стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / ВИПАДКИ / НЛО та інші принади нічного сходження :::

НЛО та інші принади нічного сходження

Коли ми мандрували Чорногорою, в нас тоді виникла ідейка вийти на Говерлу якось нестандартно, тим паче, що підішли ми до неї в надвечір'я, досвід нічного подорожування в нас на той час вже був, та й денна Говерла вже приїлась.

Відважилися на це сходження лише представники сильної половини нашої банди, жіноцтво залишили на господарці. Зате команда в нас була просто бойовіссімо: злагоджена і притерта. Орґанізація на вищому рівні. Було нас чоловік шестеро, а ліхтарів всього один чи два. Тобто, ті, хто мандрував десь всередині загону, мусіли чалапати практично навпомацки, незважаючи на повнозоряне й безмісячне небо. Аванґард з ліхтарями час від часу викрикував попередження для наступників типу: "камінь", "дрючок"... "провалля"... Цікаво, що інформація негайно передавалася по ланцюгу й іноді нагадувала зіпсований телефон: "Що...? о йо...сип, а... камінь...".

За деякий час ми надибали на хребті наметик, котрий за свій зрадливий камуфляж білого кольору видавав місце своєї дислокації досить таки ефективно і здалеку. Однак, зважаючи на те, що тихо ми себе аж ніяк не поводили, в наметі очевидно не залишилося нікого, хто би спав. Ви тільки уявіть собі: залізли хлопаки й хлопачки собі на хребесь, куди би тверезомислячий турист при наявності лісу, води та дрів під боком не пхався, північ на годиннику, спокій довкола. А тут такий гуд піднявся... Серед ночі під час сну не зовсім приємно таке почути й відчути...

А тут ціле "стадо" туристяг, причому, не замовкаючи ні на хвильку, проноситься поряд. То не то, що хребет, а вся земля стугоніла під їхніми важкими гамнодавами... Ми не стали додатково лякати їхні посоловілі й заничковані десь у п'ятці душі, й продовжили свій поступ на Вершину.

Саме тут - на перетині стежок сходження з Квасів, Лазещини та Заросляка - ми зовиділи НЛО! Галюнів у нас тоді не було, алкоголю того вечора не вживали та й втомлені не були.

Бачили його всі, на масовий психоз не схоже, яскраве таке, здається, пульсувало, висіло трохи вище і правіше Петроса, якщо стояти обличчям на північ...

Ми культурно вилізли на Вершину, повалялися на її поверхні горілиць. Панове, дійсно було на що дивитися... То ж не Парашка 1268 і не Попадя 1740. Але ті, хто вночі бували на такій висоті в повнозоряне небо, мене зрозуміли... НЛО нас не покидало, однак дещо зблякло від розпуки, що його вздріли... А внизу нас чекав втик від наших дівчат за гульки... Все-таки, до третьої ночі вони самі сиділи в лісі й палили вогонь. І боялися... Певно, того НЛЬО.

 Матеріал підготував (написав): Юрко Гудима


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
birly повідомив(-ла) 29.07.2008 17:08
того року були на привалі між Говерлою та Петросом, дійсно вночі після дощу бачила біле світло(для місяця було дуже низько та небо в хмарах було). Світло було схоже на великий ліхтарик з великою потужністю. До сих пір не знаю, шо то таке було
Aragon повідомив(-ла) 14.04.2008 17:27
То мабудь я на Петросі вогонь палив! Якось ночували на Петросі та ще на декільокох вершинках.
МЕХАНІК [guest] повідомив(-ла) 05.12.2004 18:19
а взагалі це небезпечно для серця, навіть для здорових...
MEXAHIK [guest] повідомив(-ла) 05.12.2004 18:15
слава Україні!!!
ходив я на ваше НЛО,
то на справді відьми з Румунії до сусідок літали...
Ми переможемо!!
njaj повідомив(-ла) 06.09.2004 17:31
зорепад на небі - бачив, вибух комети бачила дівчина - десь з півгодини приходила до тями чи то від захоплення чи то від переляку, я лише встиг вловити сильний спалах від небесного об’єкту що міг тільки вибухнути... Освітилася добра територія навколо. НЛО небачив. Мабуть був неуважний... Як хто збиратиметься полювати та такими штуками - беріть мене в команду;)
Serg [guest] повідомив(-ла) 19.03.2004 15:02
Обычный оптический эффект или атмосферное явление. Я уже столько разоблачений начитался, что ничему не удивляюсь. Атмосфера (особенно ночью) оказывается такое может выдавать!
мюмла [guest] повідомив(-ла) 24.02.2004 12:13
Да, это было НЛО. Подобное, мы ( группа студентов геологов ) видели на Урале, когда были на геологической практике. Нас было человек десять и преподаватель. Было это в июне 1976 года, время суток - поздний вечер. Объект овальной формы, светящийся голубоватым светом, размером как две луны, медленно плыл по небу. От него отходили правильные лучи. Мы следили за ним взглядами, когда стало казаться что он вот-вот опустится на землю, внутри этого светящегося овала как будто произошла вспышка и свет не рассеялся. а как бы "утек" вовнутрь ( как рассеянная ртуть собирается в одну каплю ), и все исчезло без следа. На небе не осталось ни следа лучей, ни самого овала.
P.S. Все были абсолютно трезвыми, а о наркотиках тогда никто и не знал.
Ну, что вы на это скажете?!
sxublenuy повідомив(-ла) 09.01.2004 20:38
можливо алкоголь і не вживали , але певні психотропні речовини в крові були , саме вони подіяли на уяву!! чесно кажучи я вірю в нло також вірю шо вони можуть завітати в рідні карпати!!
zanuda повідомив(-ла) 08.01.2004 21:12
2 Jurko:
A jake-to zavelyke bulo UFO, porivnujuchi z Petrosom?
Chy mohly vy rozriznyty jakus' formu toho objektu?
Koly vy joho vpershe pobachyly, to vy buly na sydlovyni, a koly buly na Hoverli, to nabraly sche metriv 400 vysoty. Chy zminylos' polozsenn'a UFO, koly duvylys' na n'oho z vershyny?
dimchyk повідомив(-ла) 19.06.2003 11:45
Я вас йо не вкємлю! Самі ж розповідаєте, а не вірите(це не до автора). Шо лишень не може бути у славних Карпатах! Єнча справа, шо то не НеЛеО, а припустімо, йкас відьма у екстазові танцювала...
Farik повідомив(-ла) 13.03.2003 14:53
Я чув, що біля Говерли є військова база НЛО !!! Не треба сміятися!!!! Там стоять бойові машини НЛьОтчиків, завжди готові до бою !! Так шо , туристи, обережно !!!! :-))))))))
digit повідомив(-ла) 08.12.2002 10:16
Но головне в тому. Що коли нас троє шло на озеро Несамовите. Попереду нас простягалися чиїсь жіночі сліди. Но вдруг вони зникли, в повному смислі цього слова. Слідів уходу з тропи цих жіночих слідів ми питалися найти протягом 30 хвилин. Потім розочаровані після глобального перекуру ми встали йти далі на озеро непрошли від того місця 5 метрів і в альпійці побачили вовчі сліди. Нас трусануло. Но ми шли далі. Ну потім, це мене ошарашило. я подивився в низ і побачив що там хтось фанариком вимахує. Но там ніфага класного неоказалося.
etenity повідомив(-ла) 22.11.2002 14:12
Історія цікава, але НЛО то гон

--------------------------------------------------------------------
-------------- СТАРІ ПОВІДОМЛЕННЯ (до 30.07.2002) ------------------
--------------------------------------------------------------------
Dess повідомив(-ла) 07.05.2002 14:02
stranno... no ja vsjo zh dumaju, chto eto byli atmosfernyje javlenijai ne bolee togo
ygryma повідомив(-ла) 06.02.2002 06:43
Ну нарід то вас просто глюкавило!
В мене також трафунок був в нічних горах, взимку 1998 року, моблизу г. Маковиця. Оце вийшли ми з друзякою об 11 годині ранку в Микуличині і погребли не маковецький хребет колибу шукати, говорили нарід а клюбі що до неї влітку 3 год. ходу, ну ми враховуючи зимові обсьавини накинули ще 3, ага не тут то було! В 1-шій ночі ми тільки на ребет вилізли, снігу по самі помідори а часом і вище! А коли ми на хребті опинилися то побачили ось який глюк: З одного боку хребта пролягав ліс, і в лісі ми побачили світло електричної лямпочки ват на 500 ну ми замерзлі і мокрі щодуху туди ломанулися, риючи канаву в снігу, промаслала метрів зо 200 а лямпочка від нас втікала! Потім ми догнали що то місяць був! Отака весела історія.
Доречі колибу ми не знайшли і ночували простонеба о морози тоді сильні були!
flyin повідомив(-ла) 04.12.2001 19:18
В нас теж був глюк колись... Йшли лісом поночі, і тут раптом місяць зійшов, дерева так рєзко освітилися, тіні, краса. Потім за хмару зайшов. Дотеліпалися ми години за три до полонини, а місяць виплюнувся лише години за дві, і то молодонький... Що ж то так світило по лісі, га?..
Karasj повідомив(-ла) 22.11.2001 01:21
:-))
Весело вночі по горах ходити!
Юрко повідомив(-ла) 21.11.2001 20:00
Який фотоапарат в три часа ночі? Стара мильничка з єдиним спалахом і плівкою на 100?
Karasj повідомив(-ла) 21.11.2001 18:40
Ви тоді мабуть, як завжди, фотоапарат внизу залишили?:-))


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::