стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ не розумію ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: От збираюсь купити собі палатку.. поясніть різницю між палатками FJORD NANSEN, Penguin , Terra Incognita коли ціна десь баксів 80-100 чуть , легша 150 і може бути використана зимою... (не буду вдаватись в детальніші характеристики) та палатками Marmot, the north face, коли їхня ціна реально вища.... на 3 сесони і вага 2 - 2,5 кг... а на 4 сезони вище 400 доларів... тобто ці дещо легші але 3 сезони , дорощі а FJORD NANSEN, Penguin , Terra Incognita на 4 сезони , трішки важчі, але дешевші...... чи навіть на 3 ще дешевші... чому так?
Все спілкування на дану тему
 1. [ не розумію ] додав(-ла) korok12 06:02:39 20/04/2008
  От збираюсь купити собі палатку.. поясніть різницю між палатками FJORD NANSEN, Penguin , Terra Incognita коли ціна десь баксів 80-100 чуть , легша 150 і може бути використана зимою... (не буду вдаватись в детальніші характеристики) та палатками Marmot, the north face, коли їхня ціна реально вища.... на 3 сесони і вага 2 - 2,5 кг... а на 4 сезони вище 400 доларів... тобто ці дещо легші але 3 сезони , дорощі а FJORD NANSEN, Penguin , Terra Incognita на 4 сезони , трішки важчі, але дешевші...... чи навіть на 3 ще дешевші... чому так?
  • [ Re: не розумію ] відповів(-ла) monah_5 00:47:14 24/04/2008
   Все просто. По-перше країна яка їх реально шиє, тобто не фірма яка відноситься до тієї чи іншої держави а де її Реально зшивають а потім сюди постачають (Terra Incognita); Шиють в китаї але якість поки нормальна;
   По-друге: як роблять, та чи багато браку в теперешніх поставках (Penguin), фірма непогана, але за останній час багато повернень у звязку з браком;
   Про FJORD NANSEN нічого нескажу, а брехати не буду;
   the north face це мериканський бренд, який на мою думку, має дуже велику ціну, якість добра, але ціна завелика.
   Але вибір маєш зробити ти сам... ;)))
  • [ Re: не розумію ] відповів(-ла) Roman 15:18:49 24/04/2008
   чи кращий Мерседес за Таврію? - думаю все ж кращий...
   кращий у 10-15 разів, у скільки вища ціна? - не думаю...
   • [ Re: Re: не розумію ] відповів(-ла) vassia 15:55:02 24/04/2008
    питання в тому- в скільки ти оцінюєш свої нерви, комфорт і хороший настрій. Якщо заробляєш 100 баксів - то в одну суму, якщо 10 000 баксів, то трохи в іншу.
    • [ Re: Re: Re: не розумію ] відповів(-ла) IrishHighlander 11:13:07 28/04/2008
     як на мене, тут скорше треба порівнювати не Мерседес/Таврія, а скажем Лендровер Дефендер/УАЗ. Прохідність і споживання палива плюсь/мінус однакові, але дефендер легше, комфортніше і понтів більше. Ну і ціна на порядок відрізняється :) Але знову ж таки, якщо УАЗ ремонтується щешево і без проблем, то сервіс Дефендера - шутка недешева, думаю :)

     Ну а Терра - це взагалі як Нива криво в Луцьку зібрана :))

     І ще одна суттєва деталь при виборі спорядження - важливо брати його у конторі, яка відповідально ставиться до гарантійних зобов’язань :) Бо навіть з дорогими "розпальцьованими" брендами стаються гарантійні випадки, а добитись їх визнання деколи буває нелегко :) Особиливо, якщо центрльний офіс десь дуже далеко, і мати справу доводиться з українськими представниками.
  • [ Re: не розумію ] відповів(-ла) korok12 01:48:50 29/04/2008
   я можу купити Мармот набагато дешевше ніж вони продають в Україні. вони дають пожиттєву гарантію.а якшо якийсь дефект то треба їм відправити на ремонт.який є безплатним. не знаю чи в Україні ремонтують(навряд)..якшо ні то Німеччина то найближче..


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::