стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Тріснув корпус Пецля ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Привіт! Нарід чи не підкаже хтось яким клеєм і як заклеїти ліхтар, бо він там під напругою той стик буде? Тріщина від кнопки до кінця, працює добре. Дякую!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Тріснув корпус Пецля ] додав(-ла) Vudu 16:38:35 25/08/2009
  Привіт! Нарід чи не підкаже хтось яким клеєм і як заклеїти ліхтар, бо він там під напругою той стик буде? Тріщина від кнопки до кінця, працює добре. Дякую!
  • [ Re: Тріснув корпус Пецля ] відповів(-ла) duda 19:47:30 25/08/2009
   От дивлюсь на свій пецль, бачу кнопку....нє, навіть дві і не можу зрозуміти до якого кінця він тріснув, тут без фото важко щось радити, крім того пецлі бувають різної форми, зовсім різної. Чи зможу шось толкове порадити ненаю, але фото ліхтаря з тріщиною бажане, можливо хтось і порадить вихід.
  • [ Re: Тріснув корпус Пецля ] відповів(-ла) rstm 00:57:49 26/08/2009
   в старі добрі часи коли займався моделізмом, така проблема вирішувалась наступним чином -- вздовж тріщини з двох сторін свердлилися дірки під голку, і це все прошивалося штучною (капроновою) ниткою і заливалося епоксидною смолою (автомобільний Poxipol зараз), гарантований міцний шов. Можна пробувати Дихлоретан, але то за умови що пластмаса з якої виготовлений корпус ним розчиняється.
  • [ Re: Тріснув корпус Пецля ] відповів(-ла) Tasic 06:50:30 26/08/2009
   Епоксидний клей, якщо тріщина не ідеальна (не вдається стиснути до зникнення щілини) або суперклей, лиш тре вважати з ним на пальці :) А якби тріщина не була "до самого кінця", то у кінці свердлимо отвір для зняння напруження
  • [ Re: Тріснув корпус Пецля ] відповів(-ла) Vudu 10:53:12 26/08/2009
   То власне Тікка+, якщо ліхтар на чолі то тріщина іде від кнопки до зєднання з іншою частиною корпусу. там сверлити не вийде, думаю пластмаса може тріснути ше більше...
   • [ Re: Re: Тріснув корпус Пецля ] відповів(-ла) avatorl 15:24:31 26/08/2009
    якщо в тріщину реально крапнути суперклею - то ним можна спробувати. тільки не китайського суперклею, а нормального. в мене тріснув (але несильно, в ненавантаженому місці) після удару головою об стелю печери :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::