стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Alpinus huron- ваша думка ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: http://mountain-sport.com.ua/i ndex.php?page=shop.product_det ails&category_id=84&fl ypage=flypage_new.tpl&prod uct_id=54&option=com_virtu emart&Itemid=1&vmcchk= 1&Itemid=1
Все спілкування на дану тему
 1. [ Alpinus huron- ваша думка ] додав(-ла) ksm [registered] 14:56:27 12/02/2009
  http://mountain-sport.com.ua/i ndex.php?page=shop.product_det ails&category_id=84&fl ypage=flypage_new.tpl&prod uct_id=54&option=com_virtu emart&Itemid=1&vmcchk= 1&Itemid=1
  • [ Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) Kys 18:49:10 12/02/2009
   No input file specified.
   • [ Re: Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) ksm 18:53:56 12/02/2009
    фодобавочна форма ламає ссилки. Гросто в гуглі Alpinus huron
    • [ Re: Re: Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) Larry 22:08:27 12/02/2009
     як то кажеться, читайте текст мілким шрифтом, особливо той, біля якого написано червоним Увага!
    • [ Re: Re: Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) maxmur 22:38:28 12/02/2009
     Маю дуже схожу модель - Hannah edge. Одному швидко розкласти під дощем щоб ніц не намокло мені не вдається. Якщо нема третьої поперечної дуги, як у Hannah vertigo, то тамбур трохи маленький, але мені вистачає. Вгорі у наметі є ділянка тенту практично горизонтальна, тому якщо погано натягнути тент то він запросто прилипає до внутрішнього намету. Місця в наметі мало, але на двох вистачає ідеально. Вага мого намету 2.95 кг а Alpinus Huron - 3.4 кг, тобто обидва важать трохи забагато як на такий малий намет. Щодо вітростійкості то в мене жодних претензій нема, подвійне перехрещування дуг то не зле. Якщо підсумувати, то своїм наметом я задоволений на всі 100, проте якби брав новий то хтів би такий самий але з зовнішніми дугами, як у Bask clif pro, але кажуть що взимку в такому випадку можуть бути проблеми з витяганням дуг з рукавів.
    • [ Re: Re: Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) SergiyR 11:05:49 16/02/2009
     Ось нормальний лінкна Намет Alpinus Huron:
     http://www.gorgany.com/product _info.php/products_id/3398
     Суперовий штормовий намет, про такий тільки мріяти можна, щоправда таку модель вже не випускатимуть, замість неї десь в квітні буде ще краща модель, схожа на Хурон, але Тент 8000, підлога лишається 10000, яскраво оранжевого кольору.
     Alpinus взагалі спеціалізується на екіпіруванні команд які здійснюють експедиції на висоти 6000-8000 м. І нова серія обіцяє стати проривом.
  • [ Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) duda 13:37:04 16/02/2009
   для таких розмірів міг би бути й легшим, хоча б на півкіля. тамбур...ну ненаю...що можна розмістити в тамбурі шириною 38 см, дуги внутрішні - отже розкладання займе трохи часу.
  • [ Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) Шаміль 13:58:55 17/02/2009
   щось я з розмірами не розібрався :( 105 см - це ширина внутрішньої? а тамбура 38 см? тоді це дуже сурово, + таке перехрещування дуг вимагає горизонтальної площадки, якщо палатка буде стояти 2-3 ночі на точці, то при снігопаді середина провисне (подібне бачив в Hannah Aproach). А в тамбурі готовкою займатись однозначно не можна, при 38 см місця і на рюкзак обмаль. По своїх параметрах і масі 3,4 кг (що досить багато, як на 2-х чоловік) палатка видать розрахована на сурові походи/сходження і для походів по Карпатах (на приклад) я б її не брав
   • [ Re: Re: Alpinus huron- ваша думка ] відповів(-ла) hatiman 12:47:08 20/02/2009
    ходили з ним на Новий рік Чорногорою. Плюси - вітростійкість відмінна, хороші матеріали і дуги, снігова юбка, місця в наметі достатньо на двох + речі, тим більше що зимою більшість речей пхаєш під килимок:) В тамбурі достатньо місця щоб варити їсти. Тобто як на зиму для 2х людей він оптимальний + є ще місце на третю людину. Розглядати його як одномісний намет не варто бо в нього і вага відповідна і одному досить важко його розкладати, і штурмовий теж не варто бо то не той клас наметів. Звичайно завжди хочеться купити річ як умога універсальнішу.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::