стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Kovea Booster+1 ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Народ, в кого є досвід використання сабжа? Поділіться враженнями
Все спілкування на дану тему
 1. [ Kovea Booster+1 ] додав(-ла) salatruk [registered] 09:01:36 09/04/2010
  Народ, в кого є досвід використання сабжа? Поділіться враженнями
  • [ Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Zevstour-13 16:51:14 09/04/2010
   Користуюсь таким вже 1,5 роки. Використовую у всі пори року на різному паливі (газ, галоша, бензин звичайний, керосин...) нарікань поки немає. Хочу спробувати на солярі... Користуюсь бережно - поломок чи якихось траблів поки не помітно))))
   З мінусів - шумний (в наметі при працюючому девайсі особливо не розслабишся)))), також в неті знайшов фото на якому поплавлений корпус пальника після занадто щільного замотування склотканиною. Сам використовую склотканину але з обережністю... Також трошки важкуватий (але дивлячись з чим порівнювати)
   З плюсів - компактний, в комплекті йде файний ремнабір з набором майже всіх гумових ущільнень. Хороший твердий чохол, в який окрім пальника вміщається інструмент, ремнабір, запальничка з сірниками та ще кілька дрібниць...
   Мав змогу порівнювати з Примусом Мультіфюл (ставили поряд) - по шумності, стабільності роботи, потужності (коп’ятили літр води), регулюванням та витраті палива - майже однакові.
   Ногами на пальник ніхто не ставав, томі міцність визначити важко, але 5-ти літровий казанок з водою на ньому кип’ятив.

   Якщо будуть питання - відповім але в вівторок, так як зараз виїзджаю на Сокільскі скелі... При необхідності можу скинути фото сабджа в роботі та фото начинки....
  • [ Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Victory 10:08:01 10/04/2010
   Якщо палити щось не дуже чисте, відмінне від газу, то рекомендую повишпортувати в форсунці горошки( навіщо вони там - без поняття). Доречі, запасна форсунка є в запасці.
   Також потрібно зробити за правило перед походом розібрати пальник і почистити все. Я експлуатую його на бензинах і подібних до нього фракціях. На газі, розумію, проблем взагалі жодних.
   Одне, що мені не подобається то те, що неможливо переносити балон з закрученим насосом - травить в рюкзаку. Так що насос в багатоденних походах треба носити окремо і ще думати як то зробити, щоб його не пошкодити.
   А так довольний ним на всі 100. І рахую, що не варто переплачувати в два рази за шведські пальники. Коли його брав десь 1,5 року назад, така була різниця в ціні.
   • [ Re: Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Zevstour-13 23:21:58 11/04/2010
    Перевірте цілісність ущільнення на насосі та стан різьби. Свій насос ношу лише закрученим в балоні з паливом і проблем доки не було. Для уникнення поломки виступаючих частин зробтив невеличкий обертовий чохол з куска каремата на верхню частину балону (там де лапка). Також варто пам’ятати про правильний спосіб гасіння пальника шляхом перевертання вверх дном. Так одразу вбивається кількох зайців - продувка шлангу та стравлювання тиску в пальнику, через який може й відбуватись протравлювання.
    • [ Re: Re: Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Victory 19:15:47 12/04/2010
     А навіщо догори дном, достатньо перекинути балон в іншу сторону по своїй осі на 180º ). Доречі, дійсно цінна порада, як не дивно в інструкції про це ніц.
     А травить у мене не на ущільнювач(там все гаразд), а на зворотньому клапані?, там де приєднується шланг.
     • [ Re: Re: Re: Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Zevstour-13 19:56:15 12/04/2010
      Тоді то справді проблема... Клапан то певно єдиний вузол, котрий я ще не розбирав))))
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) джек 10:14:12 13/04/2010
       Можна детальніше про гасіння пальника (щось незрозумів з попереднього повідомлення як це на робиться).
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Zevstour-13 10:49:04 13/04/2010
        Втягування палива відбувається через трубочку, котра знаходиться біля дна балону. Сенс перевертання заключається в заміні подачі рідкої фракції (палива) на газоподібну (випари+ повітря), котра будучи під тиском видавлює залишки рідкого палива з шланга та системи прогріву. Так ви уникаєте закоксовуванні під час наступної розпалки (якщо правильно розпалюєте) та стравлюєте тиск з паливної ємності. Тобто треба банально перевернути паливну ємність вверх дном і троха зачекати. Провертання ємкості навколо своєї осі на 180градусів не завжди дає результат - то залежить від залишків палива в ній та стану втягуючої трубочки (вона не зівжди вигнута так, як хочеться).
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) Zevstour-13 10:50:31 13/04/2010
        Тобто вентиль закривається лише після того, як пальник погас...
  • [ Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) salatruk 12:45:59 10/04/2010
   Дякую за відповіді, вчора не втримався і купив, за 899 разом з баклашкою на 600 г.
   Приніс на роботу, розібрав, все просте як двері, в форсунці нічого нема, передумали корейці нарахунок того... Палив на газі, вроді круто, думаю дійсно нема сенсу переплачувати за шведів
  • [ Re: Kovea Booster+1 ] відповів(-ла) salatruk 00:49:41 17/05/2010
   Ага, доречі бустер пройшов тест-драйв на Чорних полонинах, на 4 хлопаків на три дні пішло десь 900 мл. калоші. Варили багато чаю, ну і крупи... Оцінка 9 за 10-ти бальною шкалою, мінус - нема тонкого регулювання, бо як крупа кипить то можна і прикрутити. Ну і вітрозахисту нема в комплекті, але то таке, можна доробити докупити.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::