стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Соцопитування, GPS ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Поділіться будь-ласка інформацією: хто яким GPS-пристроєм користується, чого саме йому бракує, що зайве, яким GPS-пристроєм хотів би користуватися...
Все спілкування на дану тему
 1. [ Соцопитування, GPS ] додав(-ла) rstm 16:45:55 30/06/2006
  Поділіться будь-ласка інформацією: хто яким GPS-пристроєм користується, чого саме йому бракує, що зайве, яким GPS-пристроєм хотів би користуватися...
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) Roman 18:31:03 30/06/2006
   та ніяким не користуюсь...
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) lyonchyk 23:41:46 30/06/2006
    Підтримую попередній пост, хоча теж хочу GPS придбати :) Наші дують 3:0, АБИДНА :) Хоча і так непогано - чвертьфінал!!!!!.
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) unmay 03:09:01 02/07/2006
   Garmin Etrex Sumit. Зайвого нічого немає. Бракує кабелю до компутера в комплекті. Хотів би користуватися таким самим пристроєм, але щоб в ньому BlueTooth був, але наскільки знаю, таких апаратів ще немає. Робив саморобний кабель, але щось не працює...
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) Юрко 11:10:09 03/07/2006
   Garmin ETrex Vista. Бракує нового екрану. Перехідника СОМ1 на USB.
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) sarat 13:32:45 03/07/2006
   Користуюся TCM КПК+GPS. На мою думку є кращим від звичайного гарміна тим що я бачу карту і воно мені показує на тій мапі де я знаходжусь. На нього можна поставити озіка і буде той самий гармін + загружаєш карти малює тобі маршрути і т.д. і т.п. Я за свого дав 300 баксів але то бралося через руки з німців. В нас в Тернополі нещодавно бачив в магазині Компютерний всесвіт недорогий КПК фірми Міо за 2000 грн. А якщо вже є КПК то можна докупити GPS модуль за 200 баків. Як на мене сам гармін то вже для мастєрів і вньому купа мудрих замутів. А в КПК всьо просто і ясно даже для малої дитини. Хоча є мінус КПК в режимі звязку з супутником на 1 батареї живе 2-3 години але звязок потрібен тільки для звірки маршруту. В мене до нього є 2 батареї такшо особо то я не парюся. В карпатах ше не встиг опробувати а біля Дністра лазив то в принципі непогано і ше як назад їхав то умудрилися 1 фільм в маршрутці подивитися.
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) Юрко 17:25:12 03/07/2006
    а як твій КПК переживає зливи?
    • [ Re: Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) sarat 13:31:21 04/07/2006
     Прекрасно бо має чохла (аж 2) :)
     В нього навіть є кріплення до велосипеда і автомобіля і він прямо призначений для походів
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) IrishHighlander 13:28:05 08/07/2006
    Garmin Vista C красиво малює кольорову карту. Є двохкілометровка майже на всі Карпати.

    Що ж до КПК - надто воно тендітне. GPS повинен бути ще й протиударно/непотопляємим, щоб добре виживати в похідних умовах. Ну і живитись бажано від стандратних акумуляторів та батарейок. В гармінів це все є :)
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) alexandro 21:15:00 03/07/2006
   Маю GARMIN ETREX LEGEND. Експлуатую 3 роки. Все в ньому влаштовує. Є шнурок до COM-порту. ОЗІ використовую для прокладки маршруту по генштабівській карті. Ношу на ремені наплечника в чохлі від NOKIA (колись продавався такий, що на руку одягаєтся). Батарейки їсть за 12 годин два ДЮРАСЕЛИ. Води не боїться. Іншого поки ща не хочу.
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) LLL 22:49:43 04/07/2006
    аналогічно використовую цю модель. Теж все задовільняє. Єдине чого іноді дуже не вистачає, так це електронного компасу: дуже важко визначити напрямок при відсутності можливості рухатись по прямій з більш-менш пристойною швидкістю метрів 10.
    З не описаних вище "плюсів" хотів би відмітити досить потужний корпус.
    А як користувач КПК, просто не можу уявити використання його в гірських походах при складних погодніх умовах.
    • [ Компас та GPS ] відповів(-ла) alexandro 12:22:42 05/07/2006
     Я завжди маю звичайний компас та карту. В деяких випадках:1 . ( в густому лісі) GPS не працює. 2.батарейки мають властивість здихати невчасно. А компас багато не важить. Я теж слабо уявляю роботу КПК під зливою та й ще з приєднаним модулем GPS. Хоча в герметичному чохлі це можливо.
     • [ Re: Компас та GPS ] відповів(-ла) sarat 13:43:56 05/07/2006
      На рахунок компаса згідний на всі 100% - річ в поході незамінна. Сам гармін він скажемо не на всі випадки життя - напр. доводиться змінити маршрут під час походу і тоді вже дуже важко зорієнтуватися де ти є. А на КПК все наочно - бачиш на карті де ти є, а от орієнтація Північ-Південь і на КПК і на гарміні то є жах ліпше її навіть не використовувати. На рахунок дощу то можна і в целофоновий пакетик його сховати, батарейки - завжди треба мати запасні (вони як презервативи - багато місця не займають але як їх нема то тоді біда:) В мене вбудований модуль GPS і всьо то вкупі виглядає як мобілка кучмівських часів але з кольоровим екраном.
      А ше може хтось підкаже де можна взяти карти карпат оброблені в озіку.
      Доречі не такі вже й дорогі ті кпк з GPS в тому ж магазині я сьогодні побачив за 1500 грн. Так шо воно діло таке гармін тільки в походах а кпк - і тобі мп3-плеєр, і записник і книжки читати мона і ше купу всякого добра, мені ше в інституті помагає вчитись (списувати).
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) Юрко 10:58:59 04/07/2006
   Стара стаття, але актуальна. Як виявилось, кольорова Віста набагато економніша та швидша. Отаке. http://activeinfo.ru/testdrive /gps2005/index.php
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) IrishHighlander 13:30:38 08/07/2006
    угу. у мене от в останнтьому поході по два дні на батарейках GP Vista C жила.
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) North 21:04:51 05/07/2006
   Хтось користувався жопсом до Nokia 5140i? Модуль коштує десь 100 $ в Польщі, в Україні в неті не знайшов :-( Варто воно тих грошей?
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) unmay 03:57:33 07/07/2006
    Однією з причин брати з собою в походи телефон і GPS є власна безпека (тобто в разі відсутності такої, вчасно когось повідомити і можливо надати координати). Садиш на телефоні акумулятор - залишаєся і без телефону і без навігатору. Мені здається таке є сенс брати лише за умови, що навігатор не буде використовуватися для власне навігації, а лише в разі крайньої потреби, аби дізнатися де ти зараз є. Особисто мене такий віріант (ще за 100 долярів) не влаштовує.
  • [ Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) Коля 23:40:36 06/07/2006
   Garmin GPSmap 76CS. Поки-що ніяких претензій. Єдине що не знаю, як витираючи маршрут з GPS, витерти всі включені до нього вейпоінти. Потім морока їх всіх вручну стирати. Може хто в курсі? Підкажіть, бдлск.
   • [ Re: Re: Соцопитування, GPS ] відповів(-ла) zhyvoy 17:32:41 13/07/2006
    Хто шо скаже з власного досвіту, чи варто доплатити за компас та альтіметр. Чи ефективні в експлуатації. Наприклад порівняти Віста С та Легенд С, всі функціі однакові окрім 2-х верхніх опцій, а ціна більша у Вісти на баксів 50. Дякую


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::