стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / ВИПАДКИ / Карта догори ногами :::

 
Карта догори ногами

Одного разу, навесні 1998 року ми приймали участь у змаганнях пана Дьячека. Старт відбувався з Скотарського, перший КП в Ялинкуватому. Наш “інструктор” – класний хлопака Гамі – веде команду по картіJ . Йшли весь день, грамотно орієнтуючись, правда всі команди чомусь в іншу сторону пішли, ну але ми не звертаэм уваги, ми грамотні, самі знаєм, куди краще йтиJ

Над вечір спускаємось в якесь село, думаючи, шо це – Ялинкувате. Питаємо місцевих – зовсім інше село. Наш Гамі витягує карту, щоб зорієнтуватися, і тут я з Назаром замічаємо, народ дивиться в карту верх ногами!J .

З того часу я завжди беру з собою персональну мапу і компас, і не довіряю навіть досвідченим штурманам…

 Матеріал підготував (написав): Тарас Паливода


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
komaruk повідомив(-ла) 06.06.2007 11:19
Тепер карти тупо переробляють із старих радянських. Ми під Ігровцем збігали порайсштоку, якого немає і шукали віртуальну стежку, яку давно спутав жереп. Збігали тупо вниз!
Іруся повідомив(-ла) 14.12.2006 18:04
Так, карти допомагаю не завжди, особливо, якщо догори ногами!!! Іншого разу підгляньте куди інші йдуть

вовкулак [guest] повідомив(-ла) 10.08.2004 16:11
історія повчальна. Треба сказати, карти іноді дійсно непотрібні. Так в густому лісі, де наявні гірські потоки вода так перкривлює орієнтири, що іноді через рік уже не впізнієш місцевості. Тим більше, переважна більшість карт - старі. Дивіться уважно що купляєте особливо старі карти з позначенням стежок. Взагалі сама коротка дорога - дорога стежкою.
Ed.ua повідомив(-ла) 10.07.2004 23:23
Пам"ятаю У Львові (коли?-за царя Гороха)першосічневий розважальний старт з орієнтування в Сихові. На КП призи для, не зовсім очунявших після новорічної ночі, спортсменів (і їже з ними). З картою (чомусь без жодного текстового знаку) зо пів години ганяв як відполірований чайник з біркою - жодного призу, компас-корові сідло. Під завісу контр. часу бачу багато хто бігає з мапою над головою. Піднімаю і я, нічого особливого-водяних знаків не є, але з читкою на просвіт пішло. Беру одне КП, друге, трете(правда вже подарунки підмели до мене) Навіть на фініш попав, там ІНФО - "Мапа дзеркальна. Хіт сезону, З Новим Роком!"
Юрко повідомив(-ла) 16.05.2003 15:24
Ех, хлопці-хлопці... За канонами "офіційного" орієнтування тільки так по південних азимутах і ходять. По карті треба орієнтуватися навіть догори ногами.
dimchyk повідомив(-ла) 16.05.2003 10:48
Орієнтуватися по карті можна лише умовно, бо вона ніколи не говорить правди
ostapkr повідомив(-ла) 01.12.2002 20:01
вірю:) було бродили колись по старій границі без компаса. Хороше тоді набрали, кілометрів так з 10. А через 4 дні так Яйко дотраверсувалися, що гак кілометрів на 25 учинили. Компас таки річ потрібна. Правда, для того, щоб то зрозуміти, треба добре собі гудзів на лобі понабивати:)
etenity повідомив(-ла) 22.11.2002 14:06
Цікава повчальна розповідь

--------------------------------------------------------------------
-------------- СТАРІ ПОВІДОМЛЕННЯ (до 30.07.2002) ------------------
--------------------------------------------------------------------
Ostap повідомив(-ла) 06.07.2002 20:42
Я з молодіжної організації "СПАДЩИНА" В червні в нас був табір в Зашкові, і внас було змагання з орієнтування.Розділили нас пари і дали карти 1:50000, і відправили шукати КП
Dess повідомив(-ла) 07.05.2002 14:10
Kelast, Kelast... Gregor vas by i v Gimalaji zavjol, esli by byl v udare... tak chto djoshevo otdelalis'.
Kelast повідомив(-ла) 07.04.2002 13:02
Я також приймав участь у цих змаганнях за команду політеха до Ялинкуватого ми йшли 2 дні:)))) наш інструктор нас завів хрен знає куди
Лёха повідомив(-ла) 20.02.2002 14:59
Цікаво, але важко в це повірити


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::