стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Палатка Hanah or Comandor ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Скажіть будьласка. Якої фірми краще брати палатку. Повинна бути для трьох осіб. Щоб була не важка надто і швидше за все, все сезонна щоб була!

Ну і як завжди щоб ціна не космічна була!!!

Наперід дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Палатка Hanah or Comandor ] додав(-ла) maluy [registered] 17:52:06 01/09/2005
  Скажіть будьласка. Якої фірми краще брати палатку. Повинна бути для трьох осіб. Щоб була не важка надто і швидше за все, все сезонна щоб була!

  Ну і як завжди щоб ціна не космічна була!!!

  Наперід дякую!
  • [ Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) maluy 18:20:19 01/09/2005
   Ще одна примітка. Я замітив, що Comandor на виходить дешевше, хоча по класифікаціях не відрізняється від Hanah. Хто може щось сказати про Comandor
   • [ Re: Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) zhyvoy 18:52:04 01/09/2005
    Малий як хочеш намет на всі сезони, та ще на 3 особи то буде не легкий, десь від 4 кг. У Ханни це Маунтин (5 кг.) та об’єм не малий. Ціна десь 1200 грн. Особисто мені намети Comandor не подобаються! Подивись, ще Пінгвін.
    • [ Re: Re: Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) maluy 10:41:42 02/09/2005
     Я просто про намети мало що знаю. А Пінгвіни це якісні намети.
     • [ Re: Re: Re: Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) zhyvoy 13:37:44 02/09/2005
      Пінгвін по якості такий як Ханна! Як будеш купувати любий намет на 4 сезони запам’ятай такі параметри: тент від 3000 мм краще з поліестру ніж з нейлону, витриваліший до ультрафіолету; дуги дюралеві чи іншого сплаву легкого металу, практично вічні як нормально користуватись; підлога має бути з нейлону чи поліестра від 7000 мм; наявність хочаб одного тамбура; штормові розтяжки. Зверни увагу як проварені шви, чи ніде лента не відстає від тканини також на підлозі. Ниткі на швах повинні бути з синтетичних волокон, не гниють від вологи, дивись щоб не було пропусків на швах, а також великіх згустків ниток на шві. Модель та фірму виберай сам за ціною та дизайном...Раджу ознайомитись з модельним рядом, наприклад тут: www.atlantida.net.ua та www.bizzon.com.ua
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) Нормалайзер 22:27:11 02/09/2005
       те, що нейлон, як поліамід, легше валиться, ніж поліефір - фігня, тепер всі технологічні полімери випускаються модифікованими, фактор УФ-стійкості - глибоко десь, він - не суттєвий, не нада ляля, не будіть в мені хіміка-полімерщика

       і менше довіри цифірькам, це все - рекламні заморочки, й не більше
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) zhyvoy 11:41:25 03/09/2005
        На рахунок цифірок ти правий деякі фірми заганяють. Також при кожному складанні та розкладанні покриття сипиться ще навіть на заводі при кройці тентів. Всі янковські та нормальні фірми дещо знижують цифірки водостійкості, наприклад пишуть 2000, а реально витримає 4000 мм. Так вже не придертись.....Нейлон розтягується при намоканні!
   • [ Re: Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) IrishHighlander 19:40:17 13/09/2005
    Користуюсь трохи більше року "Commandor Midnight II". http://commandor.com.ua/tents/ midnight2
    В цілому задоволений. Правда минулорічна модель була з непроклеєними швами - в шви просто тасьма вшивалась. Але навіть в такому варіанті він не мокне (перевірено під доброю зливою). Цього року вони шви почали проклеювати. Наскільки вони це якісно роблять - не в курсі. Старі тенти, через оту конструкцію з тасьмою, вони проклеювати не можуть.

    Дно трохи слабувате - коли стоїш на мокрому грунті, трохи сирість відчувається. Але якщо застелити дно коріматами - все ОК, комфортно.

    Стійкість у намету хороша. З штормовими розтяжками вистояв на непоганому вітрі на схилі недалеко від вершини Смотрича, на Попівані, на Говерлі трохи нижче відмітки 1900. Калатало ним добре, але стояв - дуги міцні, дюраль 10мм. Кріплення з розятжками -8 точок.

    Трохи є претензій до фурнітури і виконання - замки на тенті в оригіналі були фігові - погано закривались/відкривались, розходилились. Після заміни по гарантії один працює добре, другуий трохи глючить. Треба буде міняти ще раз. Всередині, на внутрішньому тенті коло замків тканина трохи виторочуватись почала, теж треба буде щось робити.

    По вмістимості - він чесно двомісний, без запасу, та й то коли люди з речами в наметі - тіснувато. Тому наплечники доводиться тримати в тамбурах. Їх на щастя 2 - кожен має свій вхід збоку. Правда цього літа ми умудрились по Свидовцю пройтись і ночувати в ньому втрьох, але то вже був трохи екстрім :)

    В цілому як на свою ціну намет непоганий. Виробник український, молодий. Швидко прогресує :) Правда думаю вб’ється він максимум за 3-5 років, але до того часу ходити з ним терпимо, і збереться купа корисного досвіду для вибору більш дорожчих і якісних моделей.
  • [ Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) olexa_ [guest] 00:19:31 05/09/2005
   Рекомендую подивитись на Pinguin Quazar. Для трьох комфортно, тент може ставитись окремо - дуже допамагає в дощ. Важить 3.5 кг. Для повної всесезонності не вистачає юбки, але думаю її цієї зими випробувати.
  • [ Re: Палатка Hanah or Comandor ] відповів(-ла) shwonder [guest] 13:35:03 12/09/2005
   користувався Comandor "Ascania", нічого така собі. правда в дощ перевірити не вдалось - на наше щастя стояла чудова погода весь минулий тиждень. лише зовнішній вигляд, як на мене, дивний - як на "півторачку" зависока. як тільки потраплю в ній в дощ - відпишу як себе поводить.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::