стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Халепа, привезли мені той амундсен, але я не ладен його нормально поставити. Мова йде про вставляння кінців дуг. Дугу шо йде зверху ше більш менш в ті дзюрки запхати ладен, але дугу шо йде знизу мушу ставити просто таки варварським методом - я з повної сили змушений тягнути за ту петлю у якій розташована заклепка для вставляння дуги. Шоб витягнути дугу - взагалі капєц, також з повної сили змушений тягнути за петлю, всіляко вертіти наметом шоп її витягнути. Я їх просто рано чи пізно, маю підозру шо рано, повідриваю. Хто має амундсена, чи стикались ви з такою проблемою??? Може я шось не так роблю??
Все спілкування на дану тему
 1. [ Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] додав(-ла) duda [registered] 19:02:35 17/10/2008
  Халепа, привезли мені той амундсен, але я не ладен його нормально поставити. Мова йде про вставляння кінців дуг. Дугу шо йде зверху ше більш менш в ті дзюрки запхати ладен, але дугу шо йде знизу мушу ставити просто таки варварським методом - я з повної сили змушений тягнути за ту петлю у якій розташована заклепка для вставляння дуги. Шоб витягнути дугу - взагалі капєц, також з повної сили змушений тягнути за петлю, всіляко вертіти наметом шоп її витягнути. Я їх просто рано чи пізно, маю підозру шо рано, повідриваю. Хто має амундсена, чи стикались ви з такою проблемою??? Може я шось не так роблю??
  • [ Re: Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] відповів(-ла) kol 16:35:06 18/10/2008
   Щоб поставити Fjord Nansen Runar також приходилось трохи попаритись з дугами, не критично, але в складних умовах може трохи попсувати нерви. і ще Fjord Nansen бреше по розмірах палатки ну принаймні моделі Runar!
   • [ Re: Re: Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] відповів(-ла) duda 18:22:31 18/10/2008
    я спробував поставити у великій кімнаті, в якій я умудрявся ставити хану на 4 чоловік, тобто місця повно, ніяких складних умов, але я так напарився шо просто немає слів.
  • [ Re: Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] відповів(-ла) duda 18:23:58 18/10/2008
   Намет поїхав назад у Донецьк. Пост можна закривати.
  • [ Re: Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] відповів(-ла) IhorOs 21:17:55 18/10/2008
   та особливих проблем не є. Збираю та розбираю за 2-3 хв. був незначний напряг на двадцятиградусному морозі, прийшлося на пару секунд зняти рукавиці - в рукавицях ковзалося.
   • [ Re: Re: Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] відповів(-ла) IhorOs 21:19:15 18/10/2008
    2-3 хв разом з кілочками - розтяжками, звісно, коли кілочки йдуть в землю особливо не пручаючись.
  • [ Re: Дуги у Fjord Nansen Amundsen ] відповів(-ла) komaruk 19:52:14 19/10/2008
   Маю дещо попростіше - Енді 2. Щодо збирання в обмеженому просторі - намет негабаритний, але пробне збирання внутрішнього тенту робив у своїй кімнатці, де, враховуючи всю меблю, вільного простору лишалось десь 3Х2,5 м. Перша дуга пішла трохи з зусиллям, друга - взагалі легко. розбирати - взагалі ніяких проблем, але дуже вже дуги "просились" на волю і грозились добре спружинити. Дуги вигинаються дійсно стрьомно, але думаю, так має бути)))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::