стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Фанарік ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Привіт народ, хочу собі купити ліхтарик, бачив колись подвійний - з одного боку нормальна лямпочка, а збоку - люмінесцентна (набагато економніша для розсіяного освітлення). Чи є якісь розумного розміру і ціни такі ліхтарики по Львову? Якісь магазини (крім команчеро з ліхтариками по сто баксів)? дякую :-)
Все спілкування на дану тему
 1. [ Фанарік ] додав(-ла) flyin [registered] 18:50:47 07/07/2005
  Привіт народ, хочу собі купити ліхтарик, бачив колись подвійний - з одного боку нормальна лямпочка, а збоку - люмінесцентна (набагато економніша для розсіяного освітлення). Чи є якісь розумного розміру і ціни такі ліхтарики по Львову? Якісь магазини (крім команчеро з ліхтариками по сто баксів)? дякую :-)
  • [ Re: Фанарік ] відповів(-ла) Юрко 08:40:48 08/07/2005
   сто баків - це перебор, а от діодника за 150 якраз можеш купити (можна з галогенкою на трафунки)
  • [ Re: Фанарік ] відповів(-ла) rstm 14:11:11 08/07/2005
   Зайди на радіобазар.
   • [ Re: Re: Фанарік ] відповів(-ла) Roman 17:54:06 08/07/2005
    і ще 2 маленькі магазинчики на Привокзальній (через дорогу від костелу, біля кіоску "Спортлото"). Там є дуже багато їх - десь штук 20 різних видів!
    Сам я поки що не наважився купити китайське, але може за кілька днів куплю... гм...

    100, і навіть 30 баксів не дам - то не та річ, за яку можна платити такі гроші, ІМХО.
  • [ Re: Фанарік ] відповів(-ла) Tasic 15:04:59 08/07/2005
   у франеку купив у "Рибалці" китайозний ліхтарик у дюралевій трубці (корпус) за 22 грн . 6 дуже яскравих діодів.+54 грн 3 акумулятори. Працює обалдєнно. Водостійкий. З гумовими ущільнювачами. Зменшив струм удвоє. Працює 40 год. Світить сильно. Якщо поставити перетворювач - вийде годин 200. За шо платити 100 доларів?
   • [ Re: Re: Фанарік ] відповів(-ла) rstm 15:47:40 08/07/2005
    Нафіга акумулятори, нафіга струм у двоє? Купив, напевно аналогічний твому, китайський ліхтарик в дюральовому герметичному корпусі на 12 світлодіодів
    (70грн.), поставив в нього три батарейки Varta по 4грн., користувався 7ночей на Стежках Героїв по 4-6 годин в сирості і раз під дощем, потім дитинусь носився з ним насвітивши сумарно годин 10-20 і світить як з новими батарейками.
    • [ Re: Re: Re: Фанарік ] відповів(-ла) Tasic 16:04:22 08/07/2005
     у мене не було батарейок, а були акумулятори. То їх і поставив :))
     А струм удвоє - то випадково вийшло. Стояв китайозний баластний резистор потужністю мабуть 0,0625 Вт чи ще менше - явно замало. Щойно спустився у Млинках під землю - він здох. Дома поставив вітчизняний. Але під рукою потрібного опору з відповідними розмірами не було, тому струм менший. Але від того ніц не постраждало - видно все прекрасно, а безперервно світить довше.
     Я це все до того, що витрачати такі гроші на ліхтар - занадто.
     • [ Re: Re: Re: Re: Фанарік ] відповів(-ла) lvp86 22:43:13 09/07/2005
      Я купив за 35 грн ліхтар на 8 світлодіодів (прада не знаю якого виробника) є два режими 8 або 4 світлодіоди. На батарейках "енерджайзер" тягне порядку більше 70 годин. Також має водонепроникний корпус та кріплення на голову. Під дощем працює без відмовок. Світло розсіює супер, йшов з ним від КП в Лугах в 3 ночі групою, було видно всім майже як дньом. Задоволений на всі сто, просто незамінна річ, але 100 паперів чи навіть 150 гривників за фірму віддавати не охота. У Львові їх ціла купа, де можна купити, чуть не на кожному базарі, правда на базарі бачив за 60 грн, а купляв на гуртовні за 35.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::