрогобича - час не памятаю - їздить вродє 2 рази в день - зранку і в обід
Lubomyrro повідомив(-ла) 24.07.2006 21:42
До маршруту №2:
Добродії, підскажіть, будь-ласка, як попасти громадським транспортом у село Майдан (той, що за Східницею; де починається заказник "Майдан") Дрогобицького району.
Плануємо компанією походити по заказнику у напрямку на південь, тому починати треба з Майдану,.. ну або з місцевостей біля нього.
Наперед вдячний за відповіді і поради.
serg [guest] повідомив(-ла) 20.11.2005 10:18
гы... а я думаю що краще сидiти дома на печi i подорожувати за монiтором)))))
Morik повідомив(-ла) 12.10.2005 14:01
Пройшов маршрут №2(Сколе - Парашка - Крушельниця - Урич - Орів - Трускавець). Просто чудовий маршрут. Ніколи в тих краях не був... Враженя просто супер.

Дякую пане Юрій за чудовий маршрут... тепер хочу всі вище згадані маршоути пройти, бо ні по одному не ходив...
lexx [guest] повідомив(-ла) 05.10.2005 02:48
Хто підкаже де в околицях г.ПІКУЙ є якась хата лісника чи інше місце ночівлі без намету. бо в наплечник не влазить :)
соломія [guest] повідомив(-ла) 10.09.2005 18:49
народ допоможіть студентам вирватись в карпати!!!! мені потрібні Бази Гребенева. хто має телефон???? мій номер 293-61-05 Соломія
sanya [guest] повідомив(-ла) 08.09.2005 15:16
Привіт, хочемо поїхати в Карпати на два дні, але так, щоб переночувати не в палатках(на всіх не вистачає). Де можна переночувати і який маршрут буде найоптимальнішим?
Дякую.
KurKuL [guest] повідомив(-ла) 07.09.2005 15:46
Привіт всім. Це знову я .:)
Я писав про ВВ-Стій. Так!!!! Я поїхав на вихідні, але подвиг не повторив(див. минулий message) Але вийшло по іншому:
Воловець-МетеоСтанція-Великий Верх(1598)-Стій(1681,5)-Вершина з хрестом (хто знає як вона називається напишіть, по моїх даних це г. Цицька або г.Оса)-г.Зенева(1365)-ур. Балайта-г.Западрина(1169,5)-станція Вовче. І це за один день!!! Але прийдеться йти в ночі і з водою проблеми. Тіки далі по дорозі є хатина лісника і в низу біля хати джерело (вже в лісі). Так що можете попробувати в кого не вистачає часу на тривалі подорожі. І пишіть чи вам ЦЕ сподобалось :-).

Всім Peace!!!
KurKuL [guest] повідомив(-ла) 02.09.2005 14:25
З Воловця на Стій через ВВ і назад можливо пройти за день (я пробував) так що пробуйте не лінуйтесь а завтра знову туди їду це повторити!!!
всім Peace
oleg skawina [guest] повідомив(-ла) 11.08.2005 23:04
не згоден, що маршрутки - отстой, бо за кілька додаткових гривень можна з водієм домовитись, щоб підвіз куди тре. ми так їхали Сколівською маршрутівкою до Либохори.
катя [guest] повідомив(-ла) 05.08.2005 15:08
Я обожнюю Карпати.Привіт з Києва
alexsa04 [guest] повідомив(-ла) 04.07.2005 03:24
Якщо можливо розкажіть хто небуть як зі Львова на вихідні дні попасти до Говерли та піднятися на неї, я з Київа, буду у Львові неділю.
ana [guest] повідомив(-ла) 02.06.2005 12:21
Привет! Я из Латвии еду через польшу в Крым на машине. Хочу походить по горам. Вы люди умные, может посоветуете маршрутик от Ивано-Франковска. Ночлег ( можно место для палатки или сеновал для двух детей их мамы и бабушки) + маршрут посильный детям 7 и 12 лет (ходить умеют:)). Хотелось бы водопвд, горы ... У вас ведь так красиво!!!
Анна. annr@inbox.lv
BOYANS [guest] повідомив(-ла) 06.05.2005 13:08
НАРОД! ХОТІЛОСЯ БИ ВЗНАТИ ПРО ДЕТАЛЬНІ МАРШРУТИ "ВИХІДНОГО ДНЯ" НЕ ТІЛЬКИ ЗІ ЛЬВОВА , А НАПРИКЛАД ІЗ СТАНІСЛАВОВА.
НАПЕРЕД ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ
Alex™ [guest] повідомив(-ла) 19.04.2005 10:43
Доброго дня. може хто пидсаже яка зараз погода в Карпатах. бо є бажання пройтіся з 30 по 2 по маршруту: Гребенів - Лопата - Зелемінь - хр. Магури - хр. Магія -Писана криниця - Славськ.
maks_75 [guest] повідомив(-ла) 24.03.2005 13:40
С Воловца на Стой и обратно в Воловец можно за день пройти. Я пробывал.
gghost повідомив(-ла) 12.01.2005 21:11
НЕ ОСТОЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хотелось бы выразить свое мнение по-поводу, замечаний "остой".
1. Это хороший с информацинной точки зрения сайт. И он должен быть таким, хорошо что он есть. Много полезной информации для себя я нашел только сдесь.
2. Источник очень для начинающих (кем я и являюсь), я думаю что для некоторых начинающих эти отстойные маршруты будут как раз, для выходного дня. Для меня (маршрут на Стой) он как раз и был таковым.
3. Хорошо когда ты прошел по горам Н-е количество км. Но а для тех кто нет? Им что сразу на Говерлу или проходить по 100 км.
4. Я думаю что такие маршруты как раз очень нужны, особенно кто не может себе позволить большего (введу разных на то причин). Каждому свое.
5. Кому-то это не интерестно, а кому-то полезно, кому-то трудно, но всетаки чем больше будет маршрутов тем лутше. Пуская на два дня, пусть даже на один. "Остой" не может быть лиш по тому, что вы в горах, на чистом воздухе, далеко от шума города. Даже Стой это круто, если ты прошел его за два дня хорошо, молодец, дерзай дальше, будет что вспомнить. Если прошел за день, отдохни на природе, сделай паузу, сделай фотографии на память.
6.Предложите, что-нибудь свое, екстремальное.
И последнее "Лутше гор, могут быть только горы, на которых ты еще не бывал...."
Avatar повідомив(-ла) 08.07.2004 00:37
http://www.uz.gov.ua/?m=services.transppl.shedules ub&lng=uk
а тут можна взнати розклад руху всього чим Українська Залізниця возить нашого брата :)
Avatar повідомив(-ла) 08.07.2004 00:34
Хотів би внести уточнення на рахунок першого маршруту Гребенів-Славське. По моїх данних остання електричка Стрий-Лавочне відходить в 20:40. Зі Львова до Стрия, так щоб встигнути на Лавочне, можна добратися електричками в 17:35 і в 18:10. І чекати пересадки доведеться годинку або половинку ;) відповідно. А в Гребенові на "старт" виходимо в 21:50
Gvic повідомив(-ла) 03.06.2004 11:07
Останній маршрут проходили на початку квітня цього року:))) Починаючи з ВВ до Стою було багато снігу й багато вражень:)) Навіть на МІ-2 політали... З Вовчого їхали електричкою, проблем не було:).
tsis повідомив(-ла) 18.05.2004 13:34
що до Тухля - Магура - Хом - Мислівка:
Солотвино - то не закинуте село, а швидше притулок лісорубів.
В довгій білій хаті попри колійку живе сторож - там можна при потребі просушити речі і приготувати попоїсти.
На Хом також веде тракторна дорога прямо з села
TARAS [guest] повідомив(-ла) 16.05.2004 16:06
DAKUYU SPROBUYU CEY MARSCHRUT
yarchyk [guest] повідомив(-ла) 01.05.2004 00:21
Sudzhu oce v ameryci i dumaju z jakym by zadovolenniam chkurnuv by po Karpatah! Nicho, skoro ja zvidsy zaberusia! I vzhe todi uuuuh!
Vudu повідомив(-ла) 20.04.2004 15:28
Це просто супер, а не сайт. Тепер те й робитиму, що пропадатиму на вихідних в Карпатах, біля них і поза ними. ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ!
stella [guest] повідомив(-ла) 24.02.2004 17:48
Маршрут через Стій добре починати від станції Оса, це між Занькою і Вовчим, там зупиняється електричка Волівець-Мукачево. Від станції добре помітна стежка веде вгору на хребет. Ще можна йти вздовж річки Оси, але останні декілька кілометрів перед Стоєм доведеться дряпатися дуже круто вгору, практично по бездорріжжю. Зате купа задоволення :)
indeec [guest] повідомив(-ла) 26.11.2003 12:59
Дуже дякую за такий цікавий сайт.
Знайшов багато цікавого для себе.
Підкажіть будь ласка деякі маршрути, які можна було б проходити з ранку суботи до вечора неділі, так щоб можна було сісти на потяг та зранку бути у Києві.

Сашко [guest] повідомив(-ла) 02.10.2003 21:17
В кінці вересня(2003 р.) моя компашка вирішили пройтися до Парашки зі Сопота, так собі на 2 вихідні дні відпочити від школи.Тут облом з автобусом стався і ми поїхали у Майдан з Дрогобича.До слова дорога виявилася складна, але цікава.Єдине що йти по стежках, по яких Бог знає хто і коли ходив, було важко, іноді взагалі губилися і ці маленькі стежини.Ще одна запара-вода,якої практично ніде не було.Десь приблизно о 6 вечора,а ми вийшли з Майдану о 9 ранку, ми натрапили на гірську річку,там і заночували. Одним словом на Парашці я був біля 3 год.Потім на Сколе і додому, чесно кажучи до Сколе бігли, бо не встигали, але цей маршрут вартий тих зусиль.Окрема оповідь про греготи, яких більше в цьому районі ніде не знайдеш.В кайф подивитися на прекрасні осінні пейзажі.До речі, в мене облом стався і з хавчиком, і з одягом-понабирав трохи.На Парашці можна було ходити лише в шортах.Щож дякую за можливість виразитися.Хто має сили багато і не проти ходьби "дикими" Карпатами раджу прогулятися саме з Майдана, але зробіть собі більше ніж 2 вихідні, бо не встигните намилуватися пейзажами.До речі, цей маршрут наш провідник здавав на 1 категорію.Нема слів, супер!!!
rstm повідомив(-ла) 18.09.2003 16:26
(2 XEQ) щоб з Урича попасти в Ямельницю потрібно від урицьких скель підніматися дорогою до верхніх скель (дехто їх називає пальцями). Там також є залишки укріплень, колодязь для зберігання води видовбаний в скелі. Від тих "пальців" дорога дальше веде на хребтик і на ньому розходиться: наліво в Східницю направо в Ямельницю. Від цього повороту до Ямельницької церкви хвили 40 ходу.
webmaster повідомив(-ла) 01.09.2003 15:07
2 Alex :)
ай-яй-яй :) а самому щось запропонувати, крім "ацтой" (до речі, пишеться "отстой") слабо? Пропоную розслабитися або принаймі писати свою адресу, щоб можна було конструктивно вести дискусію про "ацтойність" матеріалу :)
Alex [guest] повідомив(-ла) 01.09.2003 15:00
Всі маршрути ацтой !!!
Придумайте шось цікавіше.
XEQ [guest] повідомив(-ла) 17.08.2003 23:05
Маршрут непогани є, - Східниця (Маршрутка з Дрогобича), -> Уричі -> Ямельниця ->Крушельниця -> Парашка -> Сколе - Непоганий маршрут, але часу трохи потрібно. Хто схоче ним йти, то є невелике попередження - не скорочуйте шлях з Уричів до Ямельниці, тобто нівякому разі не йдіть через ліс!! Без всяких приколів. Ми з компаанією вже два рази ходили з компасом і картою - і виходили знов коло Уричів, а не в Ямельниці....
kuzen [guest] повідомив(-ла) 16.06.2003 12:08
на Парашку є промаркована стежка, яка плавно виводить в сідло далеко за телевежею. Початок стежки - за тартаком вправо - початок ребра, яке дугою виводить на ребро Парашки. Тартак справа при самім початку дороги описаної в вашому маршруті
asd008848 повідомив(-ла) 21.04.2003 17:06
misyac tomu stavala :) ale lyshe na zvorotnjomu shljahu sebdo mukachevo - lviv
piglet1276 повідомив(-ла) 21.04.2003 13:25
Є проблема. Ходив цей маршрут два роки тому. Так от, у Вовчому Мукачівка не ставала. Довелося "ловити" товарняка:)) За три гривні з вітерцем проїхалися у кабіні електровоза до Воловця і аж там підсідали на Ужгородський потяг. До речі, грошей машиністи не вимагали, то ми з власної ініціативи дали.
Хоча, можливо, зара знову мукачівка там стає. Принаймні років з п"ять тому ставала.
andrewz повідомив(-ла) 10.04.2003 22:56
остатній маршрут Я із ще одним фацетом пройшли майже за день, ніч нас застала аж під ВОВЧИМ...
це був важкий день, тому наступного дня був Відхідний, пролежали під сонцем...
Краєвиди чудові, особливо якщо туман відходить...
:):):)


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::