стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / ТРАНСПОРТ / Під"їзди, авто-добирання / Чивчини, Гринява, а також оз.Марічека, оз.Шибене, г.Піп Іван :::

Чивчини, Гринява, а також оз.Марічека, оз.Шибене, г.Піп Іван

 1. Львів - Станіславів (І-Франківськ) (130 км)
  можливі три варіанти:
  • а) стандартний – через Бібрку, Рогатин, Галич відмінна траса, повно заправок і шиномонтажу, в міру наближення до гір бензин дорожчає, а тому варто залити на Львівщині повний бак, рекомендовано на брендових АЗС (менше намахують). Якщо не знати міста, то краще об'їхати по об'їздній (за мостом через Бистрицю направо).
  • б) через Стрий, Болехів, Долину, Калуш - довший від стандартного на 20 км. Переваги відносні – ширша дорога (місцями), кращі краєвиди – можливо, дехто полюбляє цей маршрут - справа смаку.
  • в) через Розділ, Жидачів, Журавно, Калуш - найкоротший, але проходить не магістральними шляхами, легко збитися і заблукати, АЗС мало. (для експертів)
 2. Станіславів - Надвірна - Яремче (кілометраж не пам'ятаю).
  Особливості: до Надвірної їхати „верхньою” дорогою (не через Богородчани), АЗС достатньо, шиномонтажі в Надвірній і в Яремче, стан дороги задовільний.
 3. Яремче - Ворохта.
  В Татарові поворот на Ворохту (наліво). Особливості: дорога в основному зигзагами (особливо не розженешся), АЗС небагато, а ті, що є – сумнівні. Стан дороги - задовільний.
 4. Ворохта – Ільці (дорога Ворохта-Верховина).
  Типова гірська дорога – зигзаги, перевали, стрімкі підйоми і спуски. АЗС і шиномонтажі – відсутні. В Ільцях - роздоріжжя – прямо дорога на Верховину, направо – Бистрець, Дземброня, Шибене, Зелене, Буркут. (Якщо треба докупити продуктів, найкраще це зробити тут - на роздоріжжі магазин, неподалік "ларьок").
 5. Ільці-Буркут.
  От тут і починається найцікавіше!!! Дорога складається з СУЦІЛЬНИХ ЯМ. Нехай невеликих, але регулярних. Швидкість більше 30км/год. - шкідлива для ходової. По дорозі поворот на Дземброню, далі Зелене, Шибене. В Шибеному КПП і застава. Паспорти обов'язкові. Перепустка виписується без проблем.
  З Шибеного:
  • а) можна проїхати ще 5 км до устя Погорільця. (від шлагбаума права дорога) Там є лісництво (може нікого не бути) і одинока заселена хата, де можна кинути машину. Ці 5 км пройдено „девяткою”, піднятою відносно стандарту на 5 см, в дощову погоду. Поров захистом землю, але без пошкоджень. За цінні речі, залишені в авто, адміністрація відповідальності не несе(?). Від лісництва вихід до Марічейки, Шибеного, на Піп Іван.
  • б) проїхати 6 км до хутора Буркут. (дорога від шлагбаума попри заставу). З Буркута - вихід на Чивчин, Гриняву… До Буркута дорога можлива (кілька великих калюж). В Буркуті заселено всього три-чотири хати, але машину кинути є де. Якщо в в групі є бажаючі поматрасити, то можна проїхати ще 5 км, до устя потоку Добрин або й далі, і залишити машину біля Черемоша під опіку цих матрасників, а самим рухатись на Чивчини, або Гриняву.

 Матеріал підготував (написав): Юрко Зелик


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
iftranstouristic повідомив(-ла) 12.04.2018 10:48
Виконуємо індивідуальні та групові трансфери в Карпати (Ворохта, Верховина, Дземброня, Шибене, Лазещина, Кваси, Ділове, Богдан та ін. напрямки). У нас хороші ціни та досвідчені водії. 096 307 12 75, 066 425 00 06, 093 944 74 64. Деталі на сайті www.iftt.com.ua.
Влодко Меденицький повідомив(-ла) 30.04.2009 15:19
Козаки, як не маєте бодай кросовера, то на власній машині туда не їдьте. Дорога - то атас! Смерть ходовій!
В Верховині колол базару стоять авта і автобуси, і місцеві ковбої за доволі помірну плату везуть до Шибеного (правда всю дорогу ниють, як то сі їм кєжко живе, в надії, що Ви їм додасьте пару грн.) Не ведіться на їх сльози.
murdersdept повідомив(-ла) 02.11.2006 17:46
гав!гав!:-) )
Ліда з Шибеного. [guest] повідомив(-ла) 24.03.2006 00:41
Шибене назва не актуальна,зараз село називаеться Явірник.Хоча мешканці села все одно користуються старою назвою.Назва походить від шибениці, що була в селі(це одна з версій).
Чугайстри повідомив(-ла) 18.09.2005 08:26
Як краще вийти на Сивулю?
Ьнлу [guest] повідомив(-ла) 01.08.2005 22:47
дякую всім за інформацію!!! Слава Україні і її народу!!!
pidgur [guest] повідомив(-ла) 15.12.2004 22:22
ot klasno, ljudej z mashynamy propuskajut` do ustja Dobrynja"abo j dali".pidkazhit` vash recept bo nas cjoho lita na Czywczyn ne puskaly,dovelos` shytryty;na zastavi kapitan vkljuczyv takyj "moroz",sho my majzhe poviryly sho tudy ne puskajut` NIKOHO
vitia [guest] повідомив(-ла) 29.10.2004 03:07
напишіть як можна добратися до г.Говела? якими автобусами.
webmaster повідомив(-ла) 02.08.2004 16:10
2 morte & all : поворот - виправлено
morte [guest] повідомив(-ла) 02.08.2004 15:44
на рахунок п4. В Ільцях - роздоріжжя – прямо дорога на Верховину, НАПРАВО (а не "наліво") – Бистрець, Дземброня, Шибене, Зелене, Буркут.
vassia повідомив(-ла) 20.12.2003 22:02
.....ну я так і писав -для "експертів"

Я також пробував через Жидачів, але потім збився - традиційними варіантами виграєш по швидкості і меншій втомлюваності,....

Дорогу відремонтували частково,.....:-))) тепер неромонтована ділянка зменшена до 300 м. :-)))

До уваги НЕмєстних - ділянку між Бібркою і Рогатином робили люди з фантазією - характерні ділянки- "різкий поворот на закінченні підйому (на горі), .......не женіть.....


Нормалайзер повідомив(-ла) 15.12.2003 20:25
О, я ще, виявляється, багато чого на сайті не видів...

До Станіславова їду переважно через Жидачів- Калуш, в Жидачові біля комбінату дорога така ж, як і на відрізку Ільці- Шибене

Чи відремонтували ділянку дороги за Бібркою?


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::