стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ [ Ремонт взуття ] ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Була така проблема. Відірвалося декілька крючків-тримачів шнурків( не кілець) , що в верхній частині шнурівки. Знайшов у себе у Вишневому в одній майстерні, не знаю чи фурнітура фірмова? На вигляд металевого кольору. Пошукай по майстернях. Якщо не горить, то спитати зможу тільки в п’ятницю, може в них є і кільця? А ще на залізничному вокзалі в підземному переході на південну сторону, що з західної сторони( з ескалаторами ) є магазин «Робоча одежа, взуття». Там в них взуття з Київської фабрики, що на Борщагівці , здається з потрібною фурнітурою. Поцікався. Може тобі дістануть, продавець казав, що взуття вони і для Європи випускають.
Все спілкування на дану тему
  1. [ [ Ремонт взуття ] ] додав(-ла) RUS2 [registered] 17:09:12 02/03/2010
    Була така проблема. Відірвалося декілька крючків-тримачів шнурків( не кілець) , що в верхній частині шнурівки. Знайшов у себе у Вишневому в одній майстерні, не знаю чи фурнітура фірмова? На вигляд металевого кольору. Пошукай по майстернях. Якщо не горить, то спитати зможу тільки в п’ятницю, може в них є і кільця? А ще на залізничному вокзалі в підземному переході на південну сторону, що з західної сторони( з ескалаторами ) є магазин «Робоча одежа, взуття». Там в них взуття з Київської фабрики, що на Борщагівці , здається з потрібною фурнітурою. Поцікався. Може тобі дістануть, продавець казав, що взуття вони і для Європи випускають.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::