стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Здравствуйте!Прошу прощение,что пишу на русском - по украински страдает грамматика(стыдно). Не могу определиться какой рюкзак лучше купить:Terra Incognita Trial 75 или Commandor Expert 75. Стоят рюкзаки практически одинаково и по функциональности похожи.Что бы вы мне посоветовали купить из своего опыта использования рюкзаков данных фирм?
Все спілкування на дану тему
 1. [ Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] додав(-ла) Hensem [registered] 15:03:36 01/12/2008
  Здравствуйте!Прошу прощение,что пишу на русском - по украински страдает грамматика(стыдно). Не могу определиться какой рюкзак лучше купить:Terra Incognita Trial 75 или Commandor Expert 75. Стоят рюкзаки практически одинаково и по функциональности похожи.Что бы вы мне посоветовали купить из своего опыта использования рюкзаков данных фирм?
  • [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) джек 15:35:12 01/12/2008
   Суб’єктивно: якщо хочете бюджетний варіант рюкзака то пропоную розглянути варіант http://capricorn.com.ua/cat-si -1474.html . Сам користуюсь Terra Incognita правда Вертекс 100 - є претензії по вазі, якості матеріалів (за два активні походи попротиралась тканина), з плюсів хороша підвіска.
  • [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) duda 16:45:09 01/12/2008
   Якщо вірити офіційним цифрам то командор на цілих 970!!!! грам легший, хоча особисто в це невірю)) Якщо це так, то з одної сторони це добре, літр пива ніколи не був зайвим)), з іншого боку це може вказувати на не надто міцний матеріал рюка. Терра зараз хвалиться що на Еверест з їх спорядженням ходили (теж не вірю, як мінімум в те що воно було такої самої якості яку нам шиють). Незнаю навіть, їх тріалка доволі популярна модель в народі, якість у терри завжди шкутильгала, зате дизайн хороший (схоже на Deuter). Непогано б було визначитись для яких подорожей використовуватимете рюкзак. Терра свій позиціонує як "для экстремальных экспедиций, высотных восхождений, горных походов" (мдяяяя), командор позиціонує як для гірського та пішохідного туризму(Карпати, Крим), можливо тому така різниця у вазі - менше прибамбасів. Капрікорн уже радили, ще на такий зверни увагу http://www.travel-extreme.com. ua/?section=catalog_view&firm= 1&product=1&Info=040906030711 в мене такий, 4-й рік, претензій нема.
   Суб"єктивно. Взяв би командор (а якщо дозволить бюджет то Millet:))). Можливо більше порадять і розкажуть щасливі власники даних рюкзаків.

   З.І. На рахунок мови - нема за що вибачатись, всі її розуміють. Тут дехто рідною для них українською неспроможний висловити свої думки.
   • [ Re: Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) victour 10:44:45 02/12/2008
    на рахунок Travel-Extreme85, - саме таким користуюсь, дуже зручна, стабільна підвіска, ніяких лишніх лямок. Міцний, нічого не поломилось і не протерлось, зручні бокові кишені - використовую для запасу води і т.д.
  • [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) Cramer 21:07:02 02/12/2008
   Користуюсь Террою. Особливих зауважень немає
  • [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) Mario 15:29:56 04/12/2008
   Маю Командор. Користуюся більше 8 років. Купував ще за 275 грн.
   ЕйрБек не працює - спина потіє. Але це якщо інтентсивне навантаження, темп. Там (поясний ремінь, контакт зі спиною) виглядає ніби паралон напхали замість сітки 3D-Air Mesh. На той момент бачив аналогічний за 400 грн., але то дійсно була СІТКА. Пропитка нормальна. Ставив на мокрий мох, траву (не навмисно) - не промокає. В розумних межах.
   Хоча на початках випуску були проблеми з пропиткою: бачив рюкзак, в якого після одного інтенсивного походу посипалася вся пропитка. Тоді ввесь рюкзак був з кордури і пропитка наносилася напиленням, наплавленням (чорного кольору). В той момент я замовив свій. Хотів саме камуфляжної розмальовки, через що чекав 2 тижні. Привезли. Але верх був тоді не з кордури (на той час ще не розбирався у матеріалах), а з оксфорду (Cordura i Oxford - тканина з нейлону). Це мене насторожило. Почали виясняти з продавцем що, куди, різниця. Виявилося, що вони пошили з Oxford’у, бо на той час у них не було Cordur’и. Візуально і на дотик пропитка на Oxford’і краща. Oxford має плетіння RipStop. Тепер Коммандор з нього і випускає. Дно і бокові полоси (де бокові стяжки кріпляться) так і залишились з Cordura. Cordura більш зносостійка тож і пішла на дно і все що треться. На Cordur’і так і залишилась напилена пропитка. Задня кишеня в Коммандорі трохи замала. В Терри її взагалі нема. Я б хотів трішки більшу, щоб карти не мнулися по кутах.
   У Коммандора бокові стяжки пришиті до бокових полос в середину між двома шарами тканини ще й грубшою ниткою, на відміну від Терри, де вони пришиті до основної тканини - з часом думаю на Тері вони порвуться. Ну не так швидко, але думаю що швидше ніж в Командора. В мене ще не порвалися.
   В Коммандора є на клапані ще стяжки під які можна карімат, клейонку, дощовик і т.п. запхати.
  • [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) Mario 15:59:38 04/12/2008
   Підвіска.
   В Коммандора є дюралеві вставки. В Терри не бачив. Цього серпня напарниця мала підвіску VAR. Рюкзак форму не тримає (якщо не забитий до відказу), особливо якщо складений неправильно. Регулювання висоти ну ДУУУЖЕ було не зручно. Тре було знімати рюкзак, а щоб перепхати в їнший проріз доводилось дуже намучитись. В Коммандорі це можна робити навітьне знімаючи рюкзак.
   Поясний ремінь у Коммандора ширший (вищий). Тобто при дуже навантаженому рюкзаку тиск на стегна буде менший ніж у Терри.
   Стосовно потіння спини за Терру нічого не скажу.
   В Коммандора спинну (та що коло пояса) підкладку можна відчепити з однієї сторони і, розвернувши, використовувати як сідачку.
   Дюралеві вставки можна витягнути при необхідності.
   Регулюється по висоті, ширині, куту нахилу.
   Вага Коммандора десь 2,0 кг. Можу дома точно зважити як треба.
   Взагалі підвіску тре ПРАВИЛЬНО відрегулювати під СЕБЕ, бо то що одному добре, іншому - не завжди.
   В Терри трохи більше сервісу: внутрішня кишеня для питтєвої системи, накидка від дощу, "павутина" зовні, додаткові зтяжки по боках.
   Ну і Коммандор троха дешевше.
   Терра - сервісний варіант, Коммандор - надійніший.

   Про Терру чисто з фото, опису, візуального огляду і прощупування у магазині.
   Про Коммандор - з практики.
   Як на мене - Коммандор.
  • [ Re: Помогите пожалуйста выбрать рюкзак. ] відповів(-ла) Hensem 09:12:16 06/12/2008
   Огромное спасибо всем зо отзывы. Купил себе рюкзак Terra Incognito Trial 75. Купил в Киеве,сегодня жду посылку Автолюксом:)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::