стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Черевики ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Рік досить активно користувався Salomon Mega Trek 6 Leather. Тепер після 5-6 годин роси або снігу вони починають протікати (спереду на утворених внаслідок ходьби згинах, відшарувалася мембрана). Тому подумую над покупкою ще однієї пари черевик, на непогоду і нескладні зимові походи. Поки що є такі варіанти:
1. Купити ще одні такі ж саломони, але відноситися до них шанобливіше, частіше пастувати і пшикати пропитками. Якраз мій розмір ще є в Спортландії, ціна 1021 грн, здається.
2. Купити щось з грубшої шкіри, на зразок La Sportiva Tibet Anfibio GTX або Asolo TPS 520 gv (це ті моделі, які мені сподобалися). Але вони дорожчі на 4-6 сотень грн і за ними треба їхати в Львів, як мінімум.
Чи варті уваги ці моделі порівняно з саломонами ? Можливо, підкажете інші варіанти. Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Черевики ] додав(-ла) pumbaa [registered] 15:58:26 29/12/2008
  Рік досить активно користувався Salomon Mega Trek 6 Leather. Тепер після 5-6 годин роси або снігу вони починають протікати (спереду на утворених внаслідок ходьби згинах, відшарувалася мембрана). Тому подумую над покупкою ще однієї пари черевик, на непогоду і нескладні зимові походи. Поки що є такі варіанти:
  1. Купити ще одні такі ж саломони, але відноситися до них шанобливіше, частіше пастувати і пшикати пропитками. Якраз мій розмір ще є в Спортландії, ціна 1021 грн, здається.
  2. Купити щось з грубшої шкіри, на зразок La Sportiva Tibet Anfibio GTX або Asolo TPS 520 gv (це ті моделі, які мені сподобалися). Але вони дорожчі на 4-6 сотень грн і за ними треба їхати в Львів, як мінімум.
  Чи варті уваги ці моделі порівняно з саломонами ? Можливо, підкажете інші варіанти. Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) jurav 19:21:46 29/12/2008
   вар-т №1 не раджу, дана модель розрахована на нескладні походи. Радив би повибирати з моделей для середнього чи важкого треку відомих виробників які власне спеціалізуються на взутті - Asolo, La Sportiva, Raichle, Kayland, Lowa, Meindl, Gronell, Garmont - пошукайте в неті. В їхній номенклатурі моделей Ви обов"язково знайдете взуття вищевказаної категорії - в першу чергу треба міряти ну і вибирати згідно таких критеріїв:
   1. Цільнокроєний верх - обов"язково (товщина шкіри для універс. моделей 2.4-2.6 мм)
   2. Обрезинений носок - бажано
   3. Закритий язик - обов"язково
   4. Підошва Vibram - бажано, але не критично(напр. у Lowa підошва власн. вир-ва - якість дуже добра)
   5. Для зими розмір взуття на один № більший (з 2-ма шкарпетками все ще досить вільно!),
   Підошва для зими бажано жорстка, товщина шкіри верха - 2.6 - 2.8 мм.
   6. Орієнтовна ціна в Україні прибл. 300 USD, плюс-мінус)
   Ну і чисто суб"єктивно, якщо кількість походів з важким рюкзаком достатньо велика (більше 15-20 днів на рік) та тривалість кожного > 1-2 дні, то є сенс брати щось в класі hard trek (backpacking).
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) duda 00:46:20 30/12/2008
    вставлю свої 5 копійок))), на туристичних моделях Lowa ставить вібрам, то залізобетонно шо вібрам. за 300 баксів я себе за лікоть вкушу, де ви знайшли такі ціни??. якщо шкарпетка а-ля лорпен з якимось кулмаксом то можна і однією обійтись(хоча сам ношу дві товсті синтетичні, шуз на півтора розміри більший:).
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) duda 01:33:08 30/12/2008
   ми не такі багаті щоб купляти дешеві речі (казав хтось мудрий).
   не беріть саломони.
   компроміс між акуратними міськими та агресивними туристичними шузами знайти важко.
   як сказано вище - черевик має бути трохи завеликим, або шкарпетки за сотню гривень, по місту навряд чи ходитимете у 2 товстих шкарпетках.
   анфібії більш весняно-осінній варіант, 520-ки для зими будуть доречніші.
   зверніть ще увагу на продукцію Alpinus http://www.euromark.com.ua/alp inus/ цінова категорія саломона, офф магазин у Львові дає 2 роки гарантії (за мембрану ніц не скажу). також у львівському драйв-спорті по знижці (суттєвій знижці) є бомбові Lowa (моделі Tibet і Tahoe), але незнаю як у них із розмірами, сама контора дуже повільна і неповоротка, коротше - тре дзвонити http://www.drive-sport.com.ua . В решті львівських магазинів можна знайти продукцію Asolo, La Sportiva, Raichle, Garmont.
   особисто тягаю Asolo Sasslong, задоволений.
   нарахунок пшикалок - обробляти треба будь-яке взуття, бажано у коплексі з кількох засобів. особисто користуюсь серією засобів від Nikwax - підходить для гортексу (це пише лише у тому випадку якшо гортекс тестував пропитки) + надовго вистачає + легко купити.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) rstm 16:26:55 30/12/2008
    Саломон не є дешевим виробником!!! Інша справа що цей виробник не робить взуття під ваші вимоги.
    Особисто в мене за мультиспортивну гонку розвалилися кроси від ЛаСпротіви а хлоп пробіг ту ж гонку в Саломонах без значних пошкоджень.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 09:27:10 30/12/2008
   Знайде за хорошу ціну черевики Scarpa SL M3- беріть, не пошкодуєте. Літо, не дуже складний зимовий похід - в самий раз.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) duda 12:06:58 30/12/2008
    у Львові бачив усього 1 модель скарпи, без гортексу, у горганах, можливо у Франківську є більше. інет по Україні не знайшов магазинів з даним шузом. гадаю будуть коштувати в районі 1500 грн. гарно виглядають, доволі високо фіксують стопу, зле що без гортексу, трохи гуми на носку не помішало б. якщо б знайшов такі за 1000-1100 то купив би. Точно не на літо, 1750 грам за пару 42-го розміру (всетаки backpacking серія) під час літнього зною не додадуть ентузіазму для ходіння. зимою якраз би пішов не вагаючись у будь-який похід Карпатами.
    • [ Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 16:29:16 30/12/2008
     Ну мене в цих черевиках відсутність гортексу, абсолютно не напрягає. Літом ноги не парить. Ну в Крим на пляж би в них напевно не поїхав. Але для гір вищих поза 1500м і літом і зимою в самий раз. Дуже подобаються. Щодо прорезинового носка - так теоретично хотілось би. Але ще не стикнувся з тим аби черевик промок зі сторони носка. І взагалі ще невдавалось їх намочити так аби в них незручно було вже йти.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) rstm 16:23:38 30/12/2008
    У Львові Скарпу днем з вогнем ....
    • [ Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 16:33:29 30/12/2008
     Знаю що колись в Тернополі Scarpa булa. Як маєте знайомих там - перепитайте, бо що зараз є і чи є взагалі в наявності- не знаю.
     • [ Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) rstm 18:22:20 30/12/2008
      В принципі в Україні є дистриб’ютор Скарпи, але нажаль він не допрацьовує - в магазинах асортименту немає.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) smarn 11:26:06 31/12/2008
       Перше, в колекції Скарпи такої моделі вже нема, є інші не менш хороші моделі. Досить дорогі але надзвичайно якісні. Дуже раджу незважаючи на подорожчення, курс євро.

       Друге, в Франіку вже нічого нема на Спортіви, ні Скарпи, можливо буде в Березні.

       Третє, дистрибютор Скарпи, Руна, дуже хороша компанія з грамотними людьми, але на жаль асортимент в магазинах залежить від власників магазинів, а не від дистрибюторів. Ну можливо доступний склад менший але тим не менше, працюють добре.

       Четверте, незабаром буде інет-магазин по Скарпі від дистрибютора, хоча ціни будуть у всіх однакові по Україні, єдина цінова політика така, отож, чекайте незабаром....
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) smarn 11:28:49 31/12/2008
        Ще одне, скарпа має скітурні черевики(як чол так і жіночі), по нормальній ціні....А їхні скіткрні пластіки є найкращими в своєму сегменті....Питайтися по магазинах може хтось їх замовив у дистрибютора....
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Astrik 17:25:21 31/12/2008
        Звідки такі дані, що така модель більше не випускається?
        Я знаю що ця модель досить довго на ринку як мінімум років 5, минулого року вони дещо цю модель обновили, але продається під тією самою маркою.
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) smarn 20:34:06 04/01/2009
         Зрозумів. Думаю що скарпа має різні товари на різні ринки. В нас їх нема і не буде. Є подібні - Скарпа Манта.
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) rstm 16:09:52 05/01/2009
        Чомусь мені здається, що якщо є дистрибютор в Україні, то його товари мусять бути в роздрібних магазинах країни. ІМХО роздрібному магазину побарабану взуттям яких фірм торгувати, якщо цінова політика дистрибютора це дозволяє та сам дистрибютор не забуває про себе нагадувати. Тим паче Скарпа 3-5 років тому в нас була така сама маловідома як і Асоло.

        Хоча зважаючи на зміни з Рунівською веб сторінкою сподіватимемося на краще.
  • [ Re: Черевики ] відповів(-ла) pumbaa 09:43:11 31/12/2008
   Спасибі всім за детальну інформацію ! Буду працювати над 2-им варіантом :)
   У Львові крім Горганів і Драйв-спорту в які магазини ще порекомендуєте заглянути ?
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) duda 06:03:51 01/01/2009
    однозначно...Команчеро. зразу біля нього є Planet Outdoor - офіційно торгують альпінусом та кампусом.
   • [ Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) pumbaa 14:31:05 14/01/2009
    Ще раз всім дякую, персональне данке duda - по наводці купив в драйв-спорті Lowa Tibet за смішну ціну 1128 грн :)
    Вже їх випробував, на вихідних трохи походили в районі Коня і Грофи, дуже задоволений.
    • [ Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) victour 14:56:24 14/01/2009
     дивлячись на смішні ціни, плакати хочеться, :), та ні, має бути так - :(


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::