стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / ГІДРОГРАФІЯ / Озера / о. Брецкул :::

оз. Брецкул

Озеро льодовикового походження у Рахівському р-ні Закарпатської обл. Лежить на пд.-зх. схилі г. Брецкул масиву Чорногора на вис. 1750 м над р.м. Улоговина має видовжену форму, довжина її 52 м, ширина 20 м. У зв'язку з інтенсивним заростанням розміри озера зменшилися, довжина становить 37 м, ширина 12-15 м, площа 0.1 га, глибина до 1.2 м. Озеро безстічне, живиться переважно атмосферними опадами. Вода прозора, слабо мінералізована. Дно рівне, вкрите темно-сірим мулом. З рослин є осока, подекуди пухівка піхвова; з представників фауни - мікроскопічні ракоподібні. Знаходиться у межах Карпатського заповідника.

 Джерело інформації: Географічна енциклопедія України
 


 
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
ombre повідомив(-ла) 17.08.2002 08:17
Заросло нафиг...Болотный луг вокруг...Рыбы нет...Я уже проверял ))))Палатку лучше ставить на месте бывшей хибары, на западе. Там суше...Но без каремата не советую туда соваться.


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::