стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Пуховий спальник ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Панове, підкажіть, будьте ласкаві, де в наш час можна купити пуховий спальник? У мене такий був ще зі старої "Еліти", але вже й зіпер поліз і взагалі. Спробував новомодні матеріали - спальник "Пінгвін". Змерз серед літа! Тому знов хочу пуху - від 700 до 900 FP. Де вони ще бувають?!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Пуховий спальник ] додав(-ла) Майстер [registered] 23:17:46 02/09/2007
  Панове, підкажіть, будьте ласкаві, де в наш час можна купити пуховий спальник? У мене такий був ще зі старої "Еліти", але вже й зіпер поліз і взагалі. Спробував новомодні матеріали - спальник "Пінгвін". Змерз серед літа! Тому знов хочу пуху - від 700 до 900 FP. Де вони ще бувають?!
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) avatorl 09:57:35 03/09/2007
   Який саме Pinguin? Яка була температура? Бо з Ваших слів не ясно: була температура +20 і Ви замерзли у спальнику Pinguin EXPERT, чи було 0 градусів і спальник Pinguin TRAVEL. Відповідно і матеріали різні, у різних спальниках від цього виробника: H1,H4,H6,P3D
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) puzatiy 14:58:56 03/09/2007
   Як на мене у Пінгвінів дуже класні спальники. Особисто я маю Пінгвін Савана, в травні спав при температурі -3 градуса, досить комфортно себе почував і зовсім не змерз.
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) avatorl 15:24:13 03/09/2007
   Спав у свому Pinguin Topas при температурах від +15 до -4. Лише при -4 для повного комфорту (це майже нижня межа заявленої температури комфорту) вдягав футболку та штани (але був у наметі сам, намет стояв під сніжником і вночі був вітер). ІМХО відповідає заявленим характеристикам.

   Пух, напевне, досі незамінний при стабільних температурах нижче -25, а у Карпатах за різких перепадів температур та при високій вологості, синтетика має переваги. ІМХО.
   • [ Re: Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) IrishHighlander 16:03:34 03/09/2007
    Спав у своєму Pinguin Expert при -15 - 18, мені було добре і тепло, а от пляшечка живчику літрова, яа поряд стояла - промерзла наскрізь :)

    На зиму краще - нема. А на весну-літо-осінь пух в Карпатах, з їх вологістю, як на мене непрактичний.
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) vasyl 10:58:37 04/09/2007
   Маю 2 Пінгвіни - Савану та Топаз. Жодних претензій.
   В цю суботу-неділю при сильних опадах і невисокій температурі спав в наметі роздягнутий - це в спальнику здається Савана
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) Astrik 17:53:58 04/09/2007
   Радити якусь конкретну модель мені важко. Ти не вказав в яку пору року збираєшся ходити. Пухові спальники також бувають на різну температуру.
   Перед вибором пухового спальника зверни увагу на те чи зовнішній матеріал має водовідштовхувальні властивості. З власного досвіду можу сказати, що при зимових мандрівках і температурі нижче -7С спостерігав таке явище як намокання спальника. Ну не в повному розумінні цього слова, що з нього можна було викручувати воду, але спальник ставав вогким. Як результат, суттєво погіршувались теплові характеристики. Причиною було власне тіло, а точніше випари котрі видихались. На сильному морозі те що ми видихаємо одразу замерзає перетворюючись на іній(сніг), а після того осідає на наші спальники. Осівши на спальник іній починає потрохи підтоплюватись, роблячи сам спальник вогким, відповідно ми починаємо мерзнути. Як відомо вогкий/мокрий пух не гріє.
   Як боротись з цим? Палатка повинна добре вентилюватись, в певних ситуаціях можливий варіант спати без тенту. Інший варіант, зверху накривати спальник водонепроникним, водовідштовхувальним матеріалом. Я накриваю матеріалом, щось на зразок матеріалу з чого зроблений тент намета, і дихає і воду не пропускає. Ще один з варіантів, на мій погляд один з найкращих, це те аби зовнішній маитеріал спальника був водовідштовхувальним. Це значно спростить тобі життя у поході. Але є один мінус, як правило спальники з водовідштовхувальним матеріалом дорожчі на 15%-30% за аналогічні, але із звичайним матеріалом.
   Підсумовуючи скажу, що якщо є можливість взяти такий спальник і ти часто ходиш у зимові походи, то варто потрати трохи більше. Ти купуєш для себе. Це твій комфорт, твій відпочинок, твоя безпека.
   Щодо мене особисто, то в мене пуховий Marmot Never Summer Reg (-18C) Down 600 Fill http://marmot.com/catalog/fall _2007/13/59/164/node/896
   але із звичайного матеріалу. Коли купував, я ще не знав про такі особливості намокання спальника. Зараз би вже купував щось з водовідштовхувальними властивос
  • [ Re: Пуховий спальник ] відповів(-ла) Майстер 23:24:52 14/09/2007
   Панове, я вже передумав щодо пухового спальника. Дорого і є ризик намочити. Купив "Пінгвін Шерпа ІІІ". І загалом задоволений. Уночі бувало мокро, плюс 3-7, але у светрі й шкарпетках можна спати. А мерз я влітку в "Пінгвіні Сафарі" і не в горах, а в Черкаській області. Нижче плюс 15 не могло бути ніяк.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::