стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ GPS Magellan ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Надумався купляти gps. Спочатку хотів дівайс до своєї Нокії 5140, але як мені сказали що то задоволення 799 грн. вартує, якось перехотілося. Плюс жре акумулятор трубки, тре’ зарядне на пальчики, плюс на форумах кажуть що не ладен добре гуторити з космольотами ((с) Гудима :) і то найбільший трабл. Знайшов Magellan eXplorist 210 http://ngc.com.ua/pribori.php? pid=402 , на сайті ціна - 1580 грн. Як вам така забавка?
Все спілкування на дану тему
 1. [ GPS Magellan ] додав(-ла) North [registered] 23:30:23 20/07/2006
  Надумався купляти gps. Спочатку хотів дівайс до своєї Нокії 5140, але як мені сказали що то задоволення 799 грн. вартує, якось перехотілося. Плюс жре акумулятор трубки, тре’ зарядне на пальчики, плюс на форумах кажуть що не ладен добре гуторити з космольотами ((с) Гудима :) і то найбільший трабл. Знайшов Magellan eXplorist 210 http://ngc.com.ua/pribori.php? pid=402 , на сайті ціна - 1580 грн. Як вам така забавка?
  • [ Re: GPS Magellan ] відповів(-ла) Billy Bons 12:09:52 21/07/2006
   Купив пару днів тому. Саме цей і саме в них.
   Перші враження - позитивні.
   Сьогодні їдемо на пару днів помандрувати. Перевіримо як працює в польових умовах.
   • [ Re: Re: GPS Magellan ] відповів(-ла) Billy Bons 16:09:23 25/07/2006
    Випробували жопсу під час сплаву Дністром. Двокілометрівки України вистачає щоб орієнтуватись на місцевості без попередньої підготовки маршруту, а також розраховувати час та відстань до потрібних місць. Карту майже не витягали. Прийом на річці - відмінний. до 10-11 супутників одночасно. Точність розрахунку сягала 3 метрів. Дуже зручно писати пройдену відстань, та визначати швидкість руху. Через тиждень перевіримо і в горах. Але вже з попередньо спланованими маршрутами.
    Єдине що трохи засмутило - це не дуже точна прив"язка карти. Але помилка була не більше 200 метрів, що для двокілометрівки досить непогано. Кілометрівка для чорно білих приладів поки що в стані розробки.
    Двох батарейок Duracell Plus вистачає на два дні ходу. Тобто десь на 16-18 годин без використання підсвічування монітора.
   • [ Re: Re: GPS Magellan ] відповів(-ла) Billy Bons 16:43:14 07/08/2006
    Magellan Explorist 210 + 2km України.
    Частина 2. Карпати.
    Розробив в OziExploreri по генштабівській мапі 12 маршрутів основних денних переходів (8 + 4 варіації про всяк випадок) і 8 запасних маршрутів на випадок передчасного сходу з маршруту.
    На внутрішню мапу маршрути лягли досить точно (похибка в межах 100м). Дуже корисними виявилися додаткові точки з коментарями, що позначали примітни точки на місцевості. Відхилення реального маршруту від прокладеного також було в межах 200 метрів, що не дуже заважало - бо було величиною постійною.
    Якість прийому становила не менше 5-6 супутників в лісі і до 12 на верхах. Точність до 3-5 метрів. Писав детальний трек і не вимикав прилад весь час ходу. Пари Duracell Turbo вистачало на 2,5 дня. Наприклад поворот з Тавпіширки на Легіони я спрогнозував з точністю до хвилини, хоч і йшли там вперше. Прив"язка до бумажної карти елеметарна і дуже проста. Хоча потреба в ній з"являлася лише коли хотіли поцікавитись як називається та чи інша гора чи річка.
    Одного разу в лісі трохи не туди звернули , але завдяки жопсу десь через 200 метрів помилку було виявлено і маршрут скореговано.
    Також використали можливість прокладання маршруту по вбудованій мапі - на останній день знали лише приблизний напрямок входу, бо домашнього маршруту з тієї точки не було. Знайшов околицю Бистриці на вбудованій мапі і проклав туди маршрут. Потім корегував швидкість пересування і напрямок руху групи за приладом. Ніяких питань під час дороги не виникло.
    Висновок - 210 (на мою думку :) ) повністью відповідає всім вимогам по орієнтуванню в Карпатах.
    Цікавий факт: середня швидкість руху верхом хребта Сивулі в нас становила 900 метрів на годину :)
  • [ Re: GPS Magellan ] відповів(-ла) zanuda 07:50:51 22/07/2006
   Фантистика! А може мені плюнути на все і перейти на GPSo-продавання. Ось тут купив (див лінк) за 150 USD, а на рідних теренах спихнув за 1500 грн.
   5 таких джіпіеса, і дорога до Гамерики і назад ся окупила.
   http://www.circuitcity.com/ccd /productDetail.do?oid=137133&a mp;catOid=-13099&com.broad vision.session.new=Yes&BV_ SessionID=@@@@1206540975.11535 43455@@@@&BV_EngineID=cccc addighkfmhkcfngcfkmdffhdfii.0
  • [ Re: GPS Explorist 210 ] відповів(-ла) Dnipro 09:38:26 07/03/2007
   Колеги, підкажіть, будьте ласкаві, чи можна переключитися на метричну систему (фути на метри, милі на кіломерри) в Magellan Explorist 210 North America, і як? Наперед вдячний.
  • [ Re: GPS Magellan ] відповів(-ла) Dnipro 09:42:19 07/03/2007
   Колеги, підкажіть, будьте ласкаві, чи можна переключитися на метричну систему (фути на метри, милі на кіломерри) в Magellan Explorist 210 North America, і як? Наперед вдячний.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::