стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ SOS і ОК у кишені. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Надибав цікаву штуку. Перший у світі персональний і масовий супутниковий передавач для рятування. Кишеньковий. Всього кілька кнопок: "SOS", "ОК", "Потребую допомоги від сім`ї" і "On-Off". Діє на більшій частині планети. Вартість: сам прилад 150$ та підписка-страховка на рік 100$. Фірма обіцяє врятувати Вас з будь якої точки земної кулі, в тому числі з допомогою авіазасобів. Звичайно, у співробітництві з місцевими рятувальниками. Крім того, необмежено (в рахунок підписки) можна тикати в кнопку ОК і дозволяти бачити Вашим рідним своє місцезнаходження та координати на Гугльмапі. Купити може будь-хто. Хто не вважає англійську незрозумілою - читаєм та замовляємо тут: www.findmespot.com
Все спілкування на дану тему
 1. [ SOS і ОК у кишені. ] додав(-ла) ВуйкоМи [registered] 18:34:26 12/03/2008
  Надибав цікаву штуку. Перший у світі персональний і масовий супутниковий передавач для рятування. Кишеньковий. Всього кілька кнопок: "SOS", "ОК", "Потребую допомоги від сім`ї" і "On-Off". Діє на більшій частині планети. Вартість: сам прилад 150$ та підписка-страховка на рік 100$. Фірма обіцяє врятувати Вас з будь якої точки земної кулі, в тому числі з допомогою авіазасобів. Звичайно, у співробітництві з місцевими рятувальниками. Крім того, необмежено (в рахунок підписки) можна тикати в кнопку ОК і дозволяти бачити Вашим рідним своє місцезнаходження та координати на Гугльмапі. Купити може будь-хто. Хто не вважає англійську незрозумілою - читаєм та замовляємо тут: www.findmespot.com
  • [ Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 18:57:05 12/03/2008
   Абсолютно точно знаю, що можна купити тут (з доставкою в Україну), оплативши кредитною карткою:
   www.cabelas.com
  • [ Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) unmay 19:43:11 12/03/2008
   >Перший у світі

   Це не зовсім вірно оскільки щонаймні 3 фірми виробляють такі пристрої. І модифікацій існує штук 5 різних. Купити можна в будь-якій великій он-лайновій крамниці в США. Без сумнівів цікава штука. Але хотів би почитати відгуки як цей сервіс РЕАЛЬНО працює наприклад в Кенії, Індонезії, Грузії чи Україні... І яка різниця між провайдерами таких послуг.

   Для початку:
   http://www.equipped.org/plb_ch art.htm

   http://www.nextag.com/personal -locator-beacon/search-html
   • [ Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 20:19:30 12/03/2008
    Я не помилився. Дійсно ПЕРШИЙ У СВІТІ СУПУТНИКОВИЙ, ПЕРСОНАЛЬНИЙ І МАСОВИЙ. Масовий - бо, насамперед, відносно дешевий. Я не знаю нічого дешевшого від SPOT"а. За такі кошти пропонувались радіомаяки на кілька кілометрів. Беремо до уваги ще й те, що разом з ним ви купуєте також і американську страховку. І рятувати вас будуть, використовуючи запит з рятувальних служб США. Це певним чином додатково щось важить.
    • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) unmay 22:14:36 12/03/2008
     >Це певним чином додатково щось важить.

     У мене є сумніви, що це щось важитиме в перерахованих країнах...
    • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 23:08:56 12/03/2008
     Краще придбати супутниковий телефон, якщо вже аж так потрібно... Так хоч додзвонишся. 1000$, зате знаєш, що воно працює. А 250$ за іграшку - краще купити щось зі спорядження, кориснішого. Щодо запиту з США в Осмолоду - дякую, плакав :)
     • [ Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 02:30:43 13/03/2008
      А ще краще - купити гелікоптер! :))) Як ми любимо порівнювати зовсім непорівнювані речі... І хто сказав, що США будуть дзвонити в Осмолоду? Це ваша мрія, або, скоріше, фантазія у даному відрізку часу. У випадку громадянина України, що придбав цю штуку, вони подзвонять черговому консулу Посольства України у Вашінгтоні, черговому МНС в Києві та черговому Міністерства охорони здоров"я України. Сповістять про ситуацію та гарантуватимуть оплату послуг по рятуванню (з авіадоставкою) і допомогу своїх фахівців (якщо ви придбали підписку, що включає таку страховку). А далі будуть спокійно чекати вашого порятунку... Колись на всіх кораблях як обов"язкове обладнання поставили рятувальні буї системи КОСПАС-САРСАТ, що давали координати у випадку аварії впродовж доби з точністю в найкращому випадку від 3 до 20 км!!! Не зважаючи на це, цією системою з тих пір врятовано понад 15000 життів. Сьогоднішня кишенькова ...хм... "іграшка" вагою в 200 г дає ваші координати з точністю +- 3 метри і працює безперервно в режимі випромінювання аварійного сигналу до 7 діб, а ввімкненим в режимі очікування - 1 рік! Той же комплект батарей дозволяє не менше 1500 раз відправити свої координати рідним чи друзям з поміткою "Все ОК". Незважаючи на певні недоліки, це вельми серйозна штука, що абсолютно доступна багатьом екстремалам.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 02:48:39 13/03/2008
       Цитата:
       Service Fee: $99.99 USD annual OR $9.99 USD monthly subscription charge. Optional features include automatic tracking service (SPOTcasting) and guaranteed extraction service for countries or regions with non-responsive emergency services.

       Тобто... ГАРАНТУЄ ЕВАКУАЦІЮ З КРАЇН АБО РЕГІОНІВ З "НЕРОЗВИНУТИМИ" СЛУЖБАМИ РЯТУВАННЯ. Ще питання є?
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 07:20:28 13/03/2008
        є :)
        Для використання таких cистем мають бути соціальні передумови, і якраз responsive сервіси, на які можна покластися.
        Описане звучить трохи як "и тогда в голубом вертолете прилетит к нам волшебник и покажет кино". Плюсом такого приладу є те, що не потрібно думати і у разі чого натиснути одну кнопку, а не згадувати номер, звичайно, що sos & ok - також добре. Навряд чи хтось сумнівається, що технічно він працює, Але цікаво, скільки спрацювань зафіксовано на території України і скільки виїздів рятувальників відбулося за дзвінком оператора
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) unmay 09:59:47 13/03/2008
         мені аж страшно уявити той бюрократичний шлях, яким сигнал буде проходити від американської контори до рятувального загону в Ворохті... І як це все буде працювати після пари-трійки помилкових викликів...
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Roman 10:22:35 13/03/2008
          Наші люди люблять носити все в кишенях.
          От сяде хтось випадково на кнопку СОС ...
         • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 11:22:40 13/03/2008
          Та звичайно. Я ж не випадково Осмолоду, до прикладу, згадав :)
          Уявімо ситуацію: дзвінок телефона у Києві, десь у глибинах кабінетів якоїсь поважної установи"привіт! вам телефонує зі США Джек Пупкін. Ви маєте негайно врятувати людину хто-зна де, бо вона заплатила нам гроші. Військовий літак, крейсер і собаку-лабрадора ми оплатимо. Вкажіть ваш рахунок". Що йому скажуть?
          До цього потрібно просто дорости.
          Тому реакція автора топіка на комент щодо телефона трохи емоційна. Багато хто має мобілки, які майже не поступаються за ціною йому. І вартість дзвінка вже далеко не захмарна. Зате це універсальна річ, яка, утч, і координати відслідкує. Порівнювати їх не можна, але все ж потрібно робити поправку на реалії, як на мене. Та й у більшості місць є стільниковий зв'язок + потрібно голову підключати. А вирушати кудись дуже далеко і не мати повноцінного зв'язку - то також не дуже цікаво
          • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 11:39:22 13/03/2008
           Якщо читає хтось зацікавлений: можна організувати прокат супутникових телефонів. Бо придбати його для себе навряд чи є сенс, а от винайняти - думаю, бажаючих було би достатньо. Жарт. А може і нє :)
           • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 13:43:30 13/03/2008
            Ніяких емоцій. Я дав вичерпну інформацію про відносно дешевий аварійний супутниковий передавач координат, який працює там, де мобілка не працює. Про врятованих - можна почитати в Інтернеті. Врятовані - не наші люди. Не тільки тому, що це - нова штука. Просто наші люди таку дурницю не купують. Все"дно бюрократи прокляті не врятують!
            Наші люди просто лізуть в гори часто навіть без GPS за 600 грн. І не тільки в гори. Знаю особисто одного мільйонера (займається насінням), що сам поїхав позаминулою зимою на джипі у Сумську область. Наша "тропічна" солярка в мороз захолола. Тойота зачахла. Мобільний здох, бо забув зарядку в Києві. То він в легкому взутті (туфлі!!!) чалапав 15 км до якогось села. Мороз 30. Відморозив пальці дотла. Думаю, що прокат таких штук був би корисним.
            • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) bjoern 14:49:04 13/03/2008
             Наші люди просто лізуть в гори часто навіть без GPS за 600 грн.

             Раніше ж GPS і мобільних не було, і лазили... На мою думку карта + компас + голова, ще досить актуально.
            • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Tasic 19:06:18 13/03/2008
             о! Прокат - цілком згоден. Спрацює - не спрацює, але якась додаткова можливість. Тільки щоб оператор був свій, бо ланцюжок телефонних переговорів реально довгий, і у навченого життям громадянина, який пам’ятає совок, він справедливо викликає скепсис. А з часом, достатньо одного випадку, журналісти би роздули, довіра би збільшилася. Думаю, тут ніхто не критикував прилад в технічному плані, мова йшла про місцевий бюрократизм при найкращих мотивах оператора
           • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Ron 21:23:31 13/03/2008
            а доречі не такий уже і жарт. Непогана ідея. Супутникові телефони Турайя можуть працювати в роумінгу з застосуванням GSM-карток. Тобто вставляєш свою GSM-картку від МТС (принаймні раніше Турайя співпрацювала з UMC, тепер може і Киїстар теж), і якщо GSM-покриття немає - дзвониш через супутник. Задоволення - 3 грн./хв. Все ж дешевше, ніж укладати контракт на супутниковий зв’язок. Оскільки апарати Турайя не такі вже й дорогі, принаймні старі моделі, застава за прокат трубки теж не буде великою. Гарний бізнес :)
  • [ Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 19:53:10 13/03/2008
   плакав! зауважте панове, що бюрократія є не лише в нас але і в США, тим паче що нам про неї нічого не кажуть (бо США - велика мрія багатьох українців). Нам не відомо в якому порядку буде звертатись посол США в Україні (чи його підлеглі) з приводу рятування громадянина України. Технічний засіб напевно неймовірно корисний в країнах з якими налагоджено стосунки, однак якщо у американського чергового нема телефону консульської служби України в США, то напевно телефонуватимуть в Росію, крім того українським чинним законодавством не передбачено втручання такого типу в внутрішні справи України. просто такого закону ще не написали, отже реакція МЗС України буде вироблятись на протязі кількох днів, що збільшить ризик загибелі потерпілого. Та і скажу від себе, що слухаючи повідомлення з США про те, що хтось заблукав черговий в МЗС не буде впевнений в тому що американці не пожартували
   • [ Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 21:08:51 13/03/2008
    Звідки ВАМ відомо про мрії українців??? А чи відомо ВАМ, що навіть в часи "холодної війни" (1982) була впроваджена в експлуатацію радянсько-американсько-франко- канадська космічна система рятування КОСПАС-SARSAT? Не треба пороти херню. Все вже готово і домовлено. Саме тому при серйозних природніх катаклізмах вже через лічені години в будь-яку точку Землі з України вилітає літак з гуманітарною та кадровою допомогою. По дипломатичних та інших каналах надійде термінова інформація про нещасний випадок і МЗС БУДЕ КІЛЬКА ДНІВ ГОТУВАТИ РЕАКЦІЮ??? Не розумію, на хєра таке морозити??? Ви хочете тут "блєснуть" своїм розумом чи що? Якщо так, то вам це не вдалось.
    • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 21:16:22 13/03/2008
     Ну і останнє, навмисне для "юриста" (так ви про себе написали у профілі).
     ------------------------------ ------------------------------ -----
     В Україні визнається пріоритет міжнародного права над на­ціональним, що випливає з Декларації про державний суверені­тет України, Конституції України, Закону України «Про міжна­родні договори України», закону про громадянство, цивільного та сімейного кодексів, підтверджується фактом її входження до Ради Європи. Відповідно до п. 2 ст. 17 Закону України «Про міжнародні договори України» при розбіжності правил міжна­родного договору України з правилами її внутрішньодержавно­го законодавства мають застосовуватися правила міжнародного договору.
     ------------------------------ ---------------------------

     ЮРИСТАМ це відомо. Вам - ні.
     • [ Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Ron 21:26:57 13/03/2008
      знаєте, норми Конституції etc - то одне, реальне життя - то інше.
      Може рятувати якихось ефіопів український літак і вилетить негайно, а от своїх... Сумніваюся. Тим паче якщо це все буде здійснюватися через такі бюрократичні ланцюжки...
    • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 12:48:44 15/03/2008
     То ВуйкоМи: процитую лише кучмівській лозунг передвиборчої кампанії 1998 року: "Будьте реалістами!".
  • [ Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Ron 21:31:58 13/03/2008
   А ще мене цікавить, при страховій премії в 100 баксів на рік, який розмір страхової суми? Може там такі гроші, що ніхто не зачешеться?
   100 баксів, тим паче для Штатів - щось сильне несерьозно, щоби за вами зразу гелікоптер слали і роту національної гвардії ;)
   • [ Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) kol 23:58:06 13/03/2008
    ВуйкоМи пише:
    У випадку громадянина України, що придбав цю штуку, вони подзвонять черговому консулу Посольства України у Вашінгтоні, черговому МНС в Києві та черговому Міністерства охорони здоров"я України. Сповістять про ситуацію та гарантуватимуть оплату послуг по рятуванню (з авіадоставкою) і допомогу своїх фахівців (якщо ви придбали підписку, що включає таку страховку)

    це Ви самі придумали? чи десь прочитали?

    можливо вони й позвонять, але яка буде послідовність дій зі сторони України уявляти не треба. яка авіадоставка може бути в ті ж серйозні природні катаклізми, про як ВИ говорите. Ви уявляєте евакуацію людини під час бурі з високогірного хребта при видимості в декілька метрів і швидкості вітру 30 м/с, а краще вже 50м/с, якщо вже такі розмови пішли. про що Ви говорите. чи американці будуть розганяти хмари??? бо вони ж гарантують авіадоставку!

    і не пишіть про якісь домовленості під час "холодної війни" і міжнародні відносини бо це вже навіть не смішно.
    • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 12:46:40 15/03/2008
     То ВуйкоМи: сперечатись з ВуйкоМи і я не буду. просто треба перевірити на практиці. В роботі щодня стикаюсь з державними органами і знаю процедуру прийняття ними рішень з різних питань, в тому числі маю контакти і з МЗС, отже строки вирішення навіть важливих питань державного характеру не становлять кількох годин чи днів, а набагато більше. Тому коли хтось з цим пристроєм опиниться на горі в складній ситуації, хоч це і жорстоко, буду чекати чия візьме ВуйкаМи чи моя.
     То кол: Про хмари дотепно :))) (я тучі развєду рукамі...)
     • [ Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Ron 13:51:12 15/03/2008
      >коли хтось з цим пристроєм опиниться на горі в складній ситуації... буду чекати...
      активна громадянська позиція, блін...
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 14:36:04 15/03/2008
       поки я з києва доїду рятувати, то потерпілий жданики поїсть :))), але, якщо хтось потрапить в біду і я про це знатиму перший, то не суимнівайтесь, подзвоню в рятувальний загін, а буду поблизу - сам піду
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) mosaster 14:37:11 15/03/2008
       П.С. про громадянську позицію мова не йде, сперечаємось щодо швидкодії
    • [ Re: Re: Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) ВуйкоМи 03:59:19 17/03/2008
     Тьху ти... Я ж дав лінк. Почитай. Ну хто тобі сказав, що тебе будуть авіадоставляти з вершини??? Зішкребуть тебе з камінців, доставлять в місце, де можна забрати транспортом - ось і все. Чому вони пишуть проавіадоставку? Бо це страшенно дорого. Вони пишуть - гарантуємо, що ці кошти включають авіадоставку. Хлопаки, витріть носи, бо ваше недолуге кепкування настільке дурне, що мені за вас соромно, їй-Бо.
     А тепер про головне - різниця з супутниковим телефоном. Найголовніший плюс - цей маячок працюватиме безперервно в режимі СОС - тиждень, в режимі посилок ОК - 1900 спрацювань. Супутниковий такого не зможе. Крім того, маячок витримує по стандарту по 2 падіння з кожної з 6 сторін на бетонну підлогу з висоти 1,5 метра. Телефону таке не сниться. Отже, міцна, економічна штука. Якщо випадково натиснув СОС (треба тиснути на кнопку, що знаходиться в заглибленні, 3 секунди) - можна СОС вимкнути і відправити пару раз ОК. От і все. Просто, як двері.
  • [ Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) Astrik 03:17:01 16/03/2008
   Ось ще один лінк безпосередньо на виробника подібного девайсу, а можливо і на той самий. http://www.findmespot.com/ . тут трохи більше розпиано про всі особливості пристрою, правда текст англійською
  • [ Re: SOS і ОК у кишені. ] відповів(-ла) IrishHighlander 09:33:47 25/03/2008
   найпростіше, і зовсім безкоштовно - зареєструватись в рятувальників перед виходом на маршрут, і поцікавитись контактними номерами телефонів. Мобільний зв’язок зараз є майже всюди в Карпатах.
   А якщо йдеш кудись, де його нема - перед виходом передаєш комусь з родичів/друзів/знайомих контактні телефони рятувального загону, який відповідає за цей район. І коли не виходиш на зв’язок у запланований час - дзвонить не хтсоь з шататів послу в Україну, а люди, яким реально на тобі залежить найближчим до тебе рятувальникам.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::