стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Термобілизна ] повідовив(-ла) Punk
Текст повідомлення: Хто користується термобілизною Commandor, які враження , чи варто купляти (приваблюе ціна), чи дійсно зроблена з Polartec PowerDry, чи відповідае вимогам термобілизни ?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Термобілизна ] додав(-ла) Punk [guest] 13:28:14 27/10/2004
  Хто користується термобілизною Commandor, які враження , чи варто купляти (приваблюе ціна), чи дійсно зроблена з Polartec PowerDry, чи відповідае вимогам термобілизни ?
  • [ Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Andre 17:26:09 27/10/2004
   Білизною їхньою не користувався. Але в магазині на неї дивився. Деяки думки з цього приводу.
   Структура тканини дуже схожа на Power Dry (порівнював зі своїми речами). Але білизна з цього матеріалу так коштувати не може. На офіційному сайті Malden Mills, який володіє торговою маркою Polartec, в списку партнерів Командор не зустрічається http://www.polartec.com/where . Де вони його купують невідомо. Можливо це відбраковані партії матеріалу в виробництві якого були припущені відхилення від техпроцесу. Такі партії виробник теж продає (і звичайно дешевше) але ніхто немає права називати такий матеріал Полартеком.
   З конструктивних недоліків - на плечах звичайний шов а не плоский. При експлуатації такого виробу під наплечником буде натирати. Це може свідчити про відсутність у Командора відповідного обладнання або просто бажання зменшити собівартість за рахунок спрощення технології.
   А як воно виконує свої функції по відведенню вологи сказати не можу.
   • [ Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Punk [guest] 18:14:52 27/10/2004
    А твоя термобілизна від якого виробника, скільки коштуе і де купити - що порадиш ?
    • [ Re: Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Andre 18:33:10 28/10/2004
     Я користуюсь білизною Alpinus (на сьогоднішній день цей бренд вже не існує) вже років 5 та Lowe Alpine (їхня білизна Dry Flo це той самий Power Dry). В яку ціну купляв вже не пам"ятаю. Зараз купив кальсони Marmot бо альпінусівськи вже зносились. Ціни на їх білизну можеш глянути на сайті <www.marmot.com> мінус 10%. А взагалі можна знайти щось у польських виробників дешевше і досить якісне. Якщо зацікавить щось саме з Мармота пиши.
     • [ Re: Re: Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) unmay 01:49:04 29/10/2004
      про "неіснуючий" бренд Alpinus можна почитати у 8 топіку на цій сторінці ;)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Юрко 08:15:27 29/10/2004
       а bergson - теж євромаркове?
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Andre 14:41:05 29/10/2004
       Дуже радий що Євромарк планує відродження цієї фірми. В другій половині 90-х моє спорядження базувалось на Alpinus. Дуже любив цю иарку за якісні речі. Зараз правда смаки змінились :-). Хоча деякі речі ще живі і експлуатуються мною і по сьогоднішній день
   • [ Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Karabin 15:39:56 02/11/2004
    Termobilyzna polskoi firmy JAXA www.jaxa.com tkanyny rohvyl ta tecno pontetorto (Italy)osobysto mav cey odjag na testi pid czas ostanoi poizdky na Han-Tengri,cilkom zadovoleny.Tez mozu zaproponuvaty Barton(made in USA) zvyczayno riznycja v cini dostatno sutjeva!
    067-674-39-22
   • [ Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) HighlanderUA 03:28:17 28/12/2006
    http://www.polartec.com/where/ index.php?filter_location=2 - дивись уважніше! А взагалі з термобілизни hannah (Кавказ, Карпати - підтвердили).
  • [ Re: Термобілизна ] відповів(-ла) wildcoder 10:03:28 05/11/2004
   Я заприсягся урочисто спалити свій комплект командоровської термобілизни. Розумієш, коли в тебе все тіло в теплі а шия, ляжки, і руки до півліктя голі то весь ефект губиться. Почуваєшся обдуреним і мерзнеш саме в тих місцях. Загалом дискомфорт хоч і несмертельно. Якщо взяти ХХХЛ то все теж не закриває до тогож ще й не облягає. Купив ліфу і тепер в захваті. Гріє вона більше, власне настільки й коштує.
   • [ Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) Sick Boy 14:14:02 06/11/2004
    наскільки я розумію "ліфа" - це серія термобілизни Helly Hansen Lifa. "ліфа" різною буває - Active та Sport (однакові за ціною) та дорожчий і тепліший Prowool. є ще Versa, але в магазинах я її не бачив. що саме ти купив? чи дійсно вона вартує тих немалих грошей? хочу купити Prowool.
    • [ Re: Re: Re: Термобілизна ] відповів(-ла) wildcoder 09:47:51 11/11/2004
     В мене точно не prowool. Я купляв ту що лежить за звичай в магазині, власне там була якась акція до тогож в цумі 5% знижки в неділю. Що стосується термобілизни взагалі, я не відчуваю якихось гіперпереваг про які всі пишуть, як то ліфа-друга шкіра і т.і. Мені більш важливий психологічний комфорт, коли щось прилягає щільно до тіла, створюючи теплий прошарок і воно гідрофобне. Десь до -5 я почуваюсь в ньому добре якщо зверху є якась вітровка, навіть на стоянці.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::