стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Хочу купити намет Ханна в Києві ] повідовив(-ла) oldbam
Текст повідомлення: Підкажіть, де можна дешевше купити намет Ханна в Києві?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Хочу купити намет Ханна в Києві ] додав(-ла) oldbam [guest] 16:34:06 23/05/2005
  Підкажіть, де можна дешевше купити намет Ханна в Києві?
  • [ Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) Юрко 17:02:10 23/05/2005
   "траверс" на м. Чернігівська.
  • [ Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) dumala [guest] 19:01:29 23/05/2005
   або ще на ринку Петрівка продають(на тому, що напроти "ГОРОДКА")
  • [ Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) Veslo [guest] 15:10:06 25/05/2005
   Radzhu posluhaty Yurka. Yakby vynykly problemy z ekspluatatsiyeyu, to z Traversom ye bil’shi shansy obminiaty Hannu;))
  • [ Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) zhyvoy 18:05:59 30/05/2005
   вірний вибір, намети Hannah! У мене у самого 2. Поки не підводили. Правда на одній замінив фібергласові дуги на дюралеві(металеві), більш надійні та легші. Раджу теж купувати з дюралюмінієвими дугами, через 2-3 роки стеклопластикові потріскають, а то і швидше як у мене. Взагалі у Києві ціни на ці палатки майже однакові- 20-30 грн. різниця. Ще дивись на тент - 3000 мм це для Карпат-ОК! Взагалі тут ще треба визначитись, якщо ти будеш ходити в гори у всі пори року і зимою також, кращий варіант - Edge, дуже легка, компактна но 2 людини, як у консерві з шпротами, а так дуже надійна - 3000 мм, дюралеві стійки. Ціна - 908 грн.
   Approach(у мене така) палатка екстрим серії, просто супер витримає любі погодні умови, їх випробовували в Гімалаях - 5000 мм, дюралеві стійки. Поміститься навіть 3 людини, якщо вони не під 100 кг, 2 входа, 2 тамбури. Ціна - 1118 грн. Ще трохи краща Vertigo, все таке саме як у попередньої, але вона трохи меньша і витривала до сильного вітру. Ціна така сама - 1118 грн. Є намети "попроще" з них би я виділив 2 - це Serak i Serak-s, та яка з буквою - s, вона меньша і легша решта все однакове - 3000 мм, фібергласові дуги, тамбур. Ще одне якщо купляти дюралеві дуги (що нелегко зробити навіть у Києві) ціна їх буде - 150-230 грн. Роби висновки! Короче я можу тобі друкувати і друкувати. Краще дзвони - 442-82-87(роб.) спитай Вадима, може щось підскажу. Продавці зазвичай парять, те що треба побистріше продати май на увазі, якщо бачать що ти в цему не бум-бум, далі сам розумієш. Деякі магазини - "Адреналін" непоганий вибір. Вулиця Чорновола номер не знаю, йти від Повітрофлотського моста в сторону Лук’янівки, побачиш хлібо-булочний комбінат звідти метрів 150-200(прямо), від моста загалом хвилин - 5. Ще деякі:
   м.Чернігівська вул.Попудренка 42;
   магазин Бізон вул.Коперника 18(м.КПІ);
   м.Петрівка "Госпринок", павільон №4. Це кращі які я знаю де продають Hannah.
   • [ Re: Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) dumala [guest] 12:32:59 31/05/2005
    Знову чую - "ХАНАК акбар!!!"
    Ви мене дивуєте.
    По перше, якщо суб"єктивно, коли дуги летять швидше, ніж через 2 роки, то таку палатку не купив би НІКОЛИ, і нікому би не порадив.
    Хіба це можна назвати "ніколи не підводили"?
    Ціна палатки СЕРАК (наприклад) приблизно 690 грн., додайте дуги, що треба замінити(бо через рік полетять!!!) - ще приблизно 180 грн, разом отримаємо трохі менше 900(!!!) грн.
    За ці грощі можна купити намет з такими якостями,
    що СЕРАКу і не снилися. Якщо потрібно, можу навести приклади.
    По друге, особисто я не бачу, що зручного у наметі на 3-4 чоловік, у якого один вихід і маленький тамбур.Переночувати. звісно можна,а де ж зручність? куди речі в рюкзаках скласти?Як палатку провітрити?Чому за ці ж грощі не купити інший намет класу не нижче, тількі з 2 виходами і тамбурами більшого розміру?(вибачте, але на ньому буде написано не ХАНАК, тому що таких зручних моделей у них зараз не випускається(типу АРКТАНа)).
    З приводу EDGE - непродуманість виходу просто вражає, як виявилось дослідним шляхом, так воно і є.Читайте, якщо цікаво.
    http://travel.org.ua/forums/vi ewtopic.php?t=2406
    А взимку з ним ходити - це сніг лопатою з палатки викидати під час хуртовини(тому що тамбур мізерний за розмірами і вхід не закриває.
    А, знову ж таки, де їсти приготувати і рюкзаки кинути? Та і снігозахисна юбка закриває тільки вхід(а що, з інших боків на треба?).
    Дивіться хоч трохі на те, що ховається за розкрученою вивіскою!!!
    • [ Re: Re: Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) zhyvoy 14:36:43 31/05/2005
     Шановна(ий) dumala! Чому так скептично! Людина запитала про конкретну контору. Дав зрозуміти що металеві дуги кращі, це стосується усіх без виключення фірм! Від цего не куди не дінитесть. Можна купити різні намети, питання скільки ви зможете за них заплатити. Можна купити і Tatonku 600 євро, це не означає що вона на багато краща, просто це Tatonka. А що стосуэться 2 входа, 2 тамбура безперечно без слів краще. Але це ще + 1,5 кг. Якщо за вас гуцули будуть речі нести, чи шерпи тоді це гуд! Взагалі намет розрахований щоб в ньому переночувати і головне щоб він не промокав і не впав від вітру. Решта деталі!
     Краще почитай як люди ходять у високі гори, і в яких палатках вони ночують! А якщо тобі ще потрібен комфорт, тоді визначись де ти хочеш відпочити, може краще десь в ліску біля озера!!! А що стосується Ханни, я вважаю що це поки кращий варіант для наших грошей! Якщо я помиляюсь напиши варіанти!
     • [ Re: Re: Re: Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) dumala [guest] 16:53:57 31/05/2005
      Хочете прикладів - будь ласка.
      Беремо за основу SERAK. Розміри205*215*115, вага 3.6, ціна(з нормальними дугами з дюралю) приблизно 900 грн.У намета 1 вхід і 1 маленький тамбур.
      1. Ф-ма ПІНГВІН модельТОРНАДО3. Розміри 220*210*120, вага3,7, ціна(з нормальними дугами з дюралю) приблизно 950 грн.У намета 2 входи і 2 СЕРЕДНІХ тамбура.
      2.Ф-ма БЕРГСОН модель АРІЗОНА 4. Розміри 220*210*130, вага4,4(за рахунок більшої висоти),
      ціна(тільки з дюралевими дугами)910 грн.У намета 2 входи і 2 СЕРЕДНІХ тамбура.
      3.Ф-ма АЛЕКСІКа модель РОНДО 4.Розміри 220*210*125, вага 3,9 кг.ціна(тільки з дюралевими дугами)950 грн.У намета 2 входи і 2 СЕРЕДНІХ тамбура.
      При бажаннні список можна продовжити.
      Якщо брати намет на зиму(у порівнянні з EDGe),то що скажете про БАФФІН від ФЬОРД НАНСЕНА.Розміри 150*210*115, вага 3,55(проти 3,15 у ЕДЖа).Ціна 930 грн(проти 860).У намета 2 входи і 2 СЕРЕДНІХ тамбура, а також протиснігова юбка.
      Тобто за трохі більщі грощі маємо трохі важчий варіант(на 0,4 кг, а не на 1,5) у якого є ПОВНОЦІННА снігова юбка(по всьому периметру),
      у якому без проблем можуть жити або двоє з усіма речами, або троє без рюкзаків,і у якого є 2 входи і 2 середніх тамбура(1 - для рюкзаків).
      В чьому ж ХАНАК виграє???
      Якщо є заперечення - заперечуйте, готовий вислухати.
      А як ходять у високі гори я і так знаю, ходив і не раз, і з брезентом, і з паращюткою.Але ж життя рухається.Навіщо ж над собою задарма знущатись.
      Чи досі будемо з тріконями ходити і ступені рубити?
      З повагою, Андрій.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) zhyvoy 10:57:41 01/06/2005
       Привіт Андрій! Нічого немаю проти перерахованих наметів. Кожен вибирає, що йому подобається! Це так само, як кричати що Мерс краще за БМВ. Мені особисто подобається БМВ, але не вважаю, що Мерс гірший. Тому не потрібно гнати на того чи іншого виробника. На кожний товар знайдеться свій покупець! На рахунок 2 апсид та входів, це не є крайньою необхідністю. Провітрити можна за допомогою вент. отворів, я розумію що від горної їжі буває підвищена фугасність організму, але 2 входи не завжди спасають особливо вночі. А якщо впадло перелізти через товариша щоб вийти...! Розумієш про що я? Далі пару слів unmay. Гарні назви написав, ти колись їх бачив у Київських магазинах. Ти би ще згадав про Канчеджангу чи Міллет...!!! А далі відповідь що до 1500 мм, думаю з цим усі погодяться:

       Ти правий, для Карпат досить і 1500 мм. Але тут є декілька – но. Взагалі вважається якщо тент менше ніж 1500 мм, то його не можна вважати водостійким. Тобто під сильним, тим більш затяжним дощем (що частіше у Карпатах) такий тент потече. Цей показник забезпечується за допомогою полiурeтанового покриття. У тента 3000 мм 2-не покриття, у тента з 5000 мм 3-не ну і так далі. Звісно чим більше тим краще і надійніше, підвищується і ціна. Ти скажеш ну той що! Ще одне з часом тент зношується, чим більше число водостійкості тим довше тобі прослужить. Скажімо тент з 5000 мм разів у 3-5 довше за 1500 мм. Якщо ти хочеш купляти палатку кожні 2-3 роки, то купляй дешевшу. І прикінь чи буде дешевше? Ще не мало важливий фактор – проклейка швів. У наметах за 300-500 грн. підлога гірша з структурного поліетилену (клунки в кліточку з якими ходять наші торгаші). У кращих використовують міцний нейлон з водостійкістю 5000-7000 мм (витримує навантаження (не промокне), якщо ходити ногами), і така підлога легша. Про дуги я вже писав. А ще краще не слухай нас, а порийся в Інеті там море статей, як вибрати намет.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) dumala [guest] 15:13:13 01/06/2005
        Пропонували навести приклади наметів, які коштують стількі ж як ХАНАК, але при цьому більш досконалі за конструкцією і більш зручні для існування в них - я такі навів, відсутність заперечень можна вважати доказом того, що приклади більш - менш мають право на життя.
        На виробника я не "гоню", просто пропоную подивитись навкруги, на інщі бренди.Я при цьому не стверджую, що ХАНАК гірший за якостю(хоча і не кращій), я стверджую, що є більш зручні і універсальні моделі, ніж у ХАНАКа.
        А якщо шукати задоволення від походу у тому, що живеш, як шпроти в консерві, речі складаєш на вулиці у рюкзаку, викидаєш сніг з палатки та серед ночі ходиш по сусідам в палатці, то я ж не заперечую, кожен сам вибирає свої труднощі в житті.
        Особисто я багато ходив і в таких умовах, але віддаю перевагу більш зручним.
  • [ Re: Хочу купити намет Ханна в Києві ] відповів(-ла) Nekrasoff 11:07:34 31/05/2005
   Недавно заходив у Атлантиду на Сирці (м. Дорогожичі) - великий вибір за нормальними цінами. І хлопці нормальні - підкажуть. доречі можна глянути на www.atlantida.com.ua

   to zhyvoy: а що, 1200-1500 мм. для Карпат то замало? питаю, бо хотів собі придбати шось таке недороге. У такому варіанті можна купити за 300 - 500 грн.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::