стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Куртка ТД "Восток-Сервис" ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Знайшов на секонді куртку. На вигляд як нова, хіба що по липучках можна сказати, що користована. Утеплювач Tinsulate 3M, капюшон утеплений з дашком має стяжки, але стягується не сам капюшон, а матеріал, пришитий до внутрішньої сторони (облягає лице). Передній край коміра закриває до рівня носа, на кукавах зтяжки на липучках, стяжка в районі пояса і внизу куртки. В районі пояса також є ще внутрішня перегородка, яка застібається, щоб тепле повітря не виходило. Зовнішній матеріал на вигляд кордура. Є світловідбиваючі смуги на рукавах і грудях. По довжині закриває трохи нижче половини стегна. Має внутрішню кишеню і зовнішню невелику. Синьо-чорного кольору. Застібки YKK. Передній замок захищений від вітру. Великі бокові кишені з невеликими захисними клапанами. Міряв. Тепло стає досить швидко. Правда міряв в приміщенні. З надписів всередині куртки тільки нашивка Tinsulate 3M і хто випускає: ТД "Восток-Сервис" Спецодежда 177. Шукав і неті - є така фірма, але саме тако моделі не знайшов. Найбільш подібна до такої моделі є Норд. http://www.vostok.spb.ru/catal og4/models12 . Коштує то чудо 380 грн. Чи варто за нього такі гроші давати?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Куртка ТД "Восток-Сервис" ] додав(-ла) Mario [registered] 09:07:09 23/11/2006
  Знайшов на секонді куртку. На вигляд як нова, хіба що по липучках можна сказати, що користована. Утеплювач Tinsulate 3M, капюшон утеплений з дашком має стяжки, але стягується не сам капюшон, а матеріал, пришитий до внутрішньої сторони (облягає лице). Передній край коміра закриває до рівня носа, на кукавах зтяжки на липучках, стяжка в районі пояса і внизу куртки. В районі пояса також є ще внутрішня перегородка, яка застібається, щоб тепле повітря не виходило. Зовнішній матеріал на вигляд кордура. Є світловідбиваючі смуги на рукавах і грудях. По довжині закриває трохи нижче половини стегна. Має внутрішню кишеню і зовнішню невелику. Синьо-чорного кольору. Застібки YKK. Передній замок захищений від вітру. Великі бокові кишені з невеликими захисними клапанами. Міряв. Тепло стає досить швидко. Правда міряв в приміщенні. З надписів всередині куртки тільки нашивка Tinsulate 3M і хто випускає: ТД "Восток-Сервис" Спецодежда 177. Шукав і неті - є така фірма, але саме тако моделі не знайшов. Найбільш подібна до такої моделі є Норд. http://www.vostok.spb.ru/catal og4/models12 . Коштує то чудо 380 грн. Чи варто за нього такі гроші давати?
  • [ Re: Куртка ТД "Восток-Сервис" ] відповів(-ла) vassia 11:02:14 23/11/2006
   Блін ми, фірма "Запад-Услуги", шиємо такі вже 2-й рік. От тепер конкуренти зявилися....Купуйте в нашого офіційного ділера. Одеса. вул. Мала Арнаутская 13\5 Остерігайтесь підробок.
   • [ Re: Re: Куртка ТД "Восток-Сервис" ] відповів(-ла) Mario 00:03:55 24/11/2006
    В "Запад-Услуги" шас на складі нема. Є дихаючі кірзи з подвійним шаром DermonLite і мембраною Crom-Tex, але то не
    куртка, хоча й малинкові.
  • [ Re: Куртка ТД "Восток-Сервис" ] відповів(-ла) alkaprim 15:53:35 23/11/2006
   не купуй
   синьо-чорний колір не в моді
   • [ Re: Куртка ТД "Восток-Сервис" ] відповів(-ла) Mario 00:11:05 24/11/2006
    Але якщо серйозно: чи варта така б/у куртка (хоч на вигляд нова) цих грошей?
    • [ Re: Re: Куртка ТД "Восток-Сервис" ] відповів(-ла) Roman 10:18:22 24/11/2006
     Якшо серйозно: наповнювач там, швидше за все "Синтепоно 3М". але то не значить шо вона грітиме гірше. Якшо б вона коштувала нормально можна було б брати.

     Але 380 грн за радянське б.в. ??? Тут вартує лише лагідно посміхнутися та піти геть.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

На сайті (1): 1kryptik.
Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::