стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ чому лише Amundsen??? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: шановне товариство, скільки не шукав відгуків про намети Fjord Nansen, усюди тільки про AMUNDSEN ( http://www.fjordnansen.com.pl/ site/?mod=offers&kat=24&prod=2 17 ), а мені кортить взяти FRIDTJOF ( http://www.fjordnansen.com.pl/ site/?mod=offers&kat=24&prod=4 30 ), FRIDTJOF кошує 950, AMUNDSEN трішки дешевше. Порадьте, тому що мене мучають сумніви через відсутність відгуків про неї, невже амундсен кращий??
Все спілкування на дану тему
 1. [ чому лише Amundsen??? ] додав(-ла) duda [registered] 11:28:05 11/08/2008
  шановне товариство, скільки не шукав відгуків про намети Fjord Nansen, усюди тільки про AMUNDSEN ( http://www.fjordnansen.com.pl/ site/?mod=offers&kat=24&prod=2 17 ), а мені кортить взяти FRIDTJOF ( http://www.fjordnansen.com.pl/ site/?mod=offers&kat=24&prod=4 30 ), FRIDTJOF кошує 950, AMUNDSEN трішки дешевше. Порадьте, тому що мене мучають сумніви через відсутність відгуків про неї, невже амундсен кращий??
  • [ Re: чому лише Amundsen??? ] відповів(-ла) Dmutruk 15:36:03 11/08/2008
   Що краще, сказати важко, адже обидва намети майже однакові. Тільки FRIDTJOF має три дуги (наскільки я розумію польську), що звичайно дає додаткову вітростійкість, але має один суттєвий мінус один вхід-один тамбур шириною в ваші плечі а в Amundsen 2 тамбури шириною в ріст (тому площа в нього більша майже в 3! рази, що має суттєву перевагу у важких, зимових, високогірних кліматичних умовах. Купуєш заради 3 дуги, але програєш в зручності.
   • [ Re: Re: чому лише Amundsen??? ] відповів(-ла) duda 16:59:46 11/08/2008
    еххх, та то й сам підозрював, амундсен в плані розташування плєциків дійсно гарно продуманий (та й бачив його не раз і не два), правда ше п хтілось почуть думку людини яка його має, або по крайній мірі "щупала" той намет (я про FRIDTJOF).
  • [ Re: чому лише Amundsen??? ] відповів(-ла) Dmutruk 17:24:01 11/08/2008
   Мабуть таких дуже мало. Один виробник = однакова якість виготовлення. Ще покритикую FRIDTJOF: прямий фронтальний вхід, 2 замки розстібати прийдеться, щоб повноцінно "вилізти", як буде багато конденсату, то при відкинутому вході капає підозріло близько до внутрішнього намету. Мав намет із фронтальним входом - фууу. В ідеалі - шукай чувака, що шпрехає по польскему і разом з ним відгуки на польських сайтах шукайте.
  • [ Re: чому лише Amundsen??? ] відповів(-ла) Tasic 21:18:14 11/08/2008
   Якщо цікавить, то за Амундсена можете розпитати IhorOs’a (Ігоря Осов’яка). Ігор того намета тестував у проекті "Вбивця спорядження" на robinzon-ua.com.ua (не сприймайте то як рекламу, я також таким займався і щиро вдячний Робінзонові :) Особисто спав у тому наметі на -15, а потім цілий день намет стояв на морозі - тканина залишалася м’якою, що дуже сподобалося.
   Прямий лінк ось тут http://robinzon-ua.com.ua/foru m/index.php?s=77ba44b8da840298 eb3bebffcfeeee9b&showforum=17 (там також можна прочитати про інше спорядження. Якщо зареєструватися на сайті, то фотки будуть відображатися одразу, якщо ні - то тільки лінки)
   • [ Re: Re: чому лише Amundsen??? ] відповів(-ла) duda 16:21:22 12/08/2008
    дякую, я той тест вже давно читав, переконаний шо в плані матеріалів намети одинаково хороші, мене власне цікавила функціональність кожного з них, і амундсен в цьому плані дійсно універсальніший.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::