стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА / ГІДРОГРАФІЯ / Озера / о. Ворожеська :::

оз. Ворожеська

Озеро льодовикового походження у Рахівському р-ні Закарпатської обл. Лежить на схилах масиву Свидовець на вис. 1460 м над р.м. Складається з двох невеликих водойм. Верхнє озеро має круглу форму (діаметр 95 м, площа 0.7 га, глибина до 4.5 м). Нижнє озеро, розташоване на 15 м нижче від верхнього, видовженої форми (довжина 76 м, ширина 28 м, площа близько 0.2 га, глибина до 1.9 м). Живиться водами потоку. Вода чиста, прозора; температура її влітку до +12°. Дно похиле, замулене. Фауна представлена окремими видами мікроскопічних ракоподібних. Об'єкт туризму.

 Джерело інформації: Географічна енциклопедія України
 


 
Фотогалерея
Коментарі

Коментування доступне тільки зареєстрованим користувачам.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.
Коментарі до цієї статті
tv_provision повідомив(-ла) 13.07.2004 16:00
два тижні то багато.
Я не кажу,що бруду багато. Перед нами була група і залишила ще одну купу склянок і консерв справа під корчем від відомої вам купки обладеної камінцями.
yhirnyak повідомив(-ла) 13.07.2004 14:06
може щось поплутали ви бо були три тижні тому на Ворожесці і бруду/шкла було там мало.. одна купка обладена камінцями, і ще ми трішки підзбирали.. після себе традиційно залишаємо чистіше місце ніж застали
доречі тут на фото не є ворожеська, фото невдовзі (напевно) зміниться
tv_provision повідомив(-ла) 13.07.2004 11:34
Сьогодні повернулись з походу, ночували білья цього озера з 10 на 11 липня. Враженння надзвичайні!!!!!!!! За один день перейшли всі пори року: вночі гроза+злива, зранку спека+купання у озері (відчути мільйони голок і політ власного тіла), катання на ліднику по схилу + вихід на хребет у хмари. :)))
Одне сумно, перед нами були людиська і залишили купу бруду і шкла !!!
Фу----


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::