стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Знову Штормівка ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Я вже писав(01.03.06) Запитував про вибір штормівки. По перше хочу дещо висловитись про відповідь(дуже дякую). Єдине питання: У Ханаха на штормівках мембрана Drumax(в мене на штанях така ж) то на штанях взагалі з водою прекрасно(Занурити в холодну воду та випрати треба ще зуміти). Та повертаючись. Хто знає як себе веде Commandor особливо Куртка Paramaunt http://www.commandor.com/cloth es/stormwear/paramaunt . Буду вдячний за відповідь бо в неділю їду до Києва купувати(У нас в Вінниці окрім Ханаха нічого не купиш тобто перед купівлею не потрогаєш).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Знову Штормівка ] додав(-ла) Tolstopuz [registered] 19:39:00 06/03/2006
  Я вже писав(01.03.06) Запитував про вибір штормівки. По перше хочу дещо висловитись про відповідь(дуже дякую). Єдине питання: У Ханаха на штормівках мембрана Drumax(в мене на штанях така ж) то на штанях взагалі з водою прекрасно(Занурити в холодну воду та випрати треба ще зуміти). Та повертаючись. Хто знає як себе веде Commandor особливо Куртка Paramaunt http://www.commandor.com/cloth es/stormwear/paramaunt . Буду вдячний за відповідь бо в неділю їду до Києва купувати(У нас в Вінниці окрім Ханаха нічого не купиш тобто перед купівлею не потрогаєш).
  • [ Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) IhorOs 11:08:24 07/03/2006
   По перше, DryMax - то не мембрана, то просто якісний матеріал з хорошим вітрозахистом та відносною водостійкістю, але дихає добре..
   (див. http://www.hannah.com.ua/index .php?option=com_content&task=v iew&id=17&Itemid=34 )
   І як на мене, в певних умовах то ліпше як мембрана (про це далі). В моєї малої куртка з тим драймаксом, пару годин під мокрим снігом вела себе досить терпимо, але от як буде під кількохгодиним дощем - то питання, власне не питання - шо дупа, то зрозуміло, просто питання в якій мірі дупа..
   Відносно командоровського парамаунта з хай-пори.. В мене такі штани, думаю, матеріал куртки принципово не відрізняється. З плюсів - досить міцний - не страшно в жереп та сушняк, кількоххвилинне сидіння в мокрому снігу цілком допустиме - не промокає, знову ж пару годин під мокрим снігом - ніби нормально, під проливним дощем ще не пробував.. Але. все таки трохи парить в випадку інтенсивної нагрузки. І якшо для штанів то ше так собі, то для куртки може бути забагато. В принципі, то проблема всіх мембран - дуже комфортно при незначній нагрузці, а от коли починаються гонки - то таки парить (взагалі з гортексом не ходив, але маю штормівку з симпатексом - якшо лізти на гору з плецаком - задоволення мало - але пару годин під дощем - все ок). Для себе зробив висновок - ліпше мати пару шмоток - одна для вітрозахисту і така, шо добре дихає (на жаль, вона не буде стійка до дощу) - то й же ханівський DryMax, чи самопал з російського авізенту непропитаний - то основний одяг, і шось легеньке мембранне яке накидати в випадку дощу чи вже надто екстремального вітру - в дощ і сильний вітер ймовірність того, шо буде парити набагато нижча, навіть під нагрузкою, та й слід враховувати шо мембрани не дуже довговічні - тому як основний ходовий одяг їх теж напевно не дуже.. Хайпора командорівська все таки з роряду не мікропористих, тобто трохи по ідеї мала бути б стійкіша, та й не екстремально дорога, то її ніби можна було би як основну.. якшо не боятися трохи попаритися.
   • [ Re: Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) IhorOs 11:16:30 07/03/2006
    Взагалі релігійні війни на тему мембрана vs просто хорший вітрозахист можна проглянути на http://skitalets.ru/wwwthreads /showflat.php?Cat=0&Board=snar &Number=71589&page=0&view=coll apsed&sb=5&part=all , крім просто трьопу там є посилання на цікаві матеріали, в нас ніби з того авізенту ніхто готового не продає, але ніби багато продавців приймають інд. замовлення на пошиття, шиють десь в Києві..
    ps свою точку зору повторю - я прихильник пари - шось забойне та міцне вітрозахисне що гарно дихає як основний ходовий + легенька неутеплена мембрана на випадок дощу та сильного вітру...
    • [ Re: Re: Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) yhirnyak 16:23:22 07/03/2006
     теж користуюся неутепленою мембранкою
     переваги

     - навіть якщо намокне зсередини (впав в потічок, спотів, залишив під дощем) - всеодно не намокне :) - себто струсив воду і готово. під низ сухий одяг і вйо. фактично, в мене навіть традиційна сіточка на підкладку відсутня, просто самий матеріал якось додатково заламінований.

     - один предмет одягу на всі сезони. взяв на розмір більшу, т.ч. якщо і дощ і холодно (вечір в міжсезоння) - можна поверх теплої куртки одягнути. влітку інколи в дощ то жарко то холодно, так куртку поверх рюкзака чіпаю без жодної ізоляції. зупинився - накинув на ту ж мокру чи замінену суху футболку.

     те саме з штанами
     те саме з рукавицями (невдовзі, наразі в нас цього типу бачив лише командорівські http://www.commandor.com.ua/ac cessories/verhonki )
  • [ Re: Знову Штормівка ] відповів(-ла) IrishHighlander 20:32:28 09/03/2006
   Щодо командорівського парамаунту.
   Штани нормальні. Використовую і визмку і влітку. При чому влітку через жереп продиратись приходиться, а взимку на сноуборді в них катаюсь. наразі витримали півтора роки. Міцністю задоволений. Дихають нормально. З водостійкістю гірше. Якщо взимку вологу стримують флісові штани під тим парамаунтом, то вілтку ноги трохи мокнуть.

   Штормовка... Відмовився після першого ж сезону використання - якщо від вітру захищає і дихає нормально, то з водстійкістю фігово - не тримає ні грозу, ні довготриимвалий дрібний дощик. Зараз змінив на Hannah Baker з мембраною Climatic Active 2L. Задоволений неймовірно. Користуюсь вже майже рік. скарг наразі нема :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::