стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Які черевики придбати для гір? ] повідовив(-ла) Колян
Текст повідомлення: Привіт! Збираюся в гори і думаю придбати черевики, які ще не знаю. Може якісь омонівські - вони дешеві, є ще офіцерські натівські - я їх ще небачив, є Campus Oregon - 600грв, багато є ще дорожчих, але незнаю чи варто такі купляти. Хотілося б шкіряні, водостійкі, зручні, не дуже високі, не обов"язково з мембраною. Про військові омонівські в ДіСі сказали що вони не розраховані для походів в гори.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Які черевики придбати для гір? ] додав(-ла) Колян [guest] 11:32:11 13/07/2004
  Привіт! Збираюся в гори і думаю придбати черевики, які ще не знаю. Може якісь омонівські - вони дешеві, є ще офіцерські натівські - я їх ще небачив, є Campus Oregon - 600грв, багато є ще дорожчих, але незнаю чи варто такі купляти. Хотілося б шкіряні, водостійкі, зручні, не дуже високі, не обов"язково з мембраною. Про військові омонівські в ДіСі сказали що вони не розраховані для походів в гори.
  • [ Re: Один з можливих варіантів. ] відповів(-ла) haivan 13:25:29 13/07/2004
   Як ти в Києві, то глянь на http://www.prof1.com.ua/catalo g.php?catid=77 , тільки май на увазі, що поновлюють вони свій каталог вельми рідко.
   Особисто я купив собі минулого року німецькі TSR, відходив цілу зиму, в травні пройшов від Усть-Говерли через Піп та Смотрич до Дземброні. Було і сонце, і сніг, і багнюка після снігу. Технічний огляд підтвердив доцільність подальшого використання як у горах, так і в місті.
   Єдина пересторога: після купівлі НОВИХ черевиків потрібно не менше тижня щоденного використання аби вони розносилися (власний досвід).
   • [ Re: Re: Один з можливих варіантів. ] відповів(-ла) Майстер 23:13:59 24/07/2004
    Черевики ТSR гарні на вигляд, і ціна 390, але не прошита підошва, і шкіра так собі... Там же, у Проф1 (чи у Форест-Гамп) є бундесверівські черевики за 640 грн. На вигляд не такі гарні, але продавець мене переконав, що з наявного асортименту за такі гроші це - найкраще. Не мокнуть, не парять. Наступна позиція - американські командосівські гривень за 1300.
  • [ Re: Які черевики придбати для гір? ] відповів(-ла) Roman 14:42:52 13/07/2004
   Я мав радянські військові. Вони промокали. Дірок там не було, просто шкіра промокала по всій площі.

   Купив на секонді німецькі. Зимою ходив, все ок, тепло, сухо і затишно. Шкіра там груба і дубова, але незважаючи на те - ніщо не тре і не муляє (безперечно, тре брати дві пари шкарпеток). Зараз вони роозклеєлися по довжині підошви, певно вже після німців наші умільці там шось доробляли. Але все ціле - склеїти, і можна носити знов.
   • [ Re: Re: Які черевики придбати для гір? ] відповів(-ла) vasyl' 19:33:57 13/07/2004
    Коли ми були молоді та юні стоптали в бундесах не одну вершину. А один мій знайомий на Ельбрус в убитих англійських "бєрцах" виліз :-)) Бундеси це гуд!
  • [ Re: Які черевики придбати для гір? ] відповів(-ла) tushkan 15:56:04 14/07/2004
   По горах ходжу багато, досвід є. Крім того ходжу швидко, так що спорядження перевіряється "на знос". Спочатку ходив в військових черевиках різних модифікацій (кирзаки, бундеси, Альтамо), потім перейшов на кросівки, а потім випадково на секонді купив "вібрами" з оригінальною підошвою "Vibram" і гортексовим верхом. Після перевірки на міцність на практиці в горах і місті стверджую: кращого міндрівного взуття немає і усіх знайомих в цьому переконую. Перевіряв і на снігу (сходження на Петрос без гамашів), і в болоті (пластові табори) і на асфальті. Результат: підошви майже не стерлись, мембрана все ще працює (4-ий рік), і жодного тобі мозоля. Настійно рекомендую найтьи щось схоже на секонді, ти більше, що на щастя продавці на цьому поки що не розуміються.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::