стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ недолік рюкзаків Commandor ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Збираюся купувати рюкзак. Дуже сподобався Commandor Sherpa 100, крім того зараз знаю де його можна дуже дешево купити. Але не подобається там одна деталь - дуже маленькі бокові кишені, пляшку води ніяк не покласти (а скидати рюкзак тільки щоб випити води не завжди хочеться). Як ви до цього ставитеся? такий недолік я помітив в усіх рюкзаках Commandor, чи може я чогось не знаю ще. В терри з тим все в порядку, але не дуже подобається матеріал, чув, що великого навантаження не витримує, та й фурнітура в мене особисто раз підвела коли брав на прокат, розійшлися бокові блискавки і було дужже не зручно...
Все спілкування на дану тему
 1. [ недолік рюкзаків Commandor ] додав(-ла) beholder 11:02:20 30/04/2008
  Збираюся купувати рюкзак. Дуже сподобався Commandor Sherpa 100, крім того зараз знаю де його можна дуже дешево купити. Але не подобається там одна деталь - дуже маленькі бокові кишені, пляшку води ніяк не покласти (а скидати рюкзак тільки щоб випити води не завжди хочеться). Як ви до цього ставитеся? такий недолік я помітив в усіх рюкзаках Commandor, чи може я чогось не знаю ще. В терри з тим все в порядку, але не дуже подобається матеріал, чув, що великого навантаження не витримує, та й фурнітура в мене особисто раз підвела коли брав на прокат, розійшлися бокові блискавки і було дужже не зручно...
  • [ Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) Roman 15:54:16 01/05/2008
   Дуже маленькі бокові кишені - це зле. Бо туди можна покласти купу дрібних і часто потрібних речей.

   Але якби не свята - тут відразу би активізувались товариші, котрі сказали б що СПРАВЖНІЙ рюкзак не має містити бокових кишень узагалі :)
   • [ Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) wodopad_3 11:39:08 02/05/2008
    А я за бокові кишені.Завжди ставлю туди воду 1,5л.Ставлю з протилежної сторони від сонця(щоб не нагрівалась).Бувають круті підйоми при виснаженні і тоді через кожні 50-70м лізти в наплічник непрактично.Мінус при проходженні густого жерепу, чагарників.
    • [ Re: Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) Sunrise 13:59:05 02/05/2008
     А про які ви кишені? Про ті куди ще зручно трекові палки чи дуги від палатки одним кінцем класти чи кишені що закриваються блискавкою?
     • [ Re: Re: Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) Roman 17:15:11 05/05/2008
      Ті що закриваються блискавкою і заважають заходити у поїзд :)
      Дуги туди не пхаю, а от воду - це саме те ще треба!
      Проте все одно не уявляю як її можна вийняти без сторонньої допомоги не скидаючи наплечник і при тому не погубити все решта шо є у тій кишені :)
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) wodopad_3 19:54:45 05/05/2008
       в Commandor Sherpa 100 збоку є ремені, якими після наповненя рюкзака,можна пристегнути півторалітрову флягу від мінеральної води, але щоб вона мала поясок- заглиблення.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) Sunrise 20:31:49 05/05/2008
       Воду як раз добре класти в такі кишені знизу рюкзака по боках. У Бергсонів була цікава система кріплення 0.5 пляшки збоку. Дуже зручно діставити навіть на ходу!
       В своєму новому рюкзаку немає жодних кишень збоків. От думаю де краще воду тепер переносити. Чи купувати питну систему. Фахівці радять пити під час походу кожні 30 хв, навіть якщо не хочеться. Але це скільки тоді води треба брати з собою на вихід. Але сам як правило пю досить рідко (якщо немає спеки). Треба буде спробувати пити кожні 30 хв. Може відкрию для себе нові границі виносливості. Ще до речі радять пити не чисту воду, а з домішками солей і ще чогось. Так як з потом втрачається не тільки рідина, а і солі.
  • [ Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) Lubkо 13:47:16 12/05/2008
   єдине оправдання командорівських броцакіу - ціна. фактично безцінь.

   а так, якшо є можливість - раджу взагалі відмовитися.
   є купа бльш-менш толкових броцаків (всякі бергсони, пінгвіни) в ціновій категорії ~100$ з Nexus-івською фурнітурою і блискавками YKK (це не панти, а дійсно перевірені надійні речі)

   а скілько мені довелося в’язати ґудзіу на лямках броцаків-командорів (супутникам по походу) - бо фурнітура розвалилася (і то не на морозі, а серед літа !!!) - вже й не злічити...
   • [ Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) rstm 14:18:23 12/05/2008
    Те що якість Командорівських наплічників трохи знизилася це факт, порівнюючи з моїм 4річним Грифоном. Але тільки за рахунок тканини, в моєму наплічнику водовідштовхуючий шар виглядає значно солідніше.
    А назагал, не такі вже вони й погані як ти пишеш, фурнітура як була так і ставиться Нексус, пошив якісний, та й тканина теж.
   • [ Re: Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) Юрко 23:05:23 18/05/2008
    гмм, кілька років тому у шерпи бокових кишень не було. Вона істотно ширша 90 каравана. Тепер ні нашим, ні вашим.
  • [ Re: недолік рюкзаків Commandor ] відповів(-ла) beholder 20:05:22 25/06/2008
   Дякую всім за цікаву дискусію. Подумаю над іншим варіантом з блискавками YKK, бо щось мені дійсно не дуже подобається та фурнітура. Вибачаюсь, що не відповідав, просто не мав часу, готував диплом. Тільки недавно захистився. Тепер вже відірвусь в Карпатах!!! Свобода...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::